Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 2007 09 01 KT Lietuvoje - tik su receptu!

na as tai vartoju jau keleta metu, nors pries tai su niekuo nesikonsultavau mirksiukas.gif ir nieko, nei blogai buvo, nei svorio priaugau... Ir yra kur be recepto gauti. Vaistininkei uztenka ir seno, nes mato, kad butent tuos vartoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2010 06 01, 17:04)
vat ir ne, nebutinai. visos tikrai nesitaria, ir savo nuoziura nusiperka, pvz syki padariau ir as taip, ir vos blogai nesibaige. pasimokiau ir nebedarysiu.

kaltinkit del pasekmiu "savo nuoziura".Kas galvoja apie savo sveikata ir turi galva ant kaklo pasikonsultuoja su gydytoju ypac kai reikia vartoti KT.o receptai tai vien laiko gaisimas,pas pediatra papult kad recepta israsytu pries menesi uzsirasyt reikia ir dar eilej stovet puse dienos doh.gif
Atsakyti
O as uz receptus. Ne visoms moterims galima vartoti hormoninius kontraceptikus. Man del polinkio i venu issipletima chirurgas grieztai uzdraude vartoti, nes sie vaistai tirstina krauja ir mano atveju paskatintu trombu susidaryma... dar issitare, kad labai nemazai KT vartojusiu moteru patenka operuotis su giliuju venu tromboze ir kitom sunkiom buklem... Todel ir reikia, kad vaistus paskirtu gydytojas, pries tai pasidomejes jusu sveikatos problemomis ir atlikes tyrimus. Cia ne saldainiai. Ypac visokiu komplikaciju rizika padideja rukancioms nuo 30 metu.
Atsakyti
O tada neturetu pati moteris ar mergina tuo rupintis? pati nueit ir pasitikrint, pasidomet ar gali vartot ar ne? o dabar... nesamone kazkokia.. buvau be recepto, nuejau i vaistine ir paprasiau savo KT, nepardave, o uz manes stovejusi moteris labai teisingai pasake "Kas per laikai atejo, dabar be pluosto popieriu is namu net kojos negali iskelt" g.gif
Atsakyti
Eurovaistineje man neparduoda, o prie mano namu esancioje vaistineje - jokiu problemu, tik pirk
Atsakyti
Na eurovaistineje man irgi ne, turiu ir as netoli namu savo vaistinele, bet kaip tycia sikart tokiu neturejo :/
Atsakyti
man labai patiko ideja vyra siusti i vaistine pirkti 'stebuklinguju tabletyciu" biggrin.gif vis bandau isivaizduot MB tai darant, nerealiai reiktu ikalbinet... doh.gif

o is savo patirties noreciau pasakyt - kad pirma kart ir negimdziusiom tikrai reikia pas seimos daktare pasikolsultuot, o kas jau vartoja ilgesni laika tai recepto butinumas tik formalumas ir laiko gaisimas...
o ginekologe man kaip parinko - ant stalo pazere bukletu ir sako rinkis... tai kas cia per parinkimas? ta pati ir vaistininke gali...
Atsakyti
nu jooo biggrin.gif cia taip gali ir internete prisiziuret pavadinimu ir issirinkt biggrin.gif na pirma karta tai pritariu. As su gydytoju prieziura isbandziau kokias 4 rusis, kol atradau sa tinkama. Ja pastoviai jau ir vartoju, ir vaiksciot pas gyd vien del recepto, kvailybe. Juk ten laukia zmoniu su rimtesnem bedom, gaistasi laikas ir jiems, nes eiles dideja. Na, o siaip manau, kiekviena mergina ar moteris, kuri save gerbia, pirma karta butinai pasikonsultuoja su gyd
Atsakyti
Dažniausiai perku be recepto, nes jo tikrai nesinešioju kartu su savim visą laiką. smile.gif Dar nė karto nebuvo, kad neparduotų. Beje, perku žiedą. Buvo taip, kad kelis kartus tik paklausė ar turiu receptą, pasakiau taip, juk nemelavau, bet su savim neturėjau. Dažniausiai perku vaistinėse prie namų, nes ten tie patys vaistininkai dirba ir jau mato, kad ne pirmą kartą perku, tai nieko ir nebeprašo.
Draugė perka KT irgi be recepto (turi, bet nesinešioja kaip aš), nė karto neprašė.

O dėl to, kad prašo recepto, gal ir geras dalykas, nes tai priverčia moteris/merginas nueiti pas gydytojus ir pasitikrinti. smile.gif O ne apleisti save. Nes viena mergina kuriai tai būdavo mmm, tai ne niekur nesikreipė, kol neužsinorėjo saugaus sekso, kai nuėjo pas gydytoją paaiškėjo, kad turi ne vieną cistą, dėl to ir ciklas toks.
Atsakyti
Mergaites,gal kuri perkate kt Femina 35 be recepto? Ar parduoda?
Atsakyti
o man parduodavo visur be problemu, tik paklausdavo ar esu pasikonsultavusi su gydytoja kurias KT geriau gerti ax.gif tad recepto ir neprireikdavo
Atsakyti

QUOTE(GZA @ 2010 06 16, 11:06)
O as uz receptus. Ne visoms moterims galima vartoti hormoninius kontraceptikus. Man del polinkio i venu issipletima chirurgas grieztai uzdraude vartoti,

Aš būčiau tik UŽ receptus jei tie ginekologai atliktų įvairius tyrimus, pasidomėtų moters sveikata, galbūt paveldimom kažkokiom ligom, ar nepriklauso kokiai rizikos grupei.Tačiau šito nėra schmoll.gif Nuėjau prieš 4 metus pasikeisti kontraceptikų, tai ką tuo metu ant stalo turėjo, tą pažėrė.Nieko manęs neklausė absoliučiai...Pametė tris bukletėlius, turėjau pati išsirinkti.Tai šitą aš galiu ir internete pasiskaičius gauti doh.gif
Esant tokiai situacijai aš esu PRIEŠ receptus rolleyes.gif
Atsakyti