Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių parkavimas nėštukėms

Aš irgi manau, kad invalidams turėtų būti pirmenybė. Vien dėl to, kad realiai pažiūrėjus PC tikrai žymiai daugiau vaikšto nėščių mamyčių, negu invalidų. Be to atsiras ir tokių, kurioms pilvukas dar nedidelis ir nemaišo, bet ji jau turi privilegiją statytis arčiau. Ir statysis... Ir dar... mamytė neturi sveikatos eiti toliau iki mašinos, panešti maišelį, bet vaikščioti po prekybos centrą dvi valandas sveikatos turi... Manau tai, kuriai tikrai sunku reikėtų pasiimti vyrą, jis paneštų jos maišus, o jei dieną greit prispiria reikalas juk yra ir mažesnių parduotuvėlių, iki jos nuo auto nereikia eiti pusvalandį ir eilės ne tokios didelės... vienžo aš manau, kad per daug susireikšmina kai kurios mamytės, man invalidų labiau gaila. Čia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Aš pasigirsiu-mano uošvis šio įstatymo iniciatorius smile.gif bet dar nežinojo, kad aš laukiuosi tongue.gif Nesuprantu, kaip galima nepritarti? Man buvo gresiantis persileidimas-paskirtas lovos rėžimas, tai kodėl aš, vos ne prikaustyta prie lovos, per šventes turiu statyti mašiną kitam aikštelės gale ir tįsti tuos maišiukus? Juk neimsiu vėžimėlio dėl pvz. dviejų 1,5 l nestea biggrin.gif o nešti nėščiajai išvis nepatariama nėštumo pradžioje.. Beje, invalidų vieta ne viena, kelios, taip kad, manau, galima sutilpti visiems 4u.gif
Atsakyti
As irgi manau kad cia labai geras dalykas, nu juk kaip sakoma "valgyt nepraso" kam nesunku gales ir toliau kitam gale aiksteles statytis, o kam sunku tai tikrai pagelbes. Vazinejam po parduotuves ir nevisada turim galimybe vyra is paskos tampytis, o valgyt tai reikia nusipirkt. As kad ir kaip nekesciau Akropolio, man jis arciausiai namu ir jei reikia daugiau visko nusipirkt ten ir tenka vaziuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 08 12, 20:23)
nesąmonė kažkokia  doh.gif (čia dėl mašinų statymo neįgaliems skirtose vietose)


turbut tau patinka, pasistacius auto kitame aiksteles gale, kulniuoti per ja visa, esant slidziai kelio dangai ir dar gristi su pirkiniais g.gif
tai gal smagu ir eilese stumdytis, kada kiekvienas pirkejas kisa savo pirkinius, kuo greiciau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(-freya- @ 2008 01 04, 19:33)
Aš irgi manau, kad invalidams turėtų būti pirmenybė. Vien dėl to, kad realiai pažiūrėjus PC tikrai žymiai daugiau vaikšto nėščių mamyčių, negu invalidų. Be to atsiras ir tokių, kurioms pilvukas dar nedidelis ir nemaišo, bet ji jau turi privilegiją statytis arčiau. Ir statysis... Ir dar... mamytė neturi sveikatos eiti toliau iki mašinos, panešti maišelį, bet vaikščioti po prekybos centrą dvi valandas sveikatos turi... Manau tai, kuriai tikrai sunku reikėtų pasiimti vyrą, jis paneštų jos maišus, o jei dieną greit prispiria reikalas juk yra ir mažesnių parduotuvėlių, iki jos nuo auto nereikia eiti pusvalandį ir eilės ne tokios didelės... vienžo aš manau, kad per daug susireikšmina kai kurios mamytės, man invalidų labiau gaila. Čia mano nuomonė 4u.gif


manau uztektu vietos ir invalidams ir mamytems (na zinoma, nereikia piktnaudziauti, ypac toms, kurioms nera sunku ir paeiti ax.gif )
bet kaip pasistato kokie pacanai ir labai jau "kruti' vyrukai savo prabangius auto ... tai jau tikrai ne kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule20 @ 2008 01 04, 19:54)
Man buvo gresiantis persileidimas-paskirtas lovos rėžimas, tai kodėl aš, vos ne prikaustyta prie lovos, per šventes turiu statyti mašiną kitam aikštelės gale ir tįsti tuos maišiukus?

