Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir svoris

o aš prieš nėštumą sveriau 65 kg.,dabar 77kg.taigi 12 kg. jau priaugau.
Atsakyti
QUOTE(idomu @ 2008 01 19, 13:51)
per  beveik 38 savaites priaugau 10 kg ( buvo 60 , dabar 70 kg )  verysad.gif  nors mano ir ugis nera lb mazas 176cm ir visi sako , kad tikrai nedaug priaugau , bet pati jauciuosi kaip karvute  blink.gif  daugiau pavaikstau ir pavargstu  g.gif  na tikiuosi kad daugiau nei poros kg jau nepriaugsiu  smile.gif


Taigi tu visai nedaug priaugai mirksiukas.gif 4u.gif Ir jokia ne karvutė esi, neprisigalvok nono.gif
Atsakyti
QUOTE(bliutaite @ 2008 01 16, 18:27)
man 21sawaite ,pries nestuma sweriau 62,o db jau 70kg,tai wadinasi jau 8kg priaugau, g.gif manau tai yra ganetinai daug,kitos tik po 15 priauga per wisa nestuma,o man dar tik penki menesiai o jau 8 turiu,kazkiokia nesamone doh.gif labai matosi ant manes tie 8kg,swarbiausia pilwas jau geras tox,sako wisi net kaip 8menesio biggrin.gif  nestuke.gif ant klubu labai matosi,sustambejau is koju klubu,ir ant nugaros barankos is sonu tokios wisai nemazos schmoll.gif siek tiek pergywenu... unsure.gif


Labukas visom, pries nestuma sveriau 56.5, man dabar beveik 22 savaite, o sveriu jau 63 kg. Jau priaugau 6.5 kg. Man atrodo daugoka, nes sesuo per visa nestuma priaugo tik 9 kg , bet tai buvo pries 14 metu, gal nebuvo visko tiek daug parduotuvese pirkti kaip dabar.
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2008 01 19, 18:55)
Taigi tu visai nedaug priaugai  mirksiukas.gif  4u.gif  Ir jokia ne karvutė esi, neprisigalvok  nono.gif




aciu 4u.gif suvokiu, kad viskas normalu smile.gif bet kai visa gyvenima sportavau, o dabar ant soniuku lasinukai atsirado , kazkaip keistai jauciuosi smile.gif
Atsakyti
Ir vel registruojuosi... 4u.gif
Jau prasidejo 31savaitele, o esu prijaugusi 8,5kg. Ka tik SM nestumo kalendoriuje perskaiciau, kad butent 8,6kg turetu priaugti nestuke.gif sulaukus 31sav., tai is karto pasidare ramiau, kad esu tipiska nestuke.gif , neiseinanti is normos ribu! thumbup.gif
Tikiuosi, ir toliau pavyks taip issilaikyti normos ribose, nors per paskutini menesi prisaugau net 3kg! Vis tos sventes visos kaltos... g.gif
Atsakyti
man 24 savaiteles, priaugau 4 kg., svoris pradejo augt tik ketvirta men, tuomet per tris savaites priaugau 3 kg. ir buvau labai issigandusi, bet dabar per kitas 3 savaites tepriaugau 1 kg bigsmile.gif
Atsakyti
mano ugis 181,iki nestumo sveriau 77,o db 91 unsure.gif tai +14,o tikrai nepersivalgau schmoll.gif mums 30 savaiciu wub.gif
Atsakyti
na kaip jus taip mazai priaugat,negi jums nesinori valgyt?? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 01 25, 17:55)
na kaip jus taip mazai priaugat,negi jums nesinori valgyt?? unsure.gif  biggrin.gif

valgyti tai nesinori schmoll.gif seip pasakyciau kad valgosi netgi maziau nei pries nestuma ax.gif bet svoris kaip auga taip auga doh.gif atrodo su kiekvienu ikveptu oro gurksniu plius vienas kg. man jau 25 savaite tai jau busiu priaugusi virs 10kg 4u.gif ugis mano tik 1.65 tai jauciuosi tarsi banginukas sausumoj nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man jau pykinimi baigesi, tai labiu valgyti noru.
Nesinevuociau kad svoris auga, jei jis neaugtu lasiniu pavidalu ant klubu g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti