Įkraunama...
Įkraunama...

Nealkoholiniai kokteiliai..

Parašykit, mamos, pieniškų kokteilių  receptukų, kuriuos dažniausiai gaminatės sau ar vaikams iš pieno, ledų, sulčių, sirupų, uogų ir t.t., tai toks gardumynas  :smile.gif wink.gif
Atsakyti
Na mano pienisko kokteilio receptas turbut pats elementariausias, tik nezinau proporciju, nes dedu is akies:
Vaniliniai ledai
Pienas
Bananai
Truputis uogienes ar sirupo (vasara labai skanu su sv. braskem)
Viska isplaku su mikseriu ir niam niam  [smiley=smiley10.gif]
Atsakyti
pienas+vanilianiai ledai+bananai. Kai braškių sezonas,tai ir braškių įmetu. Arba galima šaldytų
Atsakyti
Anksčiau pas mane buvo koktelijų maniją  :P Dabar jau ne...praejo turbūt...

Spanguolinis kokteilis
vaniliniai ledai+pienas+ spanguolės

Šokoladinis kokteilis
šokoladiniai ledai+pienas

vaniliniai ledai+coca-cola;

sultys multiv.+ledai+sirupas;

Dar man skanu ledai+ aronijos..arba juodujų serbentų sultys..

Vyšnių ir pieno kokteilis  
pienas+ grietininiai ledai+ vyšnių sirupas
galima dar  vyšnių likerio :smile.gif

Persikų kokteilis  
vanilinių ledų+ persikas nuluptas ir supjaustytas gabaliukais
+šaukštas medaus

Meliono kokteilis  
supjaustytas melionas+stiklinė lieso jogurto+ šaukštas malto imbiero+ 1 šaukštas vanilinio cukraus+ ledai..
Tai cia galima rašyti ir rašyti.. :smile.gif











Atsakyti
Kadangi jau cia beveik viskas ka zinau isvardinta, galiu pridurt tik viena.
Namines obuoliu sultys (paprastos, neskaidrios, g.b. rugscios), ledai, truputis pieno.  :)
Kartais as darau ne su pienu, o su kefyru. Ale jogurtas ganasi. Pvz.: kefyras, trintas bananas, trintos saldytos braskes su cukrum.
Ir dar ;D Kadangi musu kaime macdonaldo nera, o man patinka tas ju tirstas ledu koktelis. Tai as darau taip. Pienas, saldytos trintos su cukrum braskes ir ipilu grietineles milteliu (Dr. Oetker, lenkiski). Gerai isplakti. Gaunasi toks tirstas kokteilis. [smiley=000021.gif]
Atsakyti
QUOTE
Na mano pienisko kokteilio receptas turbut pats elementariausias, tik nezinau proporciju, nes dedu is akies:
Vaniliniai ledai
Pienas
Bananai
Truputis uogienes ar sirupo (vasara labai skanu su sv. braskem)
Viska isplaku su mikseriu ir niam niam  [smiley=smiley10.gif]

Kol aš rašiau savo receptą Ingutė tokį patį parašė. ;D
Atsakyti
Uzsaldau nulupta banana (kokioms 12 val.), ji smulkiai supjaustau, uzpilu pienu, idedu vanilinio cukraus ir viska isplaku su mikseriu. Skanaus.
Atsakyti
QUOTE

Kol aš rašiau savo receptą Ingutė tokį patį parašė. ;D



[smiley=000172.gif] ;D ;D ;D
Atsakyti
JAu rasiau kitoj temoj, bet pasikartosiu:
TROPIKŲ SVAJONĖ

20 ml migdolų sirupo
20 ml Mėtų likerio
120 ml pieno
1 apelsinas

   Komponentus suplakti kokteilių plaktuvėje su skobtus ledu. Pieną galima šiek tiek pagardinti grietinėle. Ant gėrimo viršaus išspausti apelsiną. Papuošti apelsino žievele
Atsakyti
KAVOS KOKTEILIS ''JAWA"

2 šaukšteliai tirpios kavos
1 stiklinė pieno
1 stiklinė vanilinių ledų
1 bananas

   Kavą užplikyti pienu. Bananą supjaustyti griežinėliais ir sudėti į kavą, taip pat sudėti ledus ir viską suplakti mikseriu. Kokteilį išpilstyti į stiklines ir viršų pabarstyti tirpia kava
Atsakyti
OBUOLINIS KOKTEILIS
(2 porcijos)

1 obuolys
100g obuolių sulčių
100g pieno
50g cukraus ar medaus
50g apelsinų sulčių

Obuolį nulupame ir smulkiai sutarkuojame. Padaliname pusiau ir dedame į taures. Atšaldytą (iki ledukų) pieną išplakame su cukrumi ir apelsinų sultimis. Šį pieną supilame į taures ir tada į taures pilame po 50g obuolių sulčių. Geriame per šiaudelį.  


Atsakyti
CITRININIS KOKTEILIS

1 citrina
2 šaukštai cukraus pudros
1 kiaušinio trynis
1 stiklinė pieno
4 šaukštai grietininių ledų

Išspaudžiame iš citrinos sultis, geltonąjį citrinos žievelės sluoksnį nutarkuojame. Visus produktus supilame į vieną indą ir viską gerai išplakame.

Sis  ypac tinka karsta diena, jei netingi darytis
Atsakyti