o tai kuriu velniu tu su gresianciu nestumu, kai yra paskirtas lovos rezimas po parduotuves bastaisi ir su masina vazineji?
Paskirtas lovos rezimas, tai ir guli lovoje neieskojusi slieku tamsioje vietoje.
Atsakyti
Aš manau, kad visai smagu būtų nėščiosioms skirtos parkavimo vietos, nes iš tiesų nėštumas yra neeilinė būsena. Taip, vienos jaučiasi kuo puikiausiai (kaip kad aš šiuo metu), bet kitoms nuolat svaigsta galva, pykina, trūksta oro, o ir šlapimo pūslė užspausta ir t.t. doh.gif Lygiai taip pat nelengva su kūdikiu tarkime esančiu automobilinėje kėdutėje ir kitoje rankoje pirkiniais eiti iki automobilio. Galite sakyti, kad reikia pasiimti vežimėlį, bet kaip tada jį pastatyti į vietą po visko? Palikti vaiką mašinoje vieną? Nemanau, kad kuri taip elgtųsi. Manau puiki idėja thumbup.gif
Atsakyti
Visiškai pritariu, bet manau, kad nėščiosioms turėtų būti įrengtos papildomos vietos šalia invalidų vietų, kad vieni kitiems netrukdytų. O ir kortelės visai nenorėčiau palikinėti, kaip kažkuri rašė: ten per daug asmeniška informacija. Turėtų būti sugalvota, kaip ženklinti tokią mašiną.
Atsakyti
Išsidirbinėjimas lygioj vietoj lyg svarbesnių dalykų nebebūtų
1. nėštumas - ne liga, tai prie ko čia statyt neįgalių vietose
2. daug nėščių prasčiau jaučiasi kai to pilvo dar nesimato - tai ant lango reiks klijuot lipduką kad nėščia ir pažymas įrodymam tampytis? Kaip neįgaliam nu.
3. Pensininkam irgi maišiukus sunku nešiot, bei jei be grupės - gal irgi atskiras vietas išskirkim.
4. man ir nenėščiai vyras maišų tampyt neduoda - tempia pats. Nėščiai tuo labiau temptų. Nėščiai ir pačiai užtektų proto neprisipirkt tiek, kad nepatemčiau, nes tarkim jei gyvenu kokiam 5 aukšte be lifto, kas ten temps jei ne pati, jei jau viena pasikrovei.
5. Jei gerai jautiesi - nepretenduok į ligotų vietas. Jei prastai - gulėk namie, kreipkis į medikus, o ne viena po parduotuves su nepavelkamais maišais tąsykis.


Papildyta:
QUOTE(Keiti @ 2008 01 04, 21:55)
Galite sakyti, kad reikia pasiimti vežimėlį, bet kaip tada jį pastatyti į vietą po visko? Palikti vaiką mašinoje vieną? Nemanau, kad kuri taip elgtųsi. Manau puiki idėja thumbup.gif


man po darbo kartais irgi būna oi kaip sunku iš kito aikštelės galo eit, reikia ir sec lipduko "pavargusiems", "nevalgiusiems" , "sergantiems gripu" doh.gif

paskaičius atrodo, kad dabar žmonės niekaip neranda išeities ką daryti ir čia yra didžiausia problema... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingule20 @ 2008 01 04, 19:54)
o nešti nėščiajai išvis nepatariama nėštumo pradžioje.. Beje, invalidų vieta ne viena, kelios, taip kad, manau, galima sutilpti visiems  4u.gif

lovos režimas su bastymusi po parduotuves kažkaip man atrodo irgi nelabai patariamas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 04 sausio 2008 - 21:33
Kai atsiduri pats tam tikroje situacijoje daug kas kitaip pradeda atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 08 12, 19:52)
jo..... męs mirtinos ligonės gi  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o žmogus su invalido vežimėliu ar ramentais lai tysia. lai ieškos vietos kur aikštelės gale....

mum gi blogiau nei jam  doh.gif

apsurdas



Mano nuomone visiskai skiriasi. Taigi jei gerai jaucvias nestuke, ir gali kelis zingsnius toliau nueiti, lai stato masina kur nori, bet yra tokiu nestukiu kurioms vaikscioti sunku, o apsipirkti reikia...
Lai prekybcentriai padaro atskiras vietas nesciosioms ir atskiras invalidams. Ir psio.

