Įkraunama...
Įkraunama...

LONDA

QUOTE(missME @ 2008 11 20, 19:46)
O!! Tai tuomet rezk, kodel naudoji, kuo geros ir t.t. koks poveikis? ar jauti koki tai pagaerejima? smile.gif


Viskas jau yra temoj aprasineta,kam kartotis.
Tik putas turiu neseniai,tai gerai atlieka savo funkcija,nelipina ir nesimato kad kas naudota.
Atsakyti
Sveikos,
Ar kuri dažote plaukus su Londa prof dažais ir kur jų būtų galima įsigyti Kaune? Ačiū.
Atsakyti
Sveikutės,

čia gal ne vieta skelbimui, bet iš blond patapau brunete, todėl liko daug Londa kaukės šviesintiems plaukams. Naudojančios turbūt neabejoja jos veiksmingumu wub.gif Pakuotės tūris 1000ml.
Antroje nuotraukoje parodyta, kiek sunaudota.
user posted image
user posted image

Kaunas
Dėl kainos susitarsim per a.ž. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesamone!Si kauke tikrai ner sviesiem plaukam,pati nuo Lapkricio naudoju irgi tokio turio,siandien kaip tik dejaus,labai patinka,o mano plauku spalva beveik juoda smile.gif Taip kad naudok i sveikata,o jei nori parduot taip ir sakyk,nepatinka ar atsibodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na Ta Londa kauke ir as esu turejusi, tikrai nera bloga.Ateity reikes vel nusipirkti.


Malena, kiek man kirpeja yra sakiusi, tai ji skirta tikrai daugiau sviesintiems plaukams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 06 28, 21:25)
Na Ta Londa kauke ir as esu turejusi, tikrai nera bloga.Ateity reikes vel nusipirkti.
Malena, kiek man kirpeja yra sakiusi, tai ji skirta tikrai daugiau sviesintiems plaukams. 4u.gif

Cia tik todel,kad sviesinti dazniausiai buna smarkiai pazeisti,bet esme tame,kad kauke plauku spalvai itakos nedaro,taip kad tamsiaplaukes lygiai taip pat gali ja naudot.Ir ypac tos,kuriu plaukai dazyti.
Londos esu visas tris kaukes isbandzius,si labiausiai tiko,
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 06 28, 19:50)
Nesamone!Si kauke tikrai ner sviesiem plaukam,pati nuo Lapkricio naudoju irgi tokio turio,siandien kaip tik dejaus,labai patinka,o mano plauku spalva beveik juoda smile.gif Taip kad naudok i sveikata,o jei nori parduot taip ir sakyk,nepatinka ar atsibodo mirksiukas.gif

Sąmonė. Kirpėja pati pasakė, kad tos kaukės nenaudoti tamsiems plaukams, nes blukina. Iš tiesų tą pajutau. Todėl ir parduodu. Kitaip tikrai neparduočiau, nes ja buvau laabai patenkinta wub.gif
Atsakyti
Na gali buti, bet Londos sampunas su geltonu, tai nepatiko.Plaukai kai pakulos, neina nei issukuoti.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 06 28, 22:07)
Sąmonė. Kirpėja pati pasakė, kad tos kaukės nenaudoti tamsiems plaukams, nes blukina. Iš tiesų tą pajutau. Todėl ir parduodu. Kitaip tikrai neparduočiau, nes ja buvau laabai patenkinta  wub.gif

Issikalbejai biggrin.gif Jei blukina,tai kodel manes neblukina?Ir kodel nieko apie tai ant pacios kaukes aprasyme neuzsimenama?a? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 06 29, 08:32)
Issikalbejai biggrin.gif Jei blukina,tai kodel manes neblukina?Ir kodel nieko apie tai ant pacios kaukes aprasyme neuzsimenama?a? biggrin.gif

Nesu profė šioje srityje (gal Jūs esate? g.gif ), todėl pasitikiu žmogaus, dirbančio su šiomis priemonėmis jau daug metų, nuomone. Tamsiai nudažytus plaukus man tikrai nuryžino, todėl jau nebenaudoju šios kaukės. Visa istorija smile.gif
Atsakyti
tai atstatanti kauke pazeistam plaukui negirdejau,kad ka nors nublukintu,ji labai senai egzistuoja rinkoje,tik pakuotes keiciasi,ja gali naudoti tiek tos tiek tos
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2009 07 03, 00:36)
Nesu profė šioje srityje (gal Jūs esate?  g.gif ), todėl pasitikiu žmogaus, dirbančio su šiomis priemonėmis jau daug metų, nuomone. Tamsiai nudažytus plaukus man tikrai nuryžino, todėl jau nebenaudoju šios kaukės. Visa istorija smile.gif

Netikiu,kad butent nuo sios kaukes pasviesejo plaukai schmoll.gif
Atsakyti