Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniai darbui kompiuteriu

Tai gal senai pirkti ir tikrai ne tam skirti. Vaikystej, kai man pradejo silpti akys, ir man buvo israsyti akiniai ziureti tv ir pan. Tai irgi buvo leidziama man juos naudoti tik po kelias valandas per diena. Bet dabar darbui su kompiuteriu as turiu kitus. Tai net nezinau ar anie butu padeje g.gif
Atsakyti
Isiterpsiu ir as i pokalbi smile.gif Man atrodo, kad Owly kalba apie tokius akinius, kuriu lesiai plastikiniai su mazom skylutem, a ne? O coliukeee apie akinius, kuriu stiklai yra su antirefleksine danga. Tie su skylutemis yra skirti akiu poilsiui, tokiai kaip ir mankstai. As su jais ziuredavau telika kol trumparegyste buvo mazesne, akys ne taip greit pavargdavo. Deja jie padaryti is plastmases ir labai greit suluzo. Na o tie su antirefleksine danga apsaugo akis nuo spinduliavimo, tinka dirbti su kompu, ziureti TV, taip pat apsaugo nuo saules spinduliu.
Atsakyti
Tai va, as taip ir supratau, kad mes cia viena apie ratus, kita apie batus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminte @ 2007 09 10, 15:26)
Isiterpsiu ir as i pokalbi smile.gif Man atrodo, kad Owly kalba apie tokius akinius, kuriu lesiai plastikiniai su mazom skylutem, a ne? O coliukeee apie akinius, kuriu stiklai yra su antirefleksine danga. Tie su skylutemis yra skirti akiu poilsiui, tokiai kaip ir mankstai. As su jais ziuredavau telika kol trumparegyste buvo mazesne, akys ne taip greit pavargdavo. Deja jie padaryti is plastmases ir labai greit suluzo. Na o tie su antirefleksine danga apsaugo akis nuo spinduliavimo, tinka dirbti su kompu, ziureti TV, taip pat apsaugo nuo saules spinduliu.

Na, matyt, kad kalbam ne apie tą patį g.gif Aš kalbėjau apie Redi minėtus akinius Laservision:

QUOTE(Redi @ 2007 08 08, 12:21)
Esu skaičius viename žurnale, bet jau senokai, apie akinius kurie vadinasi "laservision" , jie skirti akiu atpalaidavimui, darbui su kompiuteriu ir t.t., bet apie juos daugiau informacijos nerandu, zinau , kad prieš kokius 4 metus jų LT nebuvo, jų principas kažkoks įdomus: ju lęšis pilnas mažyčių skylučiu.


Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 12, 18:34)
Na, matyt, kad kalbam ne apie tą patį  g.gif  Aš kalbėjau apie Redi minėtus akinius Laservision:

Tie patys, su skylutem ir ant kojytes parasyta Laservision.
Atsakyti
Kylam aukstyn, laukiu daugiau komentaru, nes galvoju pirkti be dioptriju, tik su atirefleksine danga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raminte @ 2007 09 10, 15:26)
Isiterpsiu ir as i pokalbi smile.gif Man atrodo, kad Owly kalba apie tokius akinius, kuriu lesiai plastikiniai su mazom skylutem, a ne? O coliukeee apie akinius, kuriu stiklai yra su antirefleksine danga. Tie su skylutemis yra skirti akiu poilsiui, tokiai kaip ir mankstai. As su jais ziuredavau telika kol trumparegyste buvo mazesne, akys ne taip greit pavargdavo. Deja jie padaryti is plastmases ir labai greit suluzo. Na o tie su antirefleksine danga apsaugo akis nuo spinduliavimo, tinka dirbti su kompu, ziureti TV, taip pat apsaugo nuo saules spinduliu.


O kas cia per akiniai su skylutem ? kur tokiu galima isigyt? ten tiesiog paprasta plastmase?
Atsakyti
QUOTE(yesterday @ 2010 06 30, 15:31)
O kas cia per akiniai su skylutem ? kur tokiu galima isigyt? ten tiesiog paprasta plastmase?

Mane irgi domintu g.gif pati turiu antirefleksinius.
Atsakyti
smile.gif smile.gif smile.gif turiu tokius akinukus. na, man jie padeda. is tiesu galva ima persteti, o kai dar turi vaiku, reikia jais gerai pasirupinti, tai nors ir yra smagu ir gera, taciau nuo kompiuterio tu jautiesi kaip issunkta kempine, o su vaikais nesinori buti siurksciai! siaip tai drauge papasakojo apie tuos akinukus. veiksmingi ir geri. drinks_cheers.gif thumbup.gif
siaip daugiausia juos reikia naudoti toms mamytems (ir nebutinai mamytems smile.gif ) kurios turi darba kaip tarkim - zurnaliste. istisai dirbi prie kompiuterio. tada akinukai ne pro sali drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kuo toliau, tuo daugiau laiko imu praleisti dirbant su kompiuteriu. Tad nusprendžiau pasirūpint akiniais su antirefleksine danga. Regėjimu absoliučiai nesiskundžiu thumbup.gif Na, nueinu į optiką, sako jei darysit akinukus, akių patikra nieko nekainuos, tikrinam! Ok, sakau. Ir ką gi ką gi - turim po -0,5 doh.gif Tai padarė lęšius po -0,25 su antirefleksine danga, išsirinkau brangesnius rėmelius, tai viskas man virš 400 Lt kainavo. Užsidedu (kai nepamirštu) prie kompiuterio sėdėdama, kine ir vairuodama kartais. Reik susiimt ir pareigingiau nešiot smile.gif Nors lašiukų akims jau nebeperku (bet akinių nešiojimą derinu su akių pratimais - svarbu juk nepamiršt mirksėt)
Atsakyti
QUOTE(Mitsė @ 2010 07 08, 11:33)
Kuo toliau, tuo daugiau laiko imu praleisti dirbant su kompiuteriu. Tad nusprendžiau pasirūpint akiniais su antirefleksine danga. Regėjimu absoliučiai nesiskundžiu  thumbup.gif Na, nueinu į optiką, sako jei darysit akinukus, akių patikra nieko nekainuos, tikrinam! Ok, sakau. Ir ką gi ką gi - turim po -0,5 doh.gif Tai padarė lęšius po -0,25 su antirefleksine danga, išsirinkau brangesnius rėmelius, tai viskas man virš 400 Lt kainavo. Užsidedu (kai nepamirštu) prie kompiuterio sėdėdama, kine ir vairuodama kartais. Reik susiimt ir pareigingiau nešiot smile.gif Nors lašiukų akims jau nebeperku (bet akinių nešiojimą derinu su akių pratimais - svarbu juk nepamiršt mirksėt)


Bet kaip suptantu vairavimui tai jie jums nepadeda rolleyes.gif ar ne?

Nes turiu akinukus į tolį, nėra didelis minusas pas mane, bet prietemoj vairuot geriau su akiniais, bet va galvoju ir apie tuos, prie kompiuterio... Vistik darbe 8-9 valandas prasėdžiu ir darbo pabaigoj būna jaučiu, kad sunku akims...
Atsakyti
turiu ir naudoju smile.gif
Atsakyti