Įkraunama...
Įkraunama...

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

QUOTE(Taktas @ 2007 08 31, 20:39)
Jeigu rankos nekreivos ir namuose tą pati gali atlikti.
Kažkada mėginau vieną programėlę, tai ji iš fotiko formatuotas foto be problemų atkūrė.

Jo, firmos CONVAR programėlė.
Atsakyti
QUOTE(DonaldaB @ 2007 08 16, 20:54)
O kaip atstatyti ištrintas nuotraukas iš kompiuterio ? Mano sūnus visas kelionių nuotraukas ištrynė  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


yra tokia programa PC inspector file recovery
http://www.pcinspect....htm?Language=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gato negro: 24 sausio 2008 - 19:28
QUOTE(DonaldaB @ 2007 08 16, 19:54)
O kaip atstatyti ištrintas nuotraukas iš kompiuterio ? Mano sūnus visas kelionių nuotraukas ištrynė  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

turiu tokia programka rekovery my fails tai atkuria bet ką viska ka kada nors buvai ištrinus ir tttt doh.gif tik ilgai reikia laukt kol atras ko butent reikia nes atkurine viska viska kokius tik paveiksliukus kur nors matei ir pan doh.gif
Atsakyti
oi ir man panasi problema buvo doh.gif tik as neistryniau,atrodo,o kazka ziopla spaudziau ir prispaudziau.atrodo padariau reset ir viskas viskas dingo cry.gif ir esu ne lietuvoj,taigi nzn kur cia ka nest,kad isgelbet verysad.gif
Atsakyti
SVEIKI, KOMPIUTERIŲ ŽINOVAI IR SIAIP JIEMS PRIJAUČIANTYS. GAL KAS GALI MAN PASAKYTI ŽALIAI BRUNETEI IR PATARTI KĄ DARYTI blush2.gif
ŽODŽIU,MANE TAIP KOMPIUTERIS PASVEIKINO SU NAUJAIS METAIS.SAUSIO 1 SĖDŽIU SAU PRIE KOMPO IR TIK PLAST,DINGO ELEKTRA.NETRUKUS ATSIRADO.
ĮJUNGIAU VĖL KOMPĄ.TIK PLAST,VĖL DINGO ELEKTRA (NA,ČIA,PALANGOJ,JOKIA
ANOMALIJA ,KAD TAIP YRA.JAU PRIPRATOM PRIE TOKIŲ ŠPOSŲ).VĖL SAU ĮJUNGIAU KOMPĄ(AIŠKU,GERIAU BŪČIAU TO NEDARIUS.GI SAKIAU,KAD ESU ŽALIA BRUNETĖ lotuliukas.gif ).IR PASEKMĖS LIŪDNOS.DINGO VISKAS VISKAS.
VISOS VISOS NUOTRAUKOS,RINKTOS NUO SŪNAUS GIMIMO IKI DABAR.VISA ILGAI KAUPTA MUZIKA,FILMAI,KLIPAI. LIKO TUŠČIA DĖŽĖ. cry.gif cry.gif cry.gif
INSTALIAVO NAUJĄ WINDOWS.IR VSIO.VISKAS VĖL IŠ PRADŽIŲ.

TAI KLAUSIMĖLIS :AR PADĖS MAN TA PROGRAMA PCINSPECTOR ATKURTI KĄ NORS? PADĖKIT ŽALIAI BRUNETEI......... PLYYYYYZ .
Atsakyti
QUOTE(vitalij@ @ 2008 01 27, 15:45)
SVEIKI, KOMPIUTERIŲ ŽINOVAI IR SIAIP JIEMS PRIJAUČIANTYS. GAL KAS GALI MAN PASAKYTI ŽALIAI BRUNETEI IR PATARTI KĄ DARYTI blush2.gif
ŽODŽIU,MANE TAIP KOMPIUTERIS PASVEIKINO SU NAUJAIS METAIS.SAUSIO 1 SĖDŽIU SAU PRIE KOMPO IR TIK PLAST,DINGO ELEKTRA.NETRUKUS ATSIRADO.
ĮJUNGIAU VĖL KOMPĄ.TIK PLAST,VĖL DINGO ELEKTRA (NA,ČIA,PALANGOJ,JOKIA
ANOMALIJA ,KAD TAIP YRA.JAU PRIPRATOM PRIE TOKIŲ ŠPOSŲ).VĖL SAU ĮJUNGIAU KOMPĄ(AIŠKU,GERIAU BŪČIAU TO NEDARIUS.GI SAKIAU,KAD ESU ŽALIA BRUNETĖ lotuliukas.gif ).IR PASEKMĖS LIŪDNOS.DINGO VISKAS VISKAS.
VISOS VISOS NUOTRAUKOS,RINKTOS NUO SŪNAUS GIMIMO IKI DABAR.VISA ILGAI KAUPTA MUZIKA,FILMAI,KLIPAI. LIKO TUŠČIA DĖŽĖ. cry.gif  cry.gif  cry.gif
INSTALIAVO NAUJĄ WINDOWS.IR VSIO.VISKAS VĖL IŠ PRADŽIŲ.

TAI KLAUSIMĖLIS :AR PADĖS MAN TA PROGRAMA PCINSPECTOR ATKURTI KĄ NORS? PADĖKIT ŽALIAI BRUNETEI......... PLYYYYYZ .

