Įkraunama...
Įkraunama...

Perku automobilį

QUOTE(1000inis @ 2007 08 16, 14:04)
koks skirtumas buvus Lietuvoj ar ne. Reik ziuret kaip atrodo masina. Pasiziuri pirmiausia i vidu: kaip atrodo vairas, greiciu dezes perjungejas, sonai, lubos, sedynes, ar dega, ar veikia visi suktukai, mygtukai ir pan; jei uznesiota- eini prie kitos, jei ne- uzsikuri, toliau-ziuri isore. Is vidaus isvaizdos labai daug ka gali pasakyt kaip masina uzlaikyta "aplamai".

Gal atvirksciai reiketu ziureti.Pamatytumei mano masinos vidu lotuliukas.gif artyn neitum lotuliukas.gif ,bet eina kaip bitute.
Atsakyti
g.gif nu va, tiksliai ne veltui pasiguodziau - daba po truputi vaizdas aiskeja. aciu jums visiems 4u.gif tikiuosi mintys dar neisseko biggrin.gif

gal dar kas gali papasakot kaip ten su galimybem nuvaziuot iki serviso ir diagnostika padaryt (perkant nuo tralo masiniuka)?
beje kiek ta diagnostika gali kainuot ir ka