As uz tai kad ir nestukes turetu savo privilegijas!!!
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 01 04, 21:30)
Išsidirbinėjimas lygioj vietoj lyg svarbesnių dalykų nebebūtų
1. nėštumas - ne liga, tai prie ko čia statyt neįgalių vietose
2. daug nėščių prasčiau jaučiasi kai to pilvo dar nesimato - tai ant lango reiks klijuot lipduką kad nėščia ir pažymas įrodymam tampytis? Kaip neįgaliam nu.
3. Pensininkam irgi maišiukus sunku nešiot, bei jei be grupės - gal irgi atskiras vietas išskirkim.
4. man ir nenėščiai vyras maišų tampyt neduoda - tempia pats. Nėščiai tuo labiau temptų. Nėščiai ir pačiai užtektų proto neprisipirkt tiek, kad nepatemčiau, nes tarkim jei gyvenu kokiam 5 aukšte be lifto, kas ten temps jei ne pati, jei jau viena pasikrovei.
5. Jei gerai jautiesi - nepretenduok į ligotų vietas. Jei prastai - gulėk namie, kreipkis į medikus, o ne viena po parduotuves su nepavelkamais maišais tąsykis.
Papildyta:
man po darbo kartais irgi būna oi kaip sunku iš kito aikštelės galo eit, reikia ir sec lipduko "pavargusiems", "nevalgiusiems" , "sergantiems gripu"  doh.gif

paskaičius atrodo, kad dabar žmonės niekaip neranda išeities ką daryti ir čia yra didžiausia problema... doh.gif
Papildyta:
lovos režimas su bastymusi po parduotuves kažkaip man atrodo irgi nelabai patariamas

Matosi, kad žmogus labai supranta, kas yra nėštumą lydintys nemalonūs, nors ir normalūs tokiu metu požymiai doh.gif "man po darbo kartais irgi būna oi kaip sunku iš kito aikštelės galo eit, reikia ir sec lipduko "pavargusiems", "nevalgiusiems" , "sergantiems gripu" doh.gif "- čia irgi geras, man po darbo kartais būna... Ačiū Dievui, kad Jums tik po darbo taip. Kaip žinia nėščiosios irgi sėkmingai dirba iki septinto mėnesio biggrin.gif ir dar plius prie visko jeigu joms po darbo kartais...? lotuliukas.gif Tai velniop tada iš viso kalbėti apie kažkokią kultūrą ir pagarbą seniems - senatvė irgi ne liga, kam padėti prašančiam pagalbos - lai visi sukasi kaip jiems patinka, nes pagal Jus "paskaičius atrodo, kad dabar žmonės niekaip neranda išeities ką daryti ir čia yra didžiausia problema... doh.gif" Reiškias gyvenam ramiai žiūrėdami tik sau po kojom, o kas liečia kitus - kam čia papildomas galvos skausmas, ane? Ras tą išeitį kaip nors.
1. Aišku nėštumas ne liga doh.gif tik bėda ta, kad visos turėtos ligos paūmėja, o ir naujų atsiranda, plius kur dar nuolatiniai nėštumą sekantys požymiai: nuolatinis šleikštulys, pykinimas, dažni lakstymai į WC, galvos skausmas, galvos svaigimas, rėmens graužimas, virškinimo sutrikimas, nuolatinis nuovargis, mieguistumas, pilvo skausmai dėl gimdos augimo, vidaus organų bei šonkaulių spaudimas, kai gimdos dugnas būna aukščiausiame taške būna sunku kvėpuoti, juntamas duriantis skausmas šonkaulių srityje, kankina nemiga, todėl juntamas nuovargis, kojų tinimas ir ne tik dėl užsilaikančių skysčių, dažna anemija, nugaros skausmai ir t.t. Ir visa tai normalaus nėštumo metu, o kur dar komplikuoti nėštumai? Kažkodėl nemanau, kad nėštumas - normali eilinė būsena ir į jai reikia neskirti daugiau dėmesio. Be abejo, būna ir labai lengvų nėštumų (kaip jau minėjau mano dabartinis nėštumas ypač lengvas, tačiau pirmasis buvo tikrai labai sunkus, todėl žinau, ką tai reiškia). Argi viso to negana, kad nėščioji susilauktų pagarbos ir išskirtinio dėmesio, ne kasdien būnam nestuke.gif O vos kelis kartus per gyvenimą.
2. Nėščiosios kortelę mes bet kokiu atveju realiai turime turėti visada su savimi, tuomet manau būtų puiki išeitis specialus lipdukas, o jeigu jau policininkui kiltų įtarimas, tai nematau nieko baisaus tą kortelę parodyti jam.
3. Pensininkams taip pat sunku ir, deja, dažniausiai jie turi daug sveikatos sutrikimų po kurių ir gauna bent jau trečias invalidumo grupes.
4. Jeigu Jūs gyvenate penktam aukšte be lifto, tai manau tik pieno pakelį galite užsinešti ir tikrai nėra ko tampytis, bet aš gyvenu pirmame ir privažiavusi prie namo durų galiu kad ir 10 kg nusinešti (mano mažiukė sveria 13 kg ir dažnai užmogusią reikia parnešti).
5. Jeigu gydytojai neskiria gulimo rėžimo, nematau reikalo gulėti, o nėštumo "malonumai" vis tiek kankina.

