Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai gyvūnai ir kūdikiai

QUOTE(Dios @ 2007 08 14, 15:42)
kas labai nori, tas suderina. o kas nesugeba suderint, vadinasi, ne taip jau su meile tą gyvūnėlį augino.
savaime suprantama, kad vaiko saugumas ir sveikata daug svarbiau. bet jau kai įsigyji katiną ar šunį, tai juk turėtum žinot minimum dešimtmečiui. todėl kai besilaukiantys ar tik sulaukę vaikelio žmonės puola atsikratinėt gyvūnų, tai rodo jų egoizmą ir visišką negalvojimą kai jie tą gyvūną įsigijo.
suprantama dar, kai paaiškėja alergija ar liga kokia, ko žmonės negalėjo tikėtis. tada jau niekur nedingsi.

labai gerai pasakei. pritariu cool.gif
Atsakyti
Sveiki,
Vakar parsinešiau namo kačiuką-labai džiaugiuosi:) Vis ieškojome, rinkomės, o dabar taip atsitiktinai eidama iš darbo pamačiau katę su dviem kačiukais, o jau vienas toks gražutis(juodas su baltomis letenėlėmis) 4u.gif
Šeimininkė sako-imk, aš ir pasiėmiau;)
Paskui laikiau kumsčius kad tik vyras iš namų neišvarytų su nauju augintiniu biggrin.gif
Bet džiaugiaisi ir jis.
Beja, aš laukiuosi-tai man kaip pratybos rūpinimosi dabar:)
O vaikui kačiukas tai labai reikalingas irgi. gal tik pradžioje nelabai saugu, bet kai tik pradės šliaužioti-tai turės draugąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 06 19, 11:15)
Sveiki,
Vakar parsinešiau namo kačiuką-labai džiaugiuosi:) Vis ieškojome, rinkomės, o dabar taip atsitiktinai eidama iš darbo pamačiau katę su dviem kačiukais, o jau vienas toks gražutis(juodas su baltomis letenėlėmis) 4u.gif
Šeimininkė sako-imk, aš ir pasiėmiau;)
Paskui laikiau kumsčius kad tik vyras iš namų neišvarytų su nauju augintiniu biggrin.gif
Bet džiaugiaisi ir jis.
Beja, aš laukiuosi-tai man kaip pratybos rūpinimosi dabar:)
O vaikui kačiukas tai labai reikalingas irgi. gal tik pradžioje nelabai saugu, bet kai tik pradės šliaužioti-tai turės draugąsmile.gif

Paskaitinėk šitą temutę: Nėščioji ir katė Tik neišsigąsk, jei tokią informaciją išgirsi pirmą kartą mirksiukas.gif Tiesiog reikėtų atlikti papildomus tyrimus - toksoplazmozę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 06 19, 14:28)
Paskaitinėk šitą temutę: Nėščioji ir katė Tik neišsigąsk, jei tokią informaciją išgirsi pirmą kartą  mirksiukas.gif Tiesiog reikėtų atlikti papildomus tyrimus - toksoplazmozę  mirksiukas.gif



Kačiuaks gerai prižiūrėtas buvo ir manau tikrai manęs niekuo neužkrės.
Dėl visa ko pasiteirausiu pas savo gydytoją dė tos toksiplazmozes.
Bet manau kad nereikia taip jau rimtai i viska reaguoti ir visko aplamai bijoti ir saugotis.
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 06 19, 16:11)
Kačiuaks gerai prižiūrėtas buvo ir manau tikrai manęs niekuo neužkrės.
Dėl visa ko pasiteirausiu pas savo gydytoją dė tos toksiplazmozes.
Bet manau kad nereikia taip jau rimtai i viska reaguoti ir visko aplamai bijoti ir saugotis.

Bijoti nereikia, bet apsidrausti vertėtų mirksiukas.gif Toksoplazmozės tyrimas tikrai nepakenks. Pati jį dariausi - atsakymas neigiamas rolleyes.gif
Atsakyti
toksoplazmozes tyrimas turetu buti privalomas visoms besilaukiancioms. nesvarbu ar turi gyvyna ar ne. nes toksoplazmoze galima uzsikresti ne tik nuo kaciu, bet ir nuo blogai nuplautu darzoviu, arba blogai termiskai apdorotos mesytes (pvz.: blogai ishkepusio saslykiuko). deja ne visi ginekologai net ir paklausia ar yra namie kaciu, ir ne visi teisingai informuoja apie sia liga. o daznais atvejais visai nieko nesako.
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 06 19, 16:26)
Bijoti nereikia, bet apsidrausti vertėtų  mirksiukas.gif Toksoplazmozės tyrimas tikrai nepakenks. Pati jį dariausi - atsakymas neigiamas  rolleyes.gif


tai dziugu, kad neigimas. As ir tokio tikiuosi:)
O nuo kelintos savaites nestumo galima ji daryti? ir jei gydytojas siuncia, tai nemokamas turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 06 19, 16:36)
tai dziugu, kad neigimas. As ir tokio tikiuosi:)
O nuo kelintos savaites nestumo galima ji daryti? ir jei gydytojas siuncia, tai nemokamas turetu buti?


jau galima nuo 6 -7 savaites. kuo anksciau tuo geriau. bet deja, lietuva tamsuoliu krastas. tyrimas mokamas. pries metus kainavo 70 litu.
Atsakyti
QUOTE(Viktorytė @ 2008 06 19, 16:36)
tai dziugu, kad neigimas. As ir tokio tikiuosi:)
O nuo kelintos savaites nestumo galima ji daryti? ir jei gydytojas siuncia, tai nemokamas turetu buti?

Pataria jau ir prieš nėštumą pasidaryt, bet nemanau, kad tai būtina - tačiau tai tik mano nuomonė ax.gif Su siuntimu kainavo 32Lt - 25 tyrimas + 7 kraujo paėmimas mirksiukas.gif Dariausi kažkur 11-12 nėštumo savaitę. Planuoju pakartot, kai būsiu virš 6 mėn., nes net imuniteto nenustatė, vadinasi, turiu būti ypač atsargi. Apie toksoplazmozę esu aprašiusi temutėje Nėščioji ir katė (aukščiau esu nuorodą įdėjusi). Kaip Istė sako - jokių šašlykų, be to ir rūkytų gaminių, nepasterizuoto pieno produktų bei ožkos pieno ir avienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jau taip- katės pačios sau šeimininkės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 08 14, 15:42)
kas labai nori, tas suderina. o kas nesugeba suderint, vadinasi, ne taip jau su meile tą gyvūnėlį augino.

Labai sutinku su tavimi cool.gif

Mergaitės kaip man čia papasakoti, kad aišku butu, nu pameginsiu. Jei jau pasiemi gyvuneli į namus reikia galvoti. O jus kitos rašote io gime vaikas katina į lauka išmečiau nes puola nat mano vaiko doh.gif nu baisu skaityti negaliu verysad.gif ( tai jei gims antras jūsų vaikas tai ką jau pirmas vaikas nemylimas taip išeina? g.gif ) Čia taspats pavydas yra mamytės mano brangios gyvunelai ne žaislai. Nupirkite narva dideli gyvuniu ir bėdu nera. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barby: 15 rugpjūčio 2008 - 23:57
[quote=Barby,2008 08 15, 23:55]
Šaunuolė pritariu thumbup.gif ir dar tai jei antrąjį vaikelį pasigimdžius pirmasis jo užpavydės tai pirmąjį vaikelį turbūt irgi į lauką išmestų? g.gif Nesamonė doh.gif
Atsakyti