Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo 2007 09 01 KT Lietuvoje - tik su receptu!

na as irgi manau, kad kaip gali nustatyti pvz.kaip mano organizmas reaguos i vitamina B tarkim?
man nei vienas ginekologas nedare jokiu tyrimu.isitrauke is stalciaus reklamike ir sako,gal tuos panaudok lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
niu jus taip nesigasdinkit unsure.gif jei reikes receptu, tai tikrai padides gimstamumas pas mus arba abortu skaicius unsure.gif o per zinias tikrai rode, kazka girdejau per reklama, bet taip ir nepaziurejau... bet cia jau butu gryna nesamone schmoll.gif
Atsakyti
Padidės eilės pas ginekologus/es doh.gif ir taip reikėdavo laukti 2 sav, o tai kiek dabar lauksim? blink.gif o receptas galioja 1 mėn blink.gif Š**uva visiška bus doh.gif nors padidės gimstamumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 08 22, 11:40)
Padidės eilės pas ginekologus/es  doh.gif ir taip reikėdavo laukti 2 sav, o tai kiek dabar lauksim?  blink.gif o receptas galioja 1 mėn  blink.gif Š**uva visiška bus  doh.gif nors padidės gimstamumas  biggrin.gif


Kadangi padidėjimas bus iš neplanuotų ir nelauktų vaikų, tai galima greičiau itkėtis didelio abortų išaugimo, didesnio vaikų namų pilnėjimo ir duagiau nelaimingų žmonių Lietuvoj. Jau jei didint gimstamumą, tai tik ne taip.
Atsakyti
kazin, ar pleistra ir zieda ir su receptu reikes pirkt g.gif
Atsakyti
Klausiau savo gydytojos, ar reikia recepto. Sakė, kad nelabai ką žino, niekas garsiai apie tai nerėkė atseit. g.gif Sakė, kad viena moteris jau prieš kelis mėn atėjo prašytis recepto, nes vaistinėje jai nepardavė. Manau, kad čia bus kaip su vaistais nuo skausmo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 08 22, 11:40)
Padidės eilės pas ginekologus/es  doh.gif ir taip reikėdavo laukti 2 sav, o tai kiek dabar lauksim?  blink.gif o receptas galioja 1 mėn  blink.gif Š**uva visiška bus  doh.gif nors padidės gimstamumas  biggrin.gif

na nezinau,pas mane jokiu eiliu nera,turiu dvi ginekologes,pas kurias papuolu ta pacia arba kita diena man panorejus.
Atsakyti
Visos temos neskaiciau, bet .....

dabar man iskylo toks klausymas? gal kas buvote susidere su tokia situacija realiai?
jei kontraceptikai vis tik yra receptinis vaistas, o spirale kaip zinoma taipogi priskiriama prie tos pacios vaistu grupes, tai tarkim apsidraudus sveikata ar kompensuos draudimas jos isigijimo kaina ar ne? tarkim mirena nera pigus daiktas....
ir jai jau si tvarka buvo senai, tai kodel draudikai apie tai garsiai nekalba....?
Atsakyti
Aš jau susinervavau doh.gif planuoju skolintios draugės receptą, nes ji tokias pat kt geria ax.gif aš jas jau virš metų geriu ir dėl recepto tikrai nevažiuosiu pas daktarę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereikalinga @ 2007 08 14, 12:10)
Oi padidės gimstatumas tarp nepilnamečių

manau, kad toks būdas gimstamumui keltis tikrai nėra tinkamas, bet Es taisykles dabar diktuoja, o Lt kaip teatro marijonetė - į kurį kampą spiria ten ir lekia...
QUOTE(Rani @ 2007 08 15, 14:01)
norint eiti pas ginekologa nereika seimos daktaro siuntimo  schmoll.gif

na tikrai ne visose klinikose reikia, aš pavyzdžiui "Medgintras" Kaune Senamiesty lankausi tai iš karto pasiskambinus į registratūrą pas ginekologę registruojuosi. thumbup.gif
QUOTE(Tideja @ 2007 08 17, 14:56)
Kai pries keleta metu nusprendziau naudoti kontraceptikus, tai ginekologe net nesivargino patarti, kokius man naudoti. Ir, savaime aisku, recepto neisrase. Tiesa, vaistininke paklause, ar turiu recepta, bet tai buvo vienintelis kartas, o perku kas menesi jau kelinti metai.
Manau, bus tas pats, kaip ir su kitais vaistais. As daznai be recepto ir Ketanovo nusiperku ir netgi ypatingu brangiu antibiotiku karta gavau.

visada yra tokių vaistininkių. Žinoma galima dėl to džiaugtis, galima jas dėl to teisti... Pati tokiais dalykais nepiktnaudžiauju, bet kai maniškis sirgo prieš mėnesį ir vaistų neturėjau tai teko praminti senus takus į vaistinę kur visko visada gali be recepto gauti.
QUOTE(Frinja @ 2007 08 20, 16:22)
O tai jei netinka, negali prašyti, kad gydytoja tau tinkančius išrašytų? Man atrodo, kad tikrai negalėtų prieštauti...

žinodama ką vartoji ir eisi recepto tam ką vartoji... juk tai nuolatinis vaists kurio Tau dėl vienokių ar kitokių priežasčių reikia.
QUOTE(Masia @ 2007 08 21, 10:18)
Vat man idomu, ar yra cia tokiu, kuriai gydytoja paskyre kontraceptikus asmeniskai, atlikus t.t. tyrimus ir t.t.??  g.gif  Ar cia dauguma patyssau parenka  rolleyes.gif
As net neisivaizduoju, kokius tyrimus reikia padaryt, kad nustatyti kas man tinka, o kas ne??

Man atliko visus tyrimus nuo A iki Ž. Žinoma, tai užtruko gal pora mėnesių su visom eilėm ir pan, bet kai gydytoja paskyrė Kt tai vienintelis pojūtis buvo vartojant pirmą pakuotę - krūtų tempimas, o daugiau viskas ok. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 08 22, 14:29)
na nezinau,pas mane jokiu eiliu nera,turiu dvi ginekologes,pas kurias papuolu ta pacia arba kita diena man panorejus.


o bet tu ne UK? g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2007 08 22, 14:40)
jei kontraceptikai vis tik yra receptinis vaistas, o spirale kaip zinoma taipogi priskiriama prie tos pacios vaistu grupes, tai tarkim apsidraudus sveikata ar kompensuos draudimas jos isigijimo kaina ar ne? tarkim mirena nera pigus daiktas....


Šiaip tai kiek žinau, draudikai (na, pvz. ERGO) tai kontraceptinių priemonių įsigijimo kainos nekompensuoja, nebent jos skirtos ligoms gydytis. Kad tabletėm gydoma PKS ir kt. ligos ligelės, tai teko girdeti (pati su tuo susidūriau ir dabar bandysiu parteikti tokį receptą vaistinėje), bet spiralėm... Ar aš čia neapsišvietus biški? blush2.gif
Atsakyti