Įkraunama...
Įkraunama...

Jadvygos žolės

buvau pas Jadvyga pries kelis metus. Padare man skirta spec.misini. Tikrai l.padejo. Bet geriau saziningai du didziulius pokus.
Likau patenkinta rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
Mes su vyru neseniai sugerem 5,6 nr., as dar 46, o vaikui davem 41 arbatos, visiem tikrai jauciasi poveikis, ypac vyras dziaugiasi, nes problemos su kepenim jam, dabar sake pamirso kur tos kepenys thumbup.gif
Atsakyti
O kokiu kursu jas geriate? vieną pakelį sugeriate ir pertrauką darote?ar kaip?kiek pakelių sugeriate? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,pries pora metu turejau labai dideliu problemu su skrandziu, vaistai nelabai gelbejo [omeprazolis ir kitokie], tikrai turejau opa skrandyje. kas antra, ar kas trecia diena siaubingai skaudedavo . net is lovos islipt negalejau. Karta istisas dvi savaites, diena dienon skaudejo. Labai mazai ka galejau valgyti, nes nuo daugumos maisto pradedavo skaudeti skrandi. Mano mociutes deka jau buvau pradejusi dometis zolelemis (pirmas mano zingsnis link ekologijos). Taigi atsitiktinai suzinojau apie ponios Jadvygos zoleles nr. 27. Na zinokit pasaka! Nesuvartojau net puses pakuotes o jau beveik du metai kaip valgau ka noriu ir jokiu bedu nebeturiu. Galiu valgyti net toki "s"kaip traskucius - ir nieko! Jokiu skausmu. Tai tokia mano patirtis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *melodia*: 06 rugpjūčio 2012 - 20:45
Sveikos, mergaites 4u.gif
susikroviau ir as Jadvygos arbatu krepseli biggrin.gif Gal kas zinote, ar galima keliu rusiu arbatas vartoti iskart, ar suvartoti viena pakeli, paskui kitoki ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Mano ginekologe rekomendavo sias arbatas, sake jei butu savo akimis nemacius, tai butu netikejus, kad jos efektyvios. Man irgi idomu ar galima keleta arbatu naudoti vienu metu g.gif
Atsakyti
Įdomu iš kur savo arbatų receptus ima ponia Balvočiūtė? Nejauti viena pati viską ir po jos taip viskas ir pradings? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2013 01 11, 13:31)
Įdomu iš kur savo arbatų receptus ima ponia Balvočiūtė? Nejauti viena pati viską ir po jos taip viskas ir pradings?  unsure.gif

ji pati yra diplomuota farmacininke, domisi visomis lietuviskomis zolemis, turi ekologini uki, jame renka zoles ir gamina misinius, jei kreipiesi i ja, ji netgi suderina tavo geriamus , cheminius vaistus su zolemis
pati vartojau , padejo smile.gif
Atsakyti
O gal žinote, kiek kainuoja jos arbatos parduotuvėse? Mąstau, gal labiau apsimoka pirkti internetu...
Atsakyti
QUOTE(Silverstrija1978 @ 2013 01 25, 13:57)
O gal žinote, kiek kainuoja jos arbatos parduotuvėse? Mąstau, gal labiau apsimoka pirkti internetu...

as uzssakau kelias arbatas , nes atsiuntimas kainuoja,
o vaistinese praktiskai nerandu jos zoleliu, daug kitu firmu, bet jos nera
jei vartojate jos zoles, ji pati viska paraso , ka su kuom galima o ko ne
labai daznai rasau i el pasta, atsako, patogu ir greita
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2013 01 25, 14:12)
as uzssakau kelias arbatas , nes atsiuntimas kainuoja,
o vaistinese praktiskai nerandu jos zoleliu, daug kitu firmu, bet jos nera
jei vartojate jos zoles, ji pati viska paraso , ka su kuom galima o ko ne
labai daznai rasau i el pasta, atsako, patogu ir greita


o parašius į paštą nusiskundimus, gal irgi sudėliotų rinkinuką, nes puslapyje neradau tokios galimybės, tik informacija apie tai, kad užsiregistruoti prieš atvažiuojant
Atsakyti
QUOTE(Silverstrija1978 @ 2013 01 25, 14:24)
o parašius į paštą nusiskundimus, gal irgi sudėliotų rinkinuką, nes puslapyje neradau tokios galimybės, tik informacija apie tai, kad užsiregistruoti prieš atvažiuojant

kada as parasiau kuom sergu ir kad tuo metu netgi sunkiai vaiksciojau, ji man padare kaip isimti ir viska susake telefonu, padare misinius, net 2 ir geriau
o jei jus galite nuvaziuoti, tikrai patarciau, nes ji pamato ir pati zmogu, susiraso nusiskundimus, ka vartojate, kuom sirgote, vienoje temoje, rase moteris, kuri buvo pas ja ne viena karta, netgi su vaikais, tikrai liko patenkinta, bet pameginti galima, gal surinks misini ir be asmenines apziuros
Atsakyti