Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 2007 09 01 KT Lietuvoje - tik su receptu!

Nemanau kad receptu israsymas pagelbes, ypac mums schmoll.gif
Esu perejus ne viena ginekologe, jos tik paklausia: ar naudoji kontraceptikus? ir tuom viskas baigias, net neklausia ar tinka, kokius dar bandei ir t.t. doh.gif

Man atrodo, kai sugrieztins receptu patikrinima, tai tikrai gines jokiu tyrimu nedarys, o skirs tik brangiausias KT.
Vienos gines paklausiau: naudoju KZ, ar man ji galima naudot?
Sake: taip, gali! doh.gif tai iseina pasakyciau belet koki pavadinima, ir pritartu?
mastau.gif
Atsakyti
na ka, perskaiciau ka cia priraset ir einu kol ne velu metams i prieki KT uzpirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi savaitgalį šuoliuosiu nusipirkti. Gal ne metams, bet bent jau pradžiai, kad nebūtų taip, jog pakelis baigės o pas gyd. laiko nėr nueiti.

Šiaip kaip kažka sminėjo, jei metam išrašo, tai nėr taip baisu, tik manau prasides siūlymai: kokius naudoji? tinka? O gal noretum pabandyti tuos g.gif
Atsakyti
Vat man idomu, ar yra cia tokiu, kuriai gydytoja paskyre kontraceptikus asmeniskai, atlikus t.t. tyrimus ir t.t.?? g.gif Ar cia dauguma patyssau parenka rolleyes.gif

As net neisivaizduoju, kokius tyrimus reikia padaryt, kad nustatyti kas man tinka, o kas ne??
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 08 21, 10:18)
Vat man idomu, ar yra cia tokiu, kuriai gydytoja paskyre kontraceptikus asmeniskai, atlikus t.t. tyrimus ir t.t.??  g.gif  Ar cia dauguma patyssau parenka  rolleyes.gif

As net neisivaizduoju, kokius tyrimus reikia padaryt, kad nustatyti kas man tinka, o kas ne??

Man kai skyre gyd del super gausiu kraujavimu, tai nedare jokiu tyrimu. Skyre ir viskas. Po gimdymo rinkausi pati. Tiko ir patiko rolleyes.gif
Atsakyti
man taip pat skyre kontroceptikus gyditoja del ligos smile.gif tai dabar jau reiks nusipirkti nemazai juk neprivaiksciosi kas men pas gyditoja o jei vaikstai privaciai tai ir moket vis reiktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Masia @ 2007 08 21, 10:18)
Vat man idomu, ar yra cia tokiu, kuriai gydytoja paskyre kontraceptikus asmeniskai, atlikus t.t. tyrimus ir t.t.??  g.gif  Ar cia dauguma patyssau parenka  rolleyes.gif

As net neisivaizduoju, kokius tyrimus reikia padaryt, kad nustatyti kas man tinka, o kas ne??


Siaip tai pakanka kraujo tyrimo, kur nustato tavo harmonu balansa/disbalansa blush2.gif
Nu bet kai apsilankiau pas ginekologe po tokiu tyrimu, tai ji tik uzmete i juuos aki, pakomentavo, taciau KT Belara rekomendavo neatsizvelgdama i mano tyrimu rezultatus. Siuos KT rekomendavo delto, kad tipo naujos kartos ir, anot jos, labai geri g.gif Ir siaip ji labai nustebo, kai as paklausiau, ar sie KT individualiai man tiks blink.gif ir atsove, kad VISI KT yra geri, O Belara rekomenduoja tik todel, kad patys naujausi! Tai taip ir isejau it muse kandus wacko.gif Regis, cia tik mes esam girdeje, kad KT skiria pagal tyrimu rezultatus, o ginekologai-niaaaaaa gun_bandana.gif Pastarieji, matomai, skiria pagal jiems skiriamu privilegiju dydi uz vienokiu ar kitokiu KT pirsima savo klientams bash.gif
Atsakyti
Na nežinau, pas kokias gines jūs ten vaikštot... g.gif Maniškė man norėjo skirti Yasminelle, bet padarė kraujo tyrimą ir apsigalvojo, nes estrogenų ne taip jau ir daug.
Atsakyti
QUOTE(DaivaGrin @ 2007 08 17, 13:06)
Nu zinok tikrai jokio siuntimo is seimos gydytojo pas ginekologa nereikia schmoll.gif  Kaip tik siandien buvau ax.gif Pati seimos gydytoja man patare paciai uzsiregistruoti pas ginekologe - todel keista, kaip tame paciame mieste, tik skirtingose polilinikose taip skiriasi tvarka  doctor.gif
p.s. as Aleksoto klinikose registruota cool.gif


Aš registruota Centro poliklinikoje, tai moterų konsultacija yra prie Soboro, tai ten net registruotis nereikia, nueini ir priima. Jei tikrai reikalaus recepto, tai nežinau kaip man jį pavyks gauti. Dirbu Vilniuje, tad į Kauną grįštu tik po 18 val, o gydytoja dirba iki 19 val. teks iš darbo išsiprašyti ir išvažiuot anksčiau.

Beje, mane apžiūrėjo, bet nepaskyrė jokių tyrimų ir pasiūlė keletą kontraceptinių tablečių. Paskaičiau visų aprašymus, visi vienodi, tai išsirinkau pigiausius. Bet prieš metus juos nustojo gaminti, tai vaistininkė patarė pirkt kitas. Dabar perku "Minulet", iš visų vartotų, man jos geriausios, jokio šalutinio poveikio. O vaistininkė prie namų parduoda viską be recepto (tiek antibiotikus, nuskausminamuosius). Jei perku vaistus, tai tik prie namų, kadangi tai retai būna, gal galvoja, kad retai perku - tai nepiknaudžiauju g.gif
Atsakyti
Visiškas absurdas man gydytoja buvo išrašiusi kontraceptinį pleistra, kuris pasirodė, kad visiškai man netiko, tai aš su ja telefonu pasikalbėjau liepė gert Lyndynette. Tai ką dabar kiekviena mėnesį reiks atsiprašinėt iš darbo (mano ginekologė dirba taip, kas negaliu nei prieš darbą nei po darbo nueit) ir stovėt eilėje su moterim rimtom ligom (laukt kol jas atleist ir mums trukdyti joms laiką gaišt). Absurdas.... verysad.gif
Atsakyti
Zinokit visai susibalamutinau dry.gif
Pasirodo, kad vis delto jokiu tyrimu pries KT paskirima, nereikia daryti g.gif
Paziurekit ka radau SM:

http://www.supermama...howtopic=164114

Tai taip iseina, kad jei netinka vieni KT, -pamegink kitus, ir taip kol gala gausi doh.gif ?
Atsakyti
QUOTE(chiukcia @ 2007 08 21, 19:48)
Zinokit visai susibalamutinau  dry.gif 
Pasirodo, kad vis delto jokiu tyrimu pries KT paskirima, nereikia daryti g.gif
Paziurekit ka radau SM:

http://www.supermama...howtopic=164114

Tai taip iseina, kad jei netinka vieni KT, -pamegink kitus, ir taip kol gala gausi doh.gif ?


cia tai geras doh.gif
pilnas absurdas! Tai jeigu as galiu pirkt belet kokius ir jokie tyrimai nereikalingi, tai kam tada receptai??? Cia gi ne narkotikai.... nu dabar tai tikrai nieko nesuprantu unsure.gif
Atsakyti