Įkraunama...
Įkraunama...

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

QUOTE(Lera @ 2010 02 27, 19:22)
o ką daryt kai foto su visom papkėm pačios dingsta iš kompo?  blink.gif  ir tikrai TIKRAI jų niekas niekur nei perkelia nei ištrina po kurio laiko jų tiesiog nebelieka ir psio , siaubas kiek brangiu foto taip dingo  verysad.gif

Na nežinau kas pas tave dedasi kompe, o nuotraukas gali saugoti cd, dvd, usb rakte, išoriniame hdd.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taktas: 27 vasario 2010 - 19:57
QUOTE(Taktas @ 2010 02 27, 19:57)
Na nežinau kas pas tave dedasi kompe, o nuotraukas gali saugoti cd, dvd, usb rakte, išoriniame hdd.

bet aš jas išsaugau visada vienoj vietoj naujai perkeliamom foto visada sukuriu nauja papke ir po kurio laiko ji tiesiog dingsta , ir NIEKAS negali pasakyt kodėl ir kur blink.gif
Atsakyti
Jei jau iš niekur nieko dingsta kažkas, tai arba tarpinė labai nepatyrus, arba kompiuteryje yra įsiveisę keli draugai. Nu dar gali būt, kad kietdiskiui paskutinioji artėja, bet čia nelabai tikėtina.
Atsakyti
virusu tikrai nėra . o kas ta tarpine? ką daryt kai jį parėjus ? gal galima paprasčiau nupasakot?
Atsakyti
Tarpinė yra tai, kas yra tarp kompiuterio ir kėdės biggrin.gif

Nu bet kažkur katė vis tiek pakasta, jei ne virusai kalti, tai gal OS jau grybauja, nepakenktų perinstaliuot. Iš niekur nieko failai negali dingt.
Atsakyti
O tai man niekas padėt negali? Na kur jum fotoaparate atstatė?
Atsakyti
QUOTE(Melynakrauje @ 2010 02 28, 02:10)
O tai man niekas padėt negali? Na kur jum fotoaparate atstatė?

Ten nieko sudėtingo. Susirandi programą, instaliuoji ir prijungusi fotoaparatą paleidi paiešką.
Atsakyti
Bet aš nesuprantu angliškai!!! Nė neįsivaizduoju kur ten ką spaust... blush2.gif Užtat ir prašau pasakyt kur ten už 20lt jum atstatė? Jau susitaikiau kad už klaidas reik mokėt.. ax.gif
Atsakyti
Mano draigei duomenu atstatymas buvo daromas sitoj imonei. Kainavo apie 100lt. jei reikia pasiziurek. Pasiskambink gal pigiau susitarsi.

QUOTE(Melynakrauje @ 2010 03 01, 11:58)
Bet aš nesuprantu angliškai!!! Nė neįsivaizduoju kur ten ką spaust...  blush2.gif Užtat ir prašau pasakyt kur ten už 20lt jum atstatė? Jau susitaikiau kad už klaidas reik mokėt.. ax.gif

Atsakyti
Dekui, bet man Fotoaparate!
Dėl visa ko susiradau pirmam puslapy minėtos firmos kontaktus Kns, po dekados važiuoju tai paimsiu jei iki tol nieko nesugalvosiu... unsure.gif
Atsakyti
Atkūrė paprastas kompiuteristas, tik gaila labai negdaug, nes pati suformatavus pasirodo jau nemažai.. ir kaip aš taip .. Na bet bent kelias turėsiu..
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti