Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana mamai

QUOTE(Ramunita @ 2006 08 13, 16:37)
dovanų idėjos
gal iš čia kažką...
ir dar čia

pažiūrėk,gal už kokios idėjos užsikabinsi  ax.gif


va va! Uzkliuvo akis uz vieno paveiksliuko biggrin.gif gal reiks pasiziuret koki laikrodi ant rankos, nes tas kuri turi, jau kazkaip prarades savo isvaizda mastau.gif
Aciu tau, Ramunita
O kitos mamytes dar teskit mirksiukas.gif gal dar kokiu geru ideju mestelsit flirt.gif
Atsakyti
O jei mamai padovanot kokias grozio proceduras? Masazu siansa? Ar i koki prabangu grozio salona "grozio diena"?
As labai noreciau tokios dovanos,o ir mano mama manau butu patenkinta:)
Atsakyti
Papuosalai geriausia dovana mamai.
Atsakyti
Sveikos, dukreles mirksiukas.gif mamo mamos gimtadienis jau si savaitgali, bet net neisivaizduoju kokia dovana pirkti, gal jus turite idomiu ir originaliu minciu? bukit geros padekit, juk ir jums tai pravers ax.gif blush2.gif
Atsakyti
va va ir as jau nebe zinau, nes jau atisobodo jau cekius dovanoti ir visokius papuosalus g.gif , o ka siais metais dovanoti jau nebe zinau schmoll.gif
Atsakyti
tai va, mano mamos gimtadienis jau prejo, sugalvojom su draugu, kad reik i Druskininku akvaparka nusiusti abu su teciu papramogauti, kadangi ten bilietai nerezervuojami, tai pati padariau dovanu kupona su kompu ir atspausdinau ant foto popieriaus, labai graziai atrode, o kitoj pusej priklijavau pinigus ir dar padovanojom 15 tulpiu, mamai labai patiko musu dovana. biggrin.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgytee @ 2007 05 01, 20:11)
tai va, mano mamos gimtadienis jau prejo, sugalvojom su draugu, kad reik i Druskininku akvaparka nusiusti abu su teciu papramogauti, kadangi ten bilietai nerezervuojami, tai pati padariau dovanu kupona su kompu ir atspausdinau ant foto popieriaus, labai graziai atrode, o kitoj pusej priklijavau pinigus ir dar padovanojom 15 tulpiu, mamai labai patiko musu dovana.  biggrin.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

labai įdomiai sugalvojai, gera idėja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2007 04 25, 15:39)
As tai esu gavusi per valentino diena kalkuliatoriu, o mano vyrui tevas gimtadienio proga vis dovanoja kaklaraisti,nors jis nenesioja kostiumu niekad ax.gif tu kaklaraisciu jau gana daug prisikaupe,net nepradarytu dezuciu.
Man vyro tevelis gimtadienio proga dovanojo termometra


oi, su mamos šventėm tai visad būna galvos skausmas. nes jai dovanų bet kokių nereikia, o gauti kažką labai nori. tai dovanoju tai, kas susivartoja -- saldainiai ar šokoladai, arba visokios druskos, putos, aromatai voniai (juos dievina visa šeima).
Atsakyti
Tai va aš irgi suku galvą,kaip maloniai nudžiuginti mamą gimtadienio proga.Gal kas turit,ką patarti? doh.gif
Atsakyti
Jei nusibodo kosmetikos, kvepalai, papuošalai siūlau padovanoti masažus. Manau labai palepinsite mamytę padovanodamos nugaros, pėdų ar vis kūno masažus...Galima ieškoti arčiau namų arba prabangiame SPA centre...Priklausomai nuo mamytės noro judėti smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Daug gėlių ir vitaminai thumbup.gif
Atsakyti
Mano mama tai labai domisi interjeru - tai kai daugiau nieko nebesugalvojam, nuperkam po knygą ta tema. Šiais laikais tos knygos brangokos, pati niekad nepirktų sau, tai gavusi visada labai džiaugiasi thumbup.gif
Atsakyti