Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos. Ar lankotės?

Apklausa: Ar lankotės pas burėjas? (227 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Buvau pas Galiną prieš tris mėn maždaug, ir deje, metė kortas ir sakė kad tai kas turi įvykti bus greitai, vasarį...kovą - pasikeitimai jau įvyko ir deje, manęs nepalietė taip kaip maniau, o ir Galinai kortos matomai ne visą tiesą rodė, nes klausimas suformuotas buvo labai konkretus, net pasiteikslino jinai ir sferą ir koks konkrečiai.
bet bent vilties naivios tai suteikė tuomet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2009 03 06, 13:20)
o tai gal tu meti per atstumą, gal galėtum išmesti man, kaip tik pasipraktikuotum biggrin.gif

Oi, ne, aš dar sau tik kiekvieną dieną po tris kortas išsitraukiu ir tai dar neteisingai painterpretuoju, tai jau ką kalbėt, kaip nusišnekėčiau kitiems mesdama lotuliukas.gif Čia juk poros mėn tikrai nepakanka mokytis, man atrodo aš visą gyvenimą mokysiuos šito meno.

Ir tiesą sakant, nebijau aš visai "prisiburt", "užsikoduot" biggrin.gif Su ta moterimi, kuri man metė kortas, kalbėjom, kad tie įvykiai, kurie bus per artimiausius 6 mėn, gali baigtis ir kitaip, tad dar nemažai patarimų davė, kaip galėčiau sušvelninti pasekmes.

Tik vieno nesuprantu, kodėl taip dažnai apie Taro kortas girdžiu kaip apie kokį blogį. Nemanau, kad jų verta bijoti doh.gif Tai kuo tada kitos kortos geresnės ar prastesnės, jog jų jau bijoti nereikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2009 03 07, 10:29)
Tik vieno nesuprantu, kodėl taip dažnai apie Taro kortas girdžiu kaip apie kokį blogį. Nemanau, kad jų verta bijoti  doh.gif  Tai kuo tada kitos kortos geresnės ar prastesnės, jog jų jau bijoti nereikia  cool.gif


Tai tik vienas iš daugelio būdų informacijai gauti...Ir nieko daugiau...
Atsakyti
[quote=Chiromante,2009 03 06, 23:59]
Mergaites,nesnekekit nesamoniu,bukit geros biggrin.gif Nepaisykit Taro kortoms kazkokiu nebutu dalyku.....Kos mama taip ir nepasake,kas ten jai nutiko,-tik Taro cia ne prie ko....Juk ji nesake vaikams,kokiais reikaliukais dar uzsiiminejo....taigi nereikia skleisti cia ereziju....Ezoterikos skyrelyje nuo briedo net galva tinsta......Didesne dali skaitytoju cia,zinoma,galima maustyti nebutom pasakom,bet juk yra ir suprantanciu zmoniu,-taip kad bukit malonios,-nesnekekit nieku....
jei turit galvoje-juodaja magija,tai galiu jus uztikrinti mano mama is tu kurie vadovaujasi tokiomis frazemis kaip-nedaryk to ko nenoretum,kad padarytu tau arba-lazda turi du galus,butent tai ir mums su broliu idiege o jei jau zmogus kuris atrode kaip ligonis-10m kortas kele diena is dienos,kad ir kaip prasydavom niekad sake nemes kortu ir staiga viena diena meta-kas tai prasviesejimas akyse,staiga eme ir suprato,kai nenorejo suprast 10 metu?ne,as tiesiog manau,kad tokios ,,megejos,,pacios nezinodamos prisikviecia velniai zino ko o isprasyt jau ir nemoka va cia ir suo pakastas be to cia niekas neakcentuoja,kad bnutent del to tai yvyko,kad naudojo taro kortas-ji lygiai taip pat kele ir paprastomis kortomis-taciau paprasciausia kazkas is virsaus liepe sustoti-as taip manau 4u.gif
Atsakyti
Nu niekaip man kortos su velniais ir dvasiomis nesisieja g.gif Apie spiritizmą nuolat šaukiama, jog tai pavojinga. Negi nemanot, kad jei kortos būtų pavojingos apie tai kalbėtų gerai tokius dalykus išmanantys žmonės? O apie kortas kaip velnio "išmislą" biggrin.gif tenka išgirsti iš žmonių, kurie tokiais dalykais realiai net nesidomi.
O gal būt Kos mama sužinojo ką nors, ko nenorėjo žinoti ir tikisi, kad neišsipildys, tai ką jį matė. Gal būt yra taip.
Čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
Burdamos kortoms ar kuo nors kitu atveriant bent kam savo pasaulį, panašiai kaip atlapojate namo duris ir kviečiate užeiti bet ką, aišku užeiti norinčių visada atsiranda ir ne pačio aukščiausio tyrumo. O be to informacijos niekas už dyką nedalina, visada reikia už viską susimokėti. Nekalbant apie tai, kad prarandama asmeninė laisvė kurti savo likimą. Taip, kad tai tikrai nėra nekaltas žaidimas.
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2009 03 07, 21:06)
Burdamos kortoms ar kuo nors kitu atveriant bent kam savo pasaulį, panašiai kaip atlapojate namo duris ir kviečiate užeiti bet ką, aišku užeiti norinčių visada atsiranda ir ne pačio aukščiausio tyrumo. O be to informacijos niekas už dyką nedalina, visada reikia už viską susimokėti. Nekalbant apie tai, kad prarandama asmeninė laisvė kurti savo likimą. Taip, kad tai tikrai nėra nekaltas žaidimas.