Nereikėjo gal perinstaliuoti windowsų unsure.gif
Pabandykit, atsisųskit tą programą..darykit, kas tik įmanoma. gal pavyks. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalij@ @ 2008 01 27, 16:45)
SVEIKI, KOMPIUTERIŲ ŽINOVAI IR SIAIP JIEMS PRIJAUČIANTYS. GAL KAS GALI MAN PASAKYTI ŽALIAI BRUNETEI IR PATARTI KĄ DARYTI blush2.gif
ŽODŽIU,MANE TAIP KOMPIUTERIS PASVEIKINO SU NAUJAIS METAIS.SAUSIO 1 SĖDŽIU SAU PRIE KOMPO IR TIK PLAST,DINGO ELEKTRA.NETRUKUS ATSIRADO.
ĮJUNGIAU VĖL KOMPĄ.TIK PLAST,VĖL DINGO ELEKTRA (NA,ČIA,PALANGOJ,JOKIA
ANOMALIJA ,KAD TAIP YRA.JAU PRIPRATOM PRIE TOKIŲ ŠPOSŲ).VĖL SAU ĮJUNGIAU KOMPĄ(AIŠKU,GERIAU BŪČIAU TO NEDARIUS.GI SAKIAU,KAD ESU ŽALIA BRUNETĖ lotuliukas.gif ).IR PASEKMĖS LIŪDNOS.DINGO VISKAS VISKAS.
VISOS VISOS NUOTRAUKOS,RINKTOS NUO SŪNAUS GIMIMO IKI DABAR.VISA ILGAI KAUPTA MUZIKA,FILMAI,KLIPAI. LIKO TUŠČIA DĖŽĖ. cry.gif  cry.gif  cry.gif
INSTALIAVO NAUJĄ WINDOWS.IR VSIO.VISKAS VĖL IŠ PRADŽIŲ.

TAI KLAUSIMĖLIS :AR PADĖS MAN TA PROGRAMA PCINSPECTOR ATKURTI KĄ NORS? PADĖKIT ŽALIAI BRUNETEI......... PLYYYYYZ .

Pirmiausia, kompo atgaivinimui užteko perinstaliuoti vindausus? Diskas buvo formatuojamas? Disko skirsnis greičiausiai vienas?
Patarimas ateičiai, diską geriausia skelti bent į porą skirsnių. Viename, dažniausiai c operacinė ir instaliaciniai failai. Kitame visi duomenys. Retkarčiai daryti rezervines kopijas į dvd arba cd diskus. Nes po tokiu elektros fokusų gali hdd iš viso nepasileisti.Dar jeigu dažnai dinginėja elektra verta pagalvoti apie ups,ą(rezervinio maitinimo šaltinį).
Dalį failų gal ir pavyks ištraukti, bet visus nelabai išgausi.Nors blogiau jau nebus.Nors norint ištraukti failus reikia nurodyti diską į kurį juos rašyti. Programos neduoda rašyti į ta pati disko skirsnį iš kurio nori atkurti failus. Taigi, jei diskas neskeltas ir yra vienas, norint atkurti teks pasijungti papildomą hdd. Žodžiu daug klausimėlių.
Atsakyti
TAI VA,TAME IR DALYKAS,KAD VISKAS BUVO DISKE C. DABAR JAU ZINAU ,KAD BLOGAI.IR UPSO REIKIA.LAIMEI,KAD ISVIS UZTEKO WINDOWS PERINSTALIUOTI.GALEJO BUTI IR BLOGIAU,AISKU. IR DAR PRIES TAI GALVOJAU ,KAD REIKTU ISIRASYT VISKA (DEL VISA KO).IR SE TAU....SU NAUJAIS METAIS....NU KAROCE,NE VIENAM PALANGISKIUI TAIP....
IR PARSISIUNCIAU TA PCINSPECTOR,TIPO RADO DINGUSIUS FAILUS,BET NEIKERTU KAIP JUOS PRIKELTI AR SUFORMATUOTI....NU ZODZIU ESU TUNDRA.

JEI DAR NENUSIBODAU,PAAISKINKIT KAIP SU TA PROGRAMELE ELGTIS,O TAI TUNDRA IR NAUJUS FAILUS ISTRINS....... 4u.gif
Atsakyti
Nius ir aš prisidirbau.. Tryniau nuo desktopo o išsitrynė iš fotiko, nes dar prijungtas buvo.. ne auksas ten, bet labai norėčiau tų nuotraukyčių, tai sakot bandyt siųstis programėlę, bet gali reikėt k skaitytuvo, beto kai anglų nekertu tai greičiausiai vistiek nesugebėsiu pasinaudot..? o kur pvz Kns Savanoriuos tokiais užsiima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melynakrauje: 25 vasario 2010 - 04:27
QUOTE(Melynakrauje @ 2010 02 25, 04:25)
Nius ir aš prisidirbau.. Tryniau nuo desktopo o išsitrynė iš fotiko, nes dar prijungtas buvo.. ne auksas ten, bet labai norėčiau tų nuotraukyčių, tai sakot bandyt siųstis programėlę, bet gali reikėt k skaitytuvo, beto kai anglų nekertu tai greičiausiai vistiek nesugebėsiu pasinaudot..? o kur pvz Kns Savanoriuos tokiais užsiima?


O šiukšlių dėžėj neliko?
Atsakyti
Na tiek tai dar suvokiu.. biggrin.gif Šiaip įdomumo dėlei pasakysiu kad šiūkšlinėj radau ne nuotraukas, o " Shorcut" kas į nuotrauką neatsivertė. O fotikas viską į kortelę deda?prisiminiau kad kažkaip pas save kažką turi kažkaip, bet jei gerai atsimenu, tai tipo tik kelias papildomas ar kažkas panašaus.. Tai kur man nešti?(galima až kad nereklamuot) ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melynakrauje: 25 vasario 2010 - 12:22
o ką daryt kai foto su visom papkėm pačios dingsta iš kompo? blink.gif ir tikrai TIKRAI jų niekas niekur nei perkelia nei ištrina po kurio laiko jų tiesiog nebelieka ir psio , siaubas kiek brangiu foto taip dingo verysad.gif
Atsakyti