Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 2007 09 01 KT Lietuvoje - tik su receptu!

Ar vis dar KT parduodamos tik su receptu? Ir ar visos?
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2011 07 13, 13:07)
O uzsienyje receptas reikalingas?

Man atrodo, kad reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDhalia @ 2011 07 13, 13:07)
O uzsienyje receptas reikalingas?

Žiūrint kokia šalis biggrin.gif
Atsakyti
Aisku tas recepto prasymas nera patogus dalykas, taciau tikrai galima rasti vaistiniu kur ir be recepto pardavineja smile.gif aisku mums kas naudoja KT senokai - sis prasymas recepto keistas, bet pagalvojus, kad jas perka ir jauno amziaus merginos, kurioms net nepatartina gerti KT, tai kai pagalvoji kitokio budo nelabai yra kaip suvaldyti pirkima....
Atsakyti
buvau ir aš pirkusi KT, bet jau taip susinervinau, mat turėjau eit pas ginekologę kad gaučiau receptą MĖNESIUI, kurį negana to vaistininkė konfiskavo blink.gif galvojau pasinaudosiu dar kada i galą mėnesio ir nusipirksiu dar vieną pakelį, norėtum...kaip pradėjo aiškint kad taip privalu...tik mirksėjau akim ir ką tu jiem pasakysi...žodžiu nervų švaistymai lakstyt kiekvieną kartą ir receptuko prašyt, turbūt teks apseit be KT doh.gif
Atsakyti
Gal gydytojos reikejo paprasyt,kad ilgesniam laikui israsytu,nes man buvo israse 3men recepta.Nuejau i vaistine,manes paklause kiek pirksiu pasakiau 1men.tai dave 1pakuote ir recepta.o kita kart iskart 3 paemiau.tai uzteko 4men.
Atsakyti
Sveiki, ketinu keisti savo geriamas DAYLETTE i ETINDROS, nes ju sudetis ta pati, taciau kaina skiriasi ant visu 10 litu. Taciau pasikeisti recepta galesiu tik geguzes menesi, nes nera talonu pas daktare. Tai klausimas toks, ar galiu tiketis vaistineje, kad su DAYLETTE receptu paprasius duotu ETINDROS? ax.gif
Atsakyti
Bet praktiškai norint pasikonsultuoti su ginekologe dėl kontracepcijos reiks prieš tai gauti siuntimą pas ginekologę iš bendrosios praktikos gydytojos? Be siuntimo negalima patekti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun1 @ 2013 09 09, 02:54)
Bet praktiškai norint pasikonsultuoti su ginekologe dėl kontracepcijos reiks prieš tai gauti siuntimą pas ginekologę iš bendrosios praktikos gydytojos? Be siuntimo negalima patekti? g.gif


siuntimo pas ginekologą nereikia, registruotis reikia tiesiai.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2013 09 09, 12:54)
siuntimo pas ginekologą nereikia, registruotis reikia tiesiai.


Tai čia praktiškai bet kurioje poliklinikoje galima registruotis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun1 @ 2013 09 10, 01:08)
Tai čia praktiškai bet kurioje poliklinikoje galima registruotis? smile.gif

toj, kurioje esat prisirašius pas šeimos gyd. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun1 @ 2013 09 10, 01:08)
Tai čia praktiškai bet kurioje poliklinikoje galima registruotis? smile.gif


jei norit nemokamos konsultacijos, tai tik savo poliklinikoje, jei sutinkate mokėti pinigus galite bet kurioje klinikoje smile.gif
Atsakyti