Vienas klausimas Jums: ar tikrai Jums būtų taip apsunkintas gyvenimas, jeigu prie parduotuvės būtų keliatą vietų nėštukėms? cool.gif Ar tikrai Jums taip skaudėtų širdį ir grėstų rimtos komplikacijos dėl pavargimo, nepavalgymo po darbo ar kaip rašėte sergant gripu (beje, tokiu atveju lygiai kaip ir nėštukei su gulimu rėžimo reikia gulėti lovytėje ir gydytis, o ne bastytis po parduotuves wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 05 sausio 2008 - 00:06
QUOTE(ezra @ 2008 01 04, 23:01)
Kai atsiduri pats tam tikroje situacijoje daug kas kitaip pradeda atrodyti.

Tam tikroje situacijoje buvau jau ne kartą. Kitaip atrodyt nepradėjo ir dabar neatrodo. Kažkieno noras susireikšmint ir tiek - ne visų nėščių, o žmonių kurie apskritai sau reikalauja padidinto dėmesio. O nėštumas puiki proga vėl ko pareikalaut, - prašom man neįgaliųjų sąlygas. Nėštumai nebuvo lengvi, bet nei to reikėjo tada, nei gimus vaikam. Labai išlepom kai ant kožno kampo po prekybcentrį atsirado. Atrodo jau čia palengvėjimas, tai ne - man dar prašom aikštelę. O tarnybos, kuri nuo prekybcentrių pati atvažiuotų jūsų pasiimti į namus, patiestų raudoną kilimą ir po to su visais maišais parvežtų namo nereikia? Būtų dar patogiau. Nesuprantu - o vyrų šeimoj nėra ar kaip, kad nėščiai moteriškei vienai prekybcentry su didžiuliais maišais tąsytis reikia? Tai čia ne prekybcentrio ir ne įstatymo, o jūsų šeimos problema.

Teisingai sako, kad žmogui niekada nebūna gana. cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Keiti @ 2008 01 05, 01:02)
Matosi, kad žmogus labai supranta, kas yra nėštumą lydintys nemalonūs, nors ir normalūs tokiu metu požymiai doh.gif "

Aišku - nepritaria reiškia nesupranta ir savo kailiu nepatyrė kas to yra cool.gif Naivuolė.
Papildyta:
QUOTE(Keiti @ 2008 01 05, 01:02)
ar tikrai Jums būtų taip apsunkintas gyvenimas, jeigu prie parduotuvės būtų keliatą vietų nėštukėms? cool.gif

Gyvenimas apsunkintas nebūtų, tik nematau jokio reikalo jų sulyginti su invalidumą turinčiais žmonėmis. Visos likusios vietos aikštelėje nebūtinai būna toli aikštelės kampe wink.gif
Atsakyti