Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir svoris

Na, pratesiu toliau sita temele.Manau, jau daug kas pasifego tesinio ax.gif ax.gif
Atsakyti
Esu 33 sav. ir jau priaugau nuo 53.5kg iki 72.1kg(mano siaubui svoris, kaip ant mieliu kiekviena diena). doh.gif
Tiesa, as dvynykus nesioju.
Atsakyti
man 34savaites nuo 49kg priaugau iki 62 jau ,jauciuosi kaip begemotukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tuo baigsis 33 sav. turiu jau +9 ir jau nebesuvaldau svorio auginimo.. g.gif rodos ir nepersivalgau, ir žiūriu ką valgau, bet procesas eina šuoliais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vainė: 10 rugpjūčio 2007 - 13:18
QUOTE(vainė @ 2007 08 10, 14:17)
Man tuo baigsis 33 sav. turiu jau +9 ir jau nebesuvaldau svorio auginimo.. g.gif  rodos ir nepersivalgau, ir žiūriu ką valgau, bet procesas eina šuoliais...

Na, pas mane irgi tas pats, bet manau, kad leliukai auga.Pasimatavus matmenis per slaunis, subinyte ax.gif , tai pas mane jie nekinta. Tai padariau isvadas, kad leliukai auga.
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės biggrin.gif na aš turiu plius 2,5 kg. , mums 25 su puse sav. manau normaliai rolleyes.gif
Atsakyti
MAN 32sav,tai +16kg,tai jau kaip arbuzas lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums 23 savaitės, pradžioj nukrito 4 kg, dabar jau sugrįžo atgal smile.gif
Atsakyti
Man 34savaite tai jau dabar +7kg..Na tai gal dar ir nera labai daug, bet man atrodo kad pilvukas kaip arbuzas.. biggrin.gif Pradzioje tai svori nukrito, o kilogramai pradejo augti nuo 5menesio..
Atsakyti
džiaukis, nes minimumą priaugai.

Man tai 20 sav. ir jau +8 kg. Prognozuoju kad iki nėštumo pabaigos būsiu + 20. g.gif
Atsakyti
Priaugau jau 10 kg, man 22 savaites
Atsakyti
Aš priaugau 11kg, manau jau daugiau nebebus, nes ir taip jau man 41 savaitė ax.gif
Atsakyti