Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos. Ar lankotės?

Apklausa: Ar lankotės pas burėjas? (227 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Niekada nebuvau ir net netraukia pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2008 08 05, 10:14)
bet gi nepasakys kad tu tuoj mirsi.


jau geriau pasakytų, kad aš mirsiu, nei kad man artimiausias pasaulyje žmogus. Ir dar tokiu tonu, lyg pamesčiau auskarą arr šiaip kokį nereikšmingą daiktą. unsure.gif

Gailiuosi kad ėjau burtis doh.gif daugiau gyvenime neisiu schmoll.gif
Atsakyti
lankiausi ne karta, teko ir nusivilti ir patenkinta buvau. negaliu pasakyti kad neisiu daugiau, taciau stengsiuos maziau lankytis, manau i metus karta, is smalsumo. nes kaip pastebejau kuo dazniau pradedi lankytis tuo dazniau jauti poreiki nueiti- priklausomybe atsiranda biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solemn still: 23 lapkričio 2008 - 18:28
Aš taip pat lankausi ir jaučiu lankysiuos dar ne karta biggrin.gif
Atsakyti
Aš būriausi du kartus gyvenime. Pirmą kartą dar paauglystėje, beveik kaip žaidimas buvo, nors ta mergina jau turėjo savų "klientų", bet burdavo ne dažnai ir vis perspėdavo, kad gali suklysti. O man išsipildė pakankamai daug, ką ji sakė.
O dabar visai nesenai buvau pas kitą moterį, apie ją sužinojau per gimines, nes ji neburia svetimiems nesireklamuoja ir šiaip vengia tuo užsiimti, bet šiaip ne taip prisikalbinau, nes jau labai labai reikėjo... Tai po pirmos jos atverstos kortos ir pasakytų žodžių tiesiog apstulbau. Nes situaciją apibūdino labai taikliai.Pasakė daug ir blogo ir gero, daug patarimų davė.O kaip bus dar neaišku, bet ja kažkodėl tikiu, nes būrė artimiausiems pusei metų, pasakė dabartinius įvykius ir tiesiog skaitė mano mintis versdama kortas blink.gif Žodžiu likau patenkinta, ir kai bus proga vėl mėginsiu ją prisikalbinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2009 01 03, 11:56)
Aš būriausi du kartus gyvenime. Pirmą kartą dar paauglystėje, beveik kaip žaidimas buvo, nors ta mergina jau turėjo savų "klientų", bet burdavo ne dažnai ir vis perspėdavo, kad gali suklysti. O man išsipildė pakankamai daug, ką ji sakė.
O dabar visai nesenai buvau pas kitą moterį, apie ją sužinojau per gimines, nes ji neburia svetimiems nesireklamuoja ir šiaip vengia tuo užsiimti, bet šiaip ne taip prisikalbinau, nes jau labai labai reikėjo... Tai po pirmos jos atverstos kortos ir pasakytų žodžių tiesiog apstulbau. Nes situaciją apibūdino labai taikliai.Pasakė daug ir blogo ir gero, daug patarimų davė.O kaip bus dar neaišku, bet ja kažkodėl tikiu, nes būrė artimiausiems pusei metų, pasakė dabartinius įvykius ir tiesiog skaitė mano mintis versdama kortas  blink.gif Žodžiu likau patenkinta, ir kai bus proga vėl mėginsiu ją prisikalbinti  rolleyes.gif


aš irgi pas tokią norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2009 01 07, 17:29)
aš irgi pas tokią norėčiau biggrin.gif

