Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai darbui kompiuteriu

ejau snd pro optika tai uzsukau, pasidomejau, zodziu gaunas apie 200lt padoresnis variantas, jei su plasmasiniais remeliais tai pigiau, o siaip visi vemeliai virs 100lt blink.gif
Atsakyti
Na nėra labai jau pigūs... g.gif Reiks ir man į optika užbėgti ir pasižiūrėti kainas.. Gal pigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 08 09, 20:27)
ejau snd pro optika tai uzsukau, pasidomejau, zodziu gaunas apie 200lt padoresnis variantas, jei su plasmasiniais remeliais tai pigiau, o siaip visi vemeliai virs 100lt  blink.gif

Nu tai , tsakant, nekokios tokeles, bet jei jau taip vsiteik kazkada reiks, jei ne tu, tai tikru su didelem dioptrijom!!! doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jei nori graziu remu kaina kyla kaip ant mieliu...manau be 2oo nelabai iseina ,juk nesinori sedet su bet kokiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 08 09, 21:27)
ejau snd pro optika tai uzsukau, pasidomejau, zodziu gaunas apie 200lt padoresnis variantas, jei su plasmasiniais remeliais tai pigiau, o siaip visi vemeliai virs 100lt  blink.gif


yep, aš ~ 200 lt už savuosius mokėjau.
Atsakyti
Sveikutės,
aš turiu šiuos akinius, su antirefleksine danga. Laikau juos darbe ir stengiuosi užsidėti kiekvieną dieną, būna kartais kad pamirštu, tada jaučiu kad vėl pradeda skaudėti akis. Man jie tikrai padeda, nedžiovina ir nejaučiu tokio varginimo kaip anksčiau.
Jie tinka ir dirbant kompiuteriu ir vairuojant. Kainuoja apie 20-30 Lt vienas stiklas. Tai reiktų padaugint is 2-jų ir pridėt rėmelio kainą. Pirkau juos atrodo "Optikos pasaulyje", kai kažakda buvo nuolaida, kad kiek turi metų, tiek nuolaidos gauni. Tai ėjau su mama, kad būtų didesnė nuolaida. biggrin.gif O jeigu močiutę prikalbintum, tai dar didesnė nuolaida būtų biggrin.gif gal vėl bus prieš Kalėdas smile.gif
Atsakyti
man buvo ta pati problema,labai pavargdavo akys,tai nuejau i optika ir pasakaiu,kad norecaiu akinuku nuo kompiuterio biggrin.gif siaip mano akys geros...tai stebuklas,tikrai jau metus turiu ir visiskai akys nepavargsta...pirkau preis metus,visi gyria,kad man tei akinukai labai tinka,o juos su tokia didele nuolaida pirkau...man atrodo lesiuku kaina buvo 60lt ar po 60lt.kiekvieno blush2.gif geda,bet nepamenu,tik zinau,kad remeliai kainavo 70lt gal tiktais,tai cia tikrai labai nebrangus, poto darbas ir uz viska sumokejau gal 200lt. jie antirefleksiniai apsaugo nuo kompiuterio,nuo dienos lempu ir visu kenksmingu atspindziu..tikrai labai man padeda ir akys visiskai nebeskauda pradirbus visa diena prie kompo..gamina tikrai visose optikose...

P.S neissigaskite pirmas dienas nesiojant juos gali galva paskaudeti ar siaip atrodys nemalonu,bet cia teisiog akys nepriprate,poto viskas buna ciki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Redi @ 2007 08 08, 12:21)
Esu skaičius viename žurnale, bet jau senokai, apie akinius kurie vadinasi "laservision" , jie skirti akiu atpalaidavimui, darbui su kompiuteriu ir t.t., bet apie juos daugiau informacijos nerandu, zinau , kad prieš kokius 4 metus jų LT nebuvo, jų principas kažkoks įdomus: ju lęšis pilnas mažyčių skylučiu.

