Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir svoris

Man 39 savaites jau priaugau 20 kg. tikiuosi daugiau nepriaugsiu, o pradesiu kristi po truputi nuo kitos savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2007 12 25, 21:23)
Kaip man patinka tokios optimistines, o gal labiau, realistines gaideles thumbup.gif is kart nuotaika pagereja mirksiukas.gif
na, va, rašau jau pagimdžiusi... iš ligoninės parsinešiau minus 15 kg, liko apie 5kg cool.gif , kol kas nieko nedarau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 15 sausio 2008 - 16:44
QUOTE(Abo @ 2008 01 15, 18:43)
na, va, rašau jau pagimdžiusi...  iš ligoninės parsinešiau minus 15 kg, liko apie 5kg cool.gif , kol kas nieko nedarau  smile.gif

Labai daug jau pametei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠYPSENĖLĖ @ 2008 01 10, 22:34)
Siaubas, skaitau skaitau, o čia taip visos kultūringai priaugat svorio.  Aš nespėjau pastoti, o jau 4kg, šast ir pas mane, o pilvas, tai jau kaip trečiam menėsį. Noriu verkt

neverk-as tokia pati biggrin.gif friends.gif
mes su tavim bukim neformales sitame reikale tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nelabai @ 2008 01 14, 21:16)
Pusmeti. Pradzioje krito labai greitai, veliau suletejo, o paskui pati sustojau ties 1800-2000 kcal ir pradejau gyventi visaverti gyvenima.
Pagal A.J.Mieliauskienes knygas "Valgau ir liekneju" laikiausi. Ten tipo valgai ka nori ir kada nori, bet skaiciuoji kalorijas. Ir tik labai pasikonsultavusi nesilaikiau jos siulomu 700-1000 kcal, o 1200-1500 kcal. per diena.
Tai vat, zinau kad numesiu kai pagimdyiu, bet siandien neseniai pagalvojau, kad priaugau per 5 savaites 1.5 kg.  g.gif  Daug. Esu pikta.


labai gera si knyga bigsmile.gif ir as metu tik pagal si metoda,bet tik gaila kad ju jau neparduoda...mielai perpirkciau is kurios nors mamytes ja rolleyes.gif ,ba jau itariu kiek turesiu numest rolleyes.gif
su kievienu priaugdavau po 30-.34kg blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 01 15, 20:37)
labai gera si knyga bigsmile.gif ir as metu tik pagal si metoda,bet tik gaila kad ju jau neparduoda...mielai perpirkciau is kurios nors mamytes ja rolleyes.gif ,ba jau itariu kiek turesiu numest rolleyes.gif
su kievienu priaugdavau po 30-.34kg blink.gif  biggrin.gif


o kiek nukrisdavo per gimdymą? Ar čia tiek ir likdavo, 30-34? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės. Jūs visos tokios mandagios - taip normaliai priaugat.. O aš.. atrodo, dar nėštumo neįpusėjau - o jau +10 kg doh.gif
Atsakyti
sveikutes nestukes,
as pries nestuma sveriau 47 kg... esu 20oje savaiteje ir jau suspejau irgi 10 kg priaugti;((((( tikra tiesa svoris kaip ant mieliu auga....wink.gif)))...o siandien jau giliai i spinta nugrudau savo slim dzinsus , nes nebegaliu per klubus iki juosmens uztraukti blush2.gif ... nestuke.gif ...
Atsakyti
sveiki.. jetau galvojau, kad as viena tokia....man dbr 27 savaite, o svorio turiu +16.5 kg.... jau mane panika ima...kiek dar tu kg priaugs? g.gif g.gif
vyras vis guodzia "juk tu nescia, pagimdysi ir nukris tie kg"... as tikiuosi.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 01 15, 22:00)
o kiek nukrisdavo per gimdymą? Ar čia tiek ir likdavo, 30-34?  unsure.gif


per gimdyma-~8kg,paskui po savaites dar kokie-8kg,na o su kitais tekdavo kovot tongue.gif -sporto sale-geriausiai aerobika su L- karnitinu,kaloriju ne daugiau 1200 per diena,-ir paskui budavauvau dar dailesniu formu nei pries gimdymus biggrin.gif ,tik vat pilvo sienele ir odos pertekliu ant pilvo noreciau pakoreguot jau plastiniu budu...ba sportas ir dieta,ivairus kremai tikrai nepadeda ax.gif
Atsakyti

as per viena ir per kita nestumus priaugau svorio doh.gif apie 35 kg. , bet per metus savaime tas svoris dingo, nes pries nestuma sveriu apie 55 kg (ugis 175), tai paskaiciuokit kiek gale nestumo sverdavau... biggrin.gif , labai stora buvau, tikras pingvinas biggrin.gif , kai vos neantra tiek prisiaugindavau svorio smile.gif , bet cia toks organizmas mano manau ax.gif nes matau, kad viskas ok, ir gydytoja sake, kad nera cia ko pergyvent, nes gymdyti nemaise... biggrin.gif (aisku, jei svori turi ir iki nestumo ir dar tiek priaugtumei, gal jau ir nekas butu...)

taip, kad nereikia pergyvent..kiekvienos organizmas kitoks, ir kiek jam reikia tiek jis ir priauga smile.gif , nes as tikrai negaleciau pasakyti, kad valgiau labai jau daug, bet..svoris augo smile.gif
Atsakyti
sekos, man dabar 26 savaitė priaugau ~7 kg (svėriau 53 kg, dabar -60 kg.), atrdo normalei pagal laiką, bet bendradarbės vis pabrėžia - kokia tu stora (taip ir jaučiuosi), bet nesmagu unsure.gif
Atsakyti