Na tikriausiai tokių nėra labai daug biggrin.gif Nu kažkoks stebuklas ne kitaip, nes burdamasi, pagalvojau apie savo sūnų, ji atvertė kortas ir sako "nebijok, vaikui bus viskas gerai" blink.gif . va ir dabar, po truputį jaučiau, kad kai kas jau pradeda pildytis, ką ji kalbėjo. Tikiuosi, kad kada nors gyvenime dar pavyks su ja susitikti ir vėl pabendrauti.
Atsakyti
Uzkalbejimu, prakeikimu, nuziurejimu pasalinima/nuemima.
Magiskas kodavimas nuo alkoholizmo, persivalgymo, rukymo.
Pagalba susidurus su depresija, verslo sunkumais (patarimai verslo reikalais), uzkalbejimai (ligu atveju,meiles atveju), talismanai.
Padedame zmonems blaivytis tik per viena 1d. (galimybe isblaivyti zmogu pagal nuotrauka, apie tai zmogus gali net nezinoti).
Seansai vyksta problemos aiskinimo ir pasalinimo principu.

E-mail: magican21@gmail.com
tel. 863904606


Magiceskoje kodirovanije ot alkogolizma, ot perejedanija.
Privorazyvanije, sniatija privorota, predskazanija, sovety po biznesu, depresija, sniatije porci, sglaza,
talismany, otkrytije dorogi.
Atsakyti
QUOTE(Arkadij @ 2009 03 04, 23:26)
Uzkalbejimu, prakeikimu, nuziurejimu pasalinima/nuemima.
Magiskas kodavimas nuo alkoholizmo, persivalgymo, rukymo.
Pagalba susidurus su depresija, verslo sunkumais (patarimai verslo reikalais), uzkalbejimai (ligu atveju,meiles atveju), talismanai.
Padedame zmonems blaivytis tik per viena 1d. (galimybe isblaivyti zmogu pagal nuotrauka, apie tai zmogus gali net nezinoti).
Seansai vyksta problemos aiskinimo ir pasalinimo principu.

E-mail: magican21@gmail.com
tel. 863904606
Magiceskoje kodirovanije ot alkogolizma, ot perejedanija.
Privorazyvanije, sniatija privorota, predskazanija, sovety po biznesu, depresija, sniatije porci, sglaza,
talismany, otkrytije dorogi.

Puikiai zinau apie ka kalba....Nesakau,kad tai neveikia,bet labai labai siulyciau susilaikyti nuo pagundos pasinaudoti panasiomis paslaugomis....
Atsakyti
Lankausi , lankausi.. ax.gif Bet laaabai retai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2009 01 09, 22:45)
Na tikriausiai tokių nėra labai daug  biggrin.gif  Nu kažkoks stebuklas ne kitaip, nes burdamasi, pagalvojau apie savo sūnų, ji atvertė kortas ir sako "nebijok, vaikui bus viskas gerai"  blink.gif . va ir dabar, po truputį jaučiau, kad kai kas jau pradeda pildytis, ką ji kalbėjo. Tikiuosi, kad kada nors gyvenime dar pavyks su ja susitikti ir vėl pabendrauti.



o gal galėtum jos kontaktus duoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkadij @ 2009 03 05, 01:26)
Uzkalbejimu, prakeikimu, nuziurejimu pasalinima/nuemima.
Magiskas kodavimas nuo alkoholizmo, persivalgymo, rukymo.
Pagalba susidurus su depresija, verslo sunkumais (patarimai verslo reikalais), uzkalbejimai (ligu atveju,meiles atveju), talismanai.
Padedame zmonems blaivytis tik per viena 1d. (galimybe isblaivyti zmogu pagal nuotrauka, apie tai zmogus gali net nezinoti).
Seansai vyksta problemos aiskinimo ir pasalinimo principu.

E-mail: magican21@gmail.com
tel. 863904606
Magiceskoje kodirovanije ot alkogolizma, ot perejedanija.
Privorazyvanije, sniatija privorota, predskazanija, sovety po biznesu, depresija, sniatije porci, sglaza,
talismany, otkrytije dorogi.



Kiek gali visose temose ta pati rayt, niu pasiskelbei ir gana, kam reikes tas susiras g.gif
Atsakyti