Turiu aš tokius akinius, pasiūlė man juos kai dar vaikas buvau, 7 klasej gal doh.gif Taigi nuo to laiko praėjo daugiau negu 10 metų. Bet stebuklo jie nepadarė schmoll.gif Trumparegystė vystėsi toliau, ir reikėjo "normalių/tikrų" akinių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 05, 23:37)
Turiu aš tokius akinius, pasiūlė man juos kai dar vaikas buvau, 7 klasej gal  doh.gif  Taigi nuo to laiko praėjo daugiau negu 10 metų. Bet stebuklo jie nepadarė  schmoll.gif  Trumparegystė vystėsi toliau, ir reikėjo "normalių/tikrų" akinių  verysad.gif



Stebuklo, mano manymu, jie ir nedaro. Jie nesaugo gi akiu nuo silpimo, pervargimo. Jie saugo tik nuo kompiuterio tu (kokiu ten ax.gif blogybiu). Bet akys pavargsta ir silpsta ne vien nuo to...

As naudoju jau kelis metus juos ir darbe ir namie. Na, kai pamirstu juos, tikrai didesni akiu nuovargi pajauciu wacko.gif . Manau, kad kazkoki poveiki tikrai turi. O del sveikatos tikrai poros simtu negaila. Juolab, uztaikykite ant nuolaidu optikose, tai nei tiek nekainuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2007 09 06, 13:30)
Stebuklo, mano manymu, jie ir nedaro. Jie nesaugo gi akiu nuo silpimo, pervargimo. Jie saugo tik nuo kompiuterio tu (kokiu ten  ax.gif  blogybiu). Bet akys pavargsta ir silpsta ne vien nuo to...

As naudoju jau kelis metus juos ir darbe ir namie. Na, kai pamirstu juos, tikrai didesni akiu nuovargi pajauciu wacko.gif . Manau, kad kazkoki poveiki tikrai turi. O del sveikatos tikrai poros simtu negaila. Juolab, uztaikykite ant nuolaidu optikose, tai nei tiek nekainuos  mirksiukas.gif

Matai, mano atveju juos siūlė kai regėjimas tik pradėjo silpnėti, mat galėjo padėt atsistatyt normaliam regėjimui, bet nepadėjo schmoll.gif O prie kompo tai nepatogu man su jais schmoll.gif O gal iš vis ne apie tuos pačius kalbam mastau.gif nes maniškius ar tai pusvalandį ar valandą maximum buvo galima nešiot per dieną mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 06, 19:02)
Matai, mano atveju juos siūlė kai regėjimas tik pradėjo silpnėti, mat galėjo padėt atsistatyt normaliam regėjimui, bet nepadėjo  schmoll.gif  O prie kompo tai nepatogu man su jais  schmoll.gif  O gal iš vis ne apie tuos pačius kalbam mastau.gif nes maniškius ar tai pusvalandį ar valandą maximum buvo galima nešiot per dieną mastau.gif



Tai jau turbūt, kad apie skirtingus dalykus kalbam... O jei tau reikia prie kompiuterio dirbti visą dieną, o tavo akiniai tinkami naudoti tik valandą, tai ką daryti, kai valanda praeina?

O nepatogu prie kompiuterio su jais gal dėl to, kad nepratusi akinius nešioti. Žinoma, kad iš pradžių įvairius naptogumus jauti. Atrodo, kad ne visą vaizdą matai tongue.gif , nosį erzina ir pan... O aš kai pripratau, tai kartais net pamirštu juos nusiimti - ir pietaut esu buvusi išėjusi su jais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2007 09 07, 12:56)
Tai jau turbūt, kad apie skirtingus dalykus kalbam... O jei tau reikia prie kompiuterio dirbti visą dieną, o tavo akiniai tinkami naudoti tik valandą, tai ką daryti, kai valanda praeina?

O nepatogu prie kompiuterio su jais gal dėl to, kad nepratusi akinius nešioti. Žinoma, kad iš pradžių įvairius naptogumus jauti. Atrodo, kad ne visą vaizdą matai  tongue.gif , nosį erzina ir pan... O aš kai pripratau, tai kartais net pamirštu juos nusiimti - ir pietaut esu buvusi išėjusi su jais  tongue.gif

Nufotografuosiu juos kada nors ir parodysiu ax.gif

Na kaip nepratus, jei puse savo gyvenimo akinius nešioju, aišku ne visą laiką, bet nešioju cool.gif
Atsakyti