Įkraunama...
Įkraunama...

Jadvygos žolės

gal kas zinote, kiek laiko ir su kokiom pertraukom reikia vartoti Jadvygos arbatas, konkreciai Nr.12. Viena sako, kad tris menesius ir po kiekvieno menesio savaites pertrauka, kita sako, kad trys pakeliai ir po kiekvieno pertrauka...kazin, kaip is tikruju? Parduotuvej tik pasake pardaveja, kad kursas-3 men.
Pasidalinkite patirtim, kas vartojot konkreciai Nr.12 4u.gif
Atsakyti
O gal kuri žinot kaip gerti 11 arbatą- reikia derinti su ciklu g.gif
Ir kaip 36-tą g.gif - kiek laiko ir kokiais tarpais g.gif
Atsakyti
griu jadvygos žolelių mišinį nr 46 ,mišinys valantis organizma
Atsakyti
Kazkada turejau dideliu problemu su sveikata ir pabandziau naturaliai pasigydyti,norejau panaudoti Jadvygos zoleliu,bet buciau turejusi gerti keliu numeriuku vienu metu.Paskambinau ju puslapiuko duotame tel nr.,papasakojau savo situacija ir zinot man zoleles pastu buvo atsiustos savaites begyje,misinukas parinktas man asmeniskai ax.gif ,be to zoleliu buvo 3 men.kursui,o ir viskas kainavo su atsiuntimu zyyymiai pigiau nei pirktos jos is kokios parduotuves ar vaistines rolleyes.gif Buvau labai nustebinta ir suzaveta 4u.gif
Atsakyti
Ar kam padejo Nr. 13 nuo gimdos uzdegimu?
Atsakyti
Geriau ir as Jadvygos arbata nuo migrenos(numerio jau nebeprisimenu) ,man labai padejo.Pries tai priepuoliai uzeidavo kelis kartus per savaite,o kai isgeriau du pakelius,pusei metu visai ji dingo.Dabar praejo jau 4metai nuo tol,o priepuoliai uzeina labai retai.
Atsakyti
Aš irgi užsisakinėjau asmeniškai specialiai man sumaišytą žolelių mišinį (skambinau telefonu kur jos svetainėje nurodytas), nes labai daug problemų vienu metu užpuolė, tai užtruko mėnuo kol atsiuntė, jau maniau kad pamiršo mane. Tik neseniai pradėjau gerti, tai apie rezultatus vėliau galėsiu parašyti. Kiekis nemažas, pristatė tiesiai į namus. Tikiuosi, kad ilgainiui bent šiek tiek padės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 06 10, 10:44)
O gal kuri žinot kaip gerti 11 arbatą- reikia derinti su ciklu  g.gif
Ir kaip 36-tą  g.gif - kiek laiko ir kokiais tarpais  g.gif


Sveikos,
Aš irgi įsigijau arbatą nr 11 ir nežinau kiek laiko ją gerti ir ar reikia derinti su ciklu.
Gal kartais jau išsiaiškinot, kaip ją reikia gerti?
Atsakyti
QUOTE(Patricija 123 @ 2010 09 07, 10:03)
Sveikos,
Aš irgi įsigijau arbatą nr 11 ir nežinau kiek laiko ją gerti ir ar reikia derinti su ciklu.
Gal kartais jau išsiaiškinot, kaip ją reikia gerti?

Neišsiaiškinau schmoll.gif Taip ir neatsakė į mano laišką verysad.gif
Bet gėriau tiesiog po mmm ir iki mmm rolleyes.gif Tačiau išgėriau vieną pakuotę ir toliau nebegeriu, nes nusipirkau kitos produkcijos (tabletėm), labiau tinkančios turint endometriozę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 07 rugsėjo 2010 - 09:20
sveikos mes taipat isigijom jos zoleliu vaikiukui nuo kusulio nr 17 pagerejimo dar nejauciam geriam 2 sav
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2010 09 07, 09:19)
Neišsiaiškinau  schmoll.gif Taip ir neatsakė į mano laišką  verysad.gif
Bet gėriau tiesiog po mmm ir iki mmm  rolleyes.gif Tačiau išgėriau vieną pakuotę ir toliau nebegeriu, nes nusipirkau kitos produkcijos (tabletėm), labiau tinkančios turint endometriozę  mirksiukas.gif


Gal isduosite, kokios tai tabletes? ax.gif Nes irgi endometrioze kankina..
Atsakyti
QUOTE(amadina @ 2010 09 28, 15:27)
Gal isduosite, kokios tai tabletes?  ax.gif Nes irgi endometrioze kankina..

Ginekol, bet pokyčio nejaučiu verysad.gif - kaip tepliojo prieš mmm, taip ir tebeteplioja verysad.gif
Atsakyti