Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana mamai

mano mamai sueis 50 metų ir nesumąstau ką aš jai galėčiau padovanoti. mano akimis žiūrint, ji turi viską. Gal galit ką nors pasiūlyti, tai galėtų būti ir netradicinė dovana. Padėkit man blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(raimonda_k. @ 2007 08 08, 10:47)
mano mamai sueis 50 metų ir nesumąstau ką aš jai galėčiau padovanoti. mano  akimis žiūrint, ji turi viską. Gal galit ką nors pasiūlyti, tai galėtų būti ir netradicinė dovana. Padėkit man blush2.gif .

Nežinau, kiek tai netradicinė dovana, bet mes su sese mamai 50-mečio proga padovanojom auksinę grandinėlę su pakabuku tongue.gif Mano tėveliai gyvena Anglijoje, aš su šeima- Švedijoje, o sesuo LT, tai nupirkau dovanėlę, supakavau ir išsiunčiau paštu. Mamai buvo didžiulis įspūdis... Tą dieną kalbėt pro džiaugsmo ašaras nepajėgė biggrin.gif
O dabar artėja MB mamos 50-metis, tai mes, būdami LT nupirkom knygyne dovanų čekį ir taip pat siųsim paštu į LT. Nelabai ką galima prigalvoti, kai gyveni ne vienoje šalyje unsure.gif
Atsakyti
Aš tai manau kad labai nebloga dovana yra bilietai į kokį koncertą arba spektaklį. Dar galima kuponą į grožio saloną. Jeigu kišenė leidžia tai šaunu padovanoti poilsinę kelionę
Atsakyti
Tokia tema jau yra subforume Šventės.

Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir patikrinkite, ar anksčiau nebuvo užvesta jus dominanti tema. Taip išvengsime daugybės vienodų temų, sukaupsime vienoje vietoje daugiau patirties bei patarimų.
Atsakyti
as buvau tetos 60 jubiliejui,tai jai padovanojau silta vilnone skraiste ir pie jos sage su dideliu gintaru.ji buvo labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Jei aš savo mamai 50-mečio proga padovanočiau skarą ir gintarinę sagę, tai ji mane vietoj nudėtų biggrin.gif ji labai šiuolaikiška, žavi moteris, jau geriau kvietima i naktini kluba padovanoti.
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2007 08 09, 17:47)
Jei aš savo mamai 50-mečio proga padovanočiau skarą ir gintarinę sagę, tai ji mane vietoj nudėtų biggrin.gif  ji labai šiuolaikiška, žavi moteris, jau geriau kvietima i naktini kluba padovanoti.


Na va siais laikais mamos mamai nelygios, mano mama irgi siuolaiskiska, jau ka sau perku drasiai ir jai galiu paiimti, nes kartais ji i mano drabuzius ilenda lotuliukas.gif Na o gimtadienio proga mamai perlu rinkini dovanojau, nes zinau kad labai megsta ax.gif Bet jei nelabai gali sau leisti ir nezinai ka, tai dovanu cekis geriausia iseits manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2007 05 14, 16:46)
Jei nusibodo kosmetikos, kvepalai, papuošalai siūlau padovanoti masažus. Manau labai palepinsite mamytę padovanodamos nugaros, pėdų ar vis kūno masažus...Galima ieškoti arčiau namų arba prabangiame SPA centre...Priklausomai nuo mamytės noro judėti smile.gif

tai va. kadangi gyvenu ne LT tai uzpraeitais metais dovana mamai buvo uzsakytos geles i namus. uzsakiau didele puokste geltonu geliu bet ne roziu, o kazkokios ydomesnes ten buvo. iki siol tebeturi susidziovinus.
praeitais metais pasiunciau kupona i SPA ir sakiau masazui-o pasirodod ji ten nuejo ir suzinojo kad uz kupona ir pirktis prekiu gali tad nusipirko uz 200litu krema veidui blink.gif aisku nepykau, bet sakiau krema as ir atsiusti galiu ir nupirkti, bet masazo ar kokiu voniu norejau kad ji turetu, bet taip ir liko be tokio yspudzio. pati sau masazui niekada pinigu neatsides, bandziau as tai padaryti, bet nepavyko g.gif
jau dabar, rugsejyj vel gimtadienis. doh.gif dieve brangus, tikrai issekau ideju ir net nezinau ka dovanoti
Atsakyti
QUOTE(Agnietel @ 2007 08 09, 19:04)
Na va siais laikais mamos mamai nelygios

tai butent.mano teta yra senoviniu paziuru,tai jai ta skraiste labai patiko smile.gif
o mano mama tai labai aktyvi,visur lekianti ir skubanti,tai jai turbut irgi i naktini kluba kvietimas butu liux biggrin.gif
Atsakyti
Savo mamai ta pačia proga padovanojau savaitgalį Druskininkuose. Grįžusi skundėsi, jog blogesnės dovanos nėra gavusi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gimusi_vasarą @ 2007 08 14, 19:13)
Savo mamai ta pačia proga padovanojau savaitgalį Druskininkuose. Grįžusi skundėsi, jog blogesnės dovanos nėra gavusi.  doh.gif

doh.gif tikrai,kartais atrodo niekaip neįtiksi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrytė @ 2007 08 08, 16:30)
Aš tai manau kad labai nebloga dovana yra bilietai į kokį koncertą arba spektaklį. Dar galima kuponą į grožio saloną. Jeigu kišenė leidžia tai šaunu padovanoti poilsinę kelionę

Pritariu drinks_cheers.gif visus butinus materialius daiktus turi dauguma mamu, o tokios dovanos thumbup.gif
Atsakyti