Įkraunama...
Įkraunama...

LONDA

Ok,jei tu uzmatysi ta rekonstruktoriu tai irgi praneski 4u.gif
O as ziauriai patenkinta Londos laku,geresnio nesu turejus..Nelipina,fiksuoja ir suteikia grazaus naturalaus blizgesio kas man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 18:24)
Ok,jei tu uzmatysi ta rekonstruktoriu tai irgi praneski 4u.gif
O as ziauriai patenkinta Londos laku,geresnio nesu turejus..Nelipina,fiksuoja ir suteikia grazaus naturalaus blizgesio kas man labai patinka wub.gif


na, as lako nenaudoju, tai nieko negaliu pasakyti, bet man pakolkas visos Londa priemones laaabai patiko.
Draugui nupirkau stiprios fiksacijos guma, tai labai dziaugiasi, kad nelieka baltu daleliu kaip budavo su putomis
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 17:44)
na, as lako nenaudoju, tai nieko negaliu pasakyti, bet man pakolkas visos Londa priemones laaabai patiko.
Draugui nupirkau stiprios fiksacijos guma, tai labai dziaugiasi, kad nelieka baltu daleliu kaip budavo su putomis


Manes LONDA irgi nenuvyle,nors is pradziu skeptiskai ziurejau i sia firma.Patinka ne tik plauku priemones bet ir antakiu dazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 18, 18:57)
Manes LONDA irgi nenuvyle,nors is pradziu skeptiskai ziurejau i sia firma.Patinka ne tik plauku priemones bet ir antakiu dazai smile.gif


mes cia turbut didziausios fanes biggrin.gif as irgi turiu juodus ir rudus antakiu dazus, ir oksidatoriu Londa firmos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 18, 18:08)
mes cia turbut didziausios fanes biggrin.gif  as irgi turiu juodus ir rudus antakiu dazus, ir oksidatoriu Londa firmos lotuliukas.gif


Turbut lotuliukas.gif Man LONDA dazu rudumas labai grazus wub.gif Jau antra pakuote link pabaigos.. bigsmile.gif
Atsakyti
Siandien maciau kad Londos priemoniu uzveze i Droga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 02 19, 17:42)
Siandien maciau kad Londos priemoniu uzveze i Droga thumbup.gif


o, geras bigsmile.gif kaip kainos? Didelis pasirinkimas?
Atsakyti
Mano mama anksciau londos sampuna su keratinu buvo isimylejus biggrin.gif Pirkdavo net i prieki po buteliuka ar du. Isnaudojo ju gal kokiu 20 (jei ne daugiau) bigsmile.gif bet paskui keitesi ipakavimai, sampunai, ir nusipirkt nebegaudavo, tai dabar nivea ruzava naudoja, tai irgi jau gal 3 metai kokie g.gif gal reiktu pakaitaliot, bet jai labai retai itinka priemones plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 02 19, 21:55)
o, geras bigsmile.gif  kaip kainos? Didelis pasirinkimas?

Truputi mazesnes nei Kosmadoj,skiriasi gal lituku.Konkreciai Londos priemoniu maciau Europos Droge.

QUOTE(Nepasimetusi @ 2008 02 20, 02:40)
Mano mama anksciau londos sampuna su keratinu buvo isimylejus biggrin.gif Pirkdavo net i prieki po buteliuka ar du. Isnaudojo ju gal kokiu 20 (jei ne daugiau)  bigsmile.gif bet paskui keitesi ipakavimai, sampunai, ir nusipirkt nebegaudavo, tai dabar nivea ruzava naudoja, tai irgi jau gal 3 metai kokie g.gif gal reiktu pakaitaliot, bet jai labai retai itinka priemones plaukams.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Turiu šią priemonę, daugiausiai ją naudoju kirpčiams tiesint ir kartais plaukus suglotnint, patiko kad neriebina plaukų, ir gerai patiesina thumbup.gif
Atsakyti
Whatever man irgi ta priemone thumbup.gif Tikrai pirksiu vel.

O gal kuri bandete sampuna is geltonos serijos - dazytiems plaukams su migdolu ir jojoba (almond&jojoba)? labai domina. Noriu, kad glotnintu, riebintu, drekintu plaukus, nes maniesiems reikia dregmes
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 19, 23:36)
Whatever man irgi ta priemone  thumbup.gif  Tikrai pirksiu vel.

O gal kuri bandete sampuna is geltonos serijos - dazytiems plaukams su migdolu ir jojoba (almond&jojoba)? labai domina. Noriu, kad glotnintu, riebintu, drekintu plaukus, nes maniesiems reikia dregmes


Kazka supainiojai,nes dazytiem yra raudonoji serija,drekinanti violetine,o geltona maitinamoji mirksiukas.gif
Atsakyti