Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(magne @ 2006 06 26, 20:48)
Ar niekas neisbande nardymo Kretoje? Kazkaip neradau tokiu atsiliepimu. Manau, butu visai idomu pabandyti  bigsmile.gif Jei kas nors narde, prasom atsiliepti  4u.gif



Nardem. Kas konkreciai domina?
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2006 07 12, 23:59)
Nardem. Kas konkreciai domina?

Ar grazu buvo panerus? bigsmile.gif Kiek tas malonumas kainuoja? Ir kokioje vietoje jus nardete?
Atsakyti
QUOTE(magne @ 2006 07 13, 14:24)
Ar grazu buvo panerus?  bigsmile.gif Kiek tas malonumas kainuoja? Ir kokioje vietoje jus nardete?




Pirmiausiai klausimas ar nori pabandyt pirma karta, ar turi PADI? Nes tada skirtingi atsakymai. Nardem Chersonise
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2006 07 13, 17:03)
Pirmiausiai klausimas ar nori pabandyt pirma karta, ar turi PADI? Nes tada skirtingi atsakymai. Nardem Chersonise

As tai pirma karta noreciau pabandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama82 @ 2006 07 11, 12:29)
Tiesa, o gal galit pasidalinti, kur jus laikot pinigelius? Ar visos nuomojates seifus, ar su savimi nesiojates, ar kaip? Drauge pasakojo, kaip Italijoj kambarine apsvarino viena ju grupeles nari. Kazkaip baisoka...


Visuomet nuomojam seifą. Jame laikom ne tik pinigus, bet ir pasus, bilietus ar dar kokius vertingesnius daiktus (pvz. fotoaparatą, kamerą), nes nešiotis su savimi ne visada norisi.
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2006 07 13, 18:03)
Pirmiausiai klausimas ar nori pabandyt pirma karta, ar turi PADI? Nes tada skirtingi atsakymai. Nardem Chersonise


O ar nesunku butu parasyti 2 skirtingus atsakymus. Tiems kas turi ir kas ne?
Atsakyti
QUOTE(milmilda @ 2006 07 14, 11:50)
Mes jau rytoj skrendam i Kreta, labai laukiu smile.gif



As norejau, kad vaikai nertu pirma karta, tai emiau ta pirmini varianta. I ji ieina teorine dalis, nerimas baseine (sedi dugne puse val ir moko ka daryti, kai is burnos iskrenta vamzdelis, kai akiniai prisipildo vandens ir kitokiu dalyku), paskui ta pacia diena arba kita galima jau nerti i jura. Po vandeniu netoli val. To malomuno kaina 68 eur.
Galima ir ten issilaikyti PADI, bet reikia jau su instruktoriais praleisti 2 dienas.
Jei neria su PADI, tai jau is laivo.
Mano tikslas buvo leisti vaikams pajausti ir pamatyti ta grozi. Tu mokyklu tikrai ten ne viena. Tik manau, kad tas nardymas vistiek neprilygsta ka galima pamatyti egipte, taciau pradziai visai thumbup.gif
Ar dar bus klausimu
Atsakyti
Čia radau porą labai fainų puslapiukų apie Santorini..
Čia ir čia
Atsakyti
Man tai vis tokia kvaila daina galvoj skamba bigsmile.gif Girdejau karta ir istrigo doh.gif


I heard you really got sick
Sick in Santorini
You found a greek who liked martinis
You used the olives for bikinis

Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 07 15, 09:33)
Saltmete, kaip tau graikiska muzika? As be pertrauku galiu klausytis Xatzigiannis, ypac "den fevgo an den fygoume mazi" wub.gif  wub.gif  wub.gif Ir dar "Agori mou" Elli Kokkinou, mhhh rolleyes.gif

Patinka, ir nerealiai man... Aš kai buvau Kretoj pas draugą, tai nusikopinau beveik pusę kolekcijos jo... ax.gif Tik vat žinok vardų tai nelabai pasakysiu... Mano mėgstamiausias po šiai dienai graikiško filmo "Loufa kai Parallagi" soundtrack - vadinasi "Seirines sto Aigaio" wub.gif negaliu atsiklausyt... ir po to yra vienas toks gabaliukas, kur dainuoja "Ach, Ellada, S'ahapo"... nu tai mintinai jau dalį dainos moku... ir šiaip, tikrai daug klausau...
ir išvis, aš kreizėju dabar dėl visko, kas graikiška.. wub.gif blush2.gif
Papildyta:
peržiūrėjau porą graikiškos muzikos saitų, tai Elli radau (nelabai mano stilius - aš prie sunkesnės linkus), bet va to kito dainininko negaliu rast.. hm... g.gif

Va, prisiminiau, "Ech, Ellada, S'ahapo" dainuoja Nikos Papazoglou...
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 07 15, 22:24)

peržiūrėjau porą graikiškos muzikos saitų, tai Elli radau (nelabai mano stilius - aš prie sunkesnės linkus), bet va to kito dainininko negaliu rast.. hm... g.gif

Neradai turbut nes jo pavarde ne vienu ir ne dviem variantais raso blink.gif Va, kur esu dvd nusipirkus tai Michalis Hatzigiannis parasyta. Ta daina leta balade tokia, bet labai jau numyleta graiku, visos tv ir radijo stotys leidzia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2006 07 14, 21:49)
Čia radau porą labai fainų puslapiukų apie Santorini..
Čia ir čia



idek i mano tema, ok? (jei ten dar nera tu linku ideta mirksiukas.gif )
Papildyta:
o man graikų muzika nesiklauso, nes nesuprantu apie ka dainuoja blink.gif na kai kur jau vien muzika buna labai grazi ir zodziu nereikia, bet dauguma atveju vis tiek norisi suprasti... aisku, Ech, Ellada, S'ahapo tai zinau ka reiskia tongue.gif na nieko, dabar vel skrendu i Kreta rugpjuti, tai planuoju atsipusti ir tik su vietiniais bendrauti, tai gal susidomesiu ir ju muzika blush2.gif

Tiesa, ar kas nors yra is jusu skrides i Kreta su Fiji travel ar Travelman? Kokios nuomones??

Atsakyti