Įkraunama...
Įkraunama...

LONDA

QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 17:18)
Kazka supainiojai,nes dazytiem yra raudonoji serija,drekinanti violetine,o geltona maitinamoji mirksiukas.gif


tai as apie maitinancia tada kalbejau.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 20, 19:39)
tai as apie maitinancia tada kalbejau.


Aaa,tada bandziau tik kauke-nuostabi wub.gif Jau gyriau sioje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 20:47)
Aaa,tada bandziau tik kauke-nuostabi wub.gif Jau gyriau sioje temoje mirksiukas.gif


apie kauke tai zinau, bet mane konkreciai domina sampunas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 20, 19:49)
apie kauke tai zinau, bet mane konkreciai domina sampunas tongue.gif


As zadu pirkt dazytiem plaukam sampuna,tai apie ji butinai papasakosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 21:16)
As zadu pirkt dazytiem plaukam sampuna,tai apie ji butinai papasakosiu mirksiukas.gif


labai lauksiu atsiliepimu, nes as blaskausi tarp l`OREAL professional (for very damaged hair) ir tarp LONDA
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 20, 21:11)
labai lauksiu atsiliepimu, nes as blaskausi tarp l`OREAL professional (for very damaged hair) ir tarp LONDA


Vakar Kosmadoj jau buciau issigijus ta sampuniuka dazytiem plaukam,bet nebuvo,o konsultante sake kad labai greit isperkamas ir giriamas,nes su juo ilgai spalva nenusiplauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 22:13)
Vakar Kosmadoj jau buciau issigijus ta sampuniuka dazytiem plaukam,bet nebuvo,o konsultante sake kad labai greit isperkamas ir giriamas,nes su juo ilgai spalva nenusiplauna smile.gif


man spalva nera aktualu dalykas, nes mano plaukai dazyti sviesinimo milteliais, tai jie niekada nenusiplauna - tik nusikarpo lotuliukas.gif
Svarbiausia, kad plauka riebintu, suteiktu jam glotnumo, sunkumo, drekintu
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 20, 21:22)
man spalva nera aktualu dalykas, nes mano plaukai dazyti sviesinimo milteliais, tai jie niekada nenusiplauna - tik nusikarpo lotuliukas.gif 
Svarbiausia, kad plauka riebintu, suteiktu jam glotnumo, sunkumo, drekintu


Na as cia ne tik tau parasiau,bet ir toms kam aktualu mirksiukas.gif
Keista kad dar neturi kaukes,nes ji butent riebina,apsunkina,maitina,glotnina.

O kas per sviesinimo milteliai,pirma kart apie tokius girdziu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 20, 22:29)
Na as cia ne tik tau parasiau,bet ir toms kam aktualu mirksiukas.gif
Keista kad dar neturi kaukes,nes ji butent riebina,apsunkina,maitina,glotnina.

O kas per sviesinimo milteliai,pirma kart apie tokius girdziu unsure.gif


na, sumaiso tokius violetinius miltelius ir ipila peroxido.
As apie ta kauke suku ratus, bet kad brangoka ji man. Niekad nesu tokiu brangiu priemoniu pirkusi. Bet jei jau taip giri, tai reikes pabandyti. Mane itin suzavejo fructis ta pigiena puodyneje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 03 20, 23:16)
na, sumaiso tokius violetinius miltelius ir ipila peroxido.
As apie ta kauke suku ratus, bet kad brangoka ji man. Niekad nesu tokiu brangiu priemoniu pirkusi. Bet jei jau taip giri, tai reikes pabandyti. Mane itin suzavejo fructis ta pigiena puodyneje biggrin.gif


As irgi ja turiu,bet nelaikau rimta kauke..Cia tokia,kai laiko neturiu,bet noriu greito efekto uzsitepu.
Atsakyti
Siandien isbandziau LONDOS sampuna ir kauke dazytiems plaukams is raudonosios serijos.Sampunas paliko gera ispudi,o kauke tai nelabai suminksntino ar padrekino plaukus..Bet jei matyt savo funkcija gerai atlieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2008 03 22, 16:22)
Siandien isbandziau LONDOS sampuna ir kauke dazytiems plaukams is raudonosios serijos.Sampunas paliko gera ispudi,o kauke tai nelabai suminksntino ar padrekino plaukus..Bet jei matyt savo funkcija gerai atlieka smile.gif


Dekui. As turbut ta geltonaja kauke imsiu po Velyku bigsmile.gif kad jau taip sugundei mane
Atsakyti