drinks_cheers.gif butent as taip ir galvoju
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2009 03 07, 20:06)
Burdamos kortoms ar kuo nors kitu atveriant bent kam savo pasaulį, panašiai kaip atlapojate namo duris ir kviečiate užeiti bet ką, aišku užeiti norinčių visada atsiranda ir ne pačio aukščiausio tyrumo. O be to informacijos niekas už dyką nedalina, visada reikia už viską susimokėti. Nekalbant apie tai, kad prarandama asmeninė laisvė kurti savo likimą. Taip, kad tai tikrai nėra nekaltas žaidimas.

Sirenete,kokiame lygyje esi susipazinusi su Taro kortomis? Ar tavo nuomone pagrista konkreciomis ziniomis ir ilgametemis studijomis,ar siap -"is lempos"?
Atsakyti
[quote=Chiromante,2009 03 08, 02:12]
Sirenete,kokiame lygyje esi susipazinusi su Taro kortomis? Ar tavo nuomone pagrista konkreciomis ziniomis ir ilgametemis studijomis,ar siap -"is lempos"?
[/quo

Kiekvieno zmogaus reikalas tiketi ar ne.
Atsakyti


Siuo atveju ne apie tikejima klausiu
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 03 08, 03:12)
Sirenete,kokiame lygyje esi susipazinusi su Taro kortomis? Ar tavo nuomone pagrista konkreciomis ziniomis ir ilgametemis studijomis,ar siap -"is lempos"?

Nepasakyčiau, kad ilgametėmis studijomis, tuo jau seniai nebesidomiu, tačiau mano nuomonė iš šių šaltinių: asmeninė patirtis, artimų patirtis, tam tikros kygos, egzorcistų nuomonė, psichiatrų atvejų analizė. O jeigu klausimas ar visiškai tikiuo tuo, tai negaliu atsakyti, bet dėl šventos ramybės nesiburiu, neburiu ir kitiems nepatariu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2009 03 08, 08:44)
Nepasakyčiau, kad ilgametėmis studijomis, tuo jau seniai nebesidomiu, tačiau mano nuomonė iš šių šaltinių: asmeninė patirtis, artimų patirtis, tam tikros kygos, egzorcistų nuomonė, psichiatrų atvejų analizė. O jeigu klausimas ar visiškai tikiuo tuo, tai negaliu atsakyti, bet dėl šventos ramybės nesiburiu, neburiu ir kitiems nepatariu. 4u.gif

Itariu,ka turi galvoje (del tu paciu priezasciu dauguma praeityje buvusiu baisiai geru "burtininku" siandien susilaukia paciu prasciausiu atsiliepimu)....Tik,kad Taro cia ne prie ko,-i kieno rankas patenka.....Deja
Atsakyti