Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir svoris

Mum irgi 18 savaitė prasidėjo, o priaugom 1,5kg smile.gif Gine sakė "norma" 4u.gif
Atsakyti
Mums jau 26 sav. priaugome 13 kg., pilvas didelis ir sunkus, tiesa dvynukai, tai gal ir nelabai baisu, bet bijau, kad bus daug daugiau ax.gif
Nes per 1 nestuma priaugau 23 blush2.gif
Atsakyti
4u.gif o as jau turiu plius 10kg nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 08 19, 17:31)
Mums jau 26 sav. priaugome 13 kg., pilvas didelis ir sunkus, tiesa dvynukai, tai gal ir nelabai baisu, bet bijau, kad bus daug daugiau  ax.gif
Nes per 1 nestuma priaugau 23  blush2.gif

As irgi, budama 26sav.(su dvynukais) priaaugau 13.5kg, o dabar, kaip jau 35sav sveriu 20kg virs:nestuke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupux: 19 rugpjūčio 2007 - 23:12
17 savaičių ir + 5 kg doh.gif Ir turbūt visi ant užpakalio užsidėjo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
man dar tik 24 savaites o jau priaugau 10 kg.kas bus veliau? doh.gif su pirmu priaugau 23 kg ir ne visu pavyko atsikratyti verysad.gif
Atsakyti
31 savaite ir turime +13 kg..nemazai, sakyciau ax.gif
Atsakyti
šiandien pradedu 35 savaitę su +9. Pradedu bijot kad permažai... blush2.gif nors mano draugė šiandien pagimdė su tik +3 kg 3400 kg vaikiuką....
Atsakyti
QUOTE(vainė @ 2007 08 20, 14:24)
šiandien pradedu 35 savaitę su +9. Pradedu bijot kad permažai... blush2.gif  nors mano draugė šiandien pagimdė su tik +3 kg 3400 kg vaikiuką....

lab.man 35sav.priaugau 15kg. doh.gif verysad.gif baisu ir kad apetito neturiu o svoris aukt pradejo kaip ant mieliu nes nedirba mano skrandukas blink.gif blush2.gif gal kas ka patarsit ka man daryt 4u.gif 4u.gif ax.gif o su pirmu buvau priaugus tik 13kg.ir numetusi thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As per pirmus menesius nieko nepriaugau, o dabar 3kg per paskutini menesi 4u.gif
Atsakyti
nu as jau panikuoju. Su pirmu priaugau 11 kg per visa nestuma ir pagimdzius -2kg dar numeciau...

O dabar... 24 sav. nestuke.gif ir jau +8kg... kazi kas liks kai pagimdysiu... vienas uzpakalis turbut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2007 08 20, 15:00)
lab.man 35sav.priaugau 15kg. doh.gif  verysad.gif baisu ir kad apetito neturiu o svoris aukt pradejo kaip ant mieliu nes nedirba mano skrandukas blink.gif  blush2.gif gal kas ka patarsit ka man daryt 4u.gif  4u.gif  ax.gif o su pirmu buvau priaugus tik 13kg.ir numetusi thumbup.gif  lotuliukas.gif



svoris tikrai auga ne dėl to kad skrandis nedirba. Jei srandis nedirbtų- nevalgytum ir neaugtų... mirksiukas.gif
Atsakyti