Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos. Ar lankotės?

Apklausa: Ar lankotės pas burėjas? (227 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Chiromante @ 2009 03 09, 12:37)
Itariu,ka turi galvoje (del tu paciu priezasciu dauguma praeityje buvusiu baisiai geru "burtininku" siandien susilaukia paciu prasciausiu atsiliepimu)....Tik,kad Taro cia ne prie ko,-i kieno rankas patenka.....Deja

cia yra kalbama nebutinai apie taro kortas-o apie kisimasi i kita pasauli,kai kuriem(ypac lengvatikiams)zmonems-bobutes ir netik,kurios nori pasipelnyti,ar net is to neblogai gyvena-gali visiskai sujaukti gyvenima! as tikiu,kad yra zmoniu kurie gali matyti ateiti ir t.t bet ju yra tik vienetai,didzioji dauguma tik megejai ar dar geriau apsisaukeliai,cia panasiai kaip sekta buk neblogas psichologas ir tokiu naivuoliu tiesiog neatsiginsi smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

gal kas nors ka nors gali pasakyti apie leopolda malinauska?? gal kas buvo, kokie ispudziai?

ir kiek kainuoja tokio pobudzio paslaugos blush2.gif ax.gif
Papildyta:
gal kas zinos kike kainuoja pas leopolda isiburti?
Atsakyti
QUOTE(gazas @ 2009 03 09, 17:01)
sveikos mergaites,

gal kas nors ka nors gali pasakyti apie leopolda malinauska?? gal kas buvo, kokie ispudziai?

ir kiek kainuoja tokio pobudzio paslaugos blush2.gif  ax.gif
Papildyta:
gal kas zinos kike kainuoja pas leopolda isiburti?

Paskaityk ankstesnius pasisakymus - daug ir ivairiu nuomoniu yra issakyta. Kaina 100Lt. doh.gif
Atsakyti
gal katra esat buvus pas bureja sakiu rajone jis sako viska ir ka blogo ir ka gero mato man idomu ar jos kam isburimai issipilde g.gif as buvau pas ja ir ji man negeru dalyku pasake nerandu ramybes unsure.gif verysad.gif ir nezinau ka daryt jai galit kas parasykit i az
Atsakyti
niekada netikedavau burejomis ir draugem neleisdavau eiti burtis ,kol neistiko nenumatomas,neitiketinas dalykas ir tada griebiausi sito siaudo. Burejas maciau kaip vienas is issigelbejimo priezasciu .Manau kad man padejo, gyvenimas aprimo.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda-pupa @ 2009 10 11, 15:15)
niekada netikedavau burejomis ir draugem neleisdavau eiti burtis ,kol neistiko nenumatomas,neitiketinas dalykas ir tada griebiausi sito siaudo. Burejas maciau kaip vienas is issigelbejimo priezasciu .Manau kad man padejo, gyvenimas aprimo.


Teko ir man lankytis keleta kartų,nes tikrai buvo klausimų i kuriuos nebuvo atsakymo....Bet kadangi nebuvau užsiprogramavus būrėjų pranašystėms, esminiai klausimai taip ir liko neišpresti.Norėčiau dar karta nueiti,tik ar tai padės? g.gif
Atsakyti
Buvau vieną kartą dabar eisiu vėl, nes ramiai gyventi neduoda vienas neišspręstas dalykas ir taip norėtusi, kad viskas baigtųsi gerai
Atsakyti
Paauglystej eidavom pas beleka ka tik "bernu" priburtu, nieko rimto.Ejau dabar pavasari kai su yru kritine situacija buvo, tai pasake absoliuciai viska ka tada noerjau suzinot, bet daugiau tikria neisiu nes manau ka kiekvienas savo ateiti susikuriam patys, cia pasako va bus taip ir taip, o jei ta galvosi taip ir ivyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutka @ 2009 10 17, 10:24)
Paauglystej eidavom pas beleka ka tik  "bernu" priburtu, nieko rimto.Ejau dabar pavasari kai su yru kritine situacija buvo, tai pasake absoliuciai viska ka tada noerjau suzinot, bet daugiau tikria neisiu nes manau ka kiekvienas savo ateiti susikuriam patys, cia pasako va bus taip ir taip, o jei ta galvosi taip ir ivyks  ax.gif

Mintys labai didys dalykas mūsų gyvenimuose
Atsakyti
sveki visi.
pries keleta metu buvau pas galina karoliniskese, gal kas is jusu turi jos kontaktus, ar gali kitos patikusios kontaktus duoti? vilniuje? bet tiktai ne salonu o seneliu kokiu.
is anksto dekoju=)
Atsakyti
Aš buvau per gyvenimą kokius 5 kartus wink.gif Pas skirtingas būrėjas, porą kartų tikrai ėjau "nes draugė ėjo" iš smalsumo wink.gif vėliau ėjau nes reikėjo kažką išgirsti wink.gif
ikrai nemanau, kad tave jos užprogramuoja, gal kažkiek, o šiaip nuo žmogaus priklauso, visos pasakė kažkiek tiesos, bet geriausiai ir tiksliausiai nusakė apie mane ir ateitį Rasa ir Petras (Kaunas).
Atsakyti
Sunkiom akimirkom gyvenime kildavo toks noras, bet džiaugiuosi, kad nenuėjau.
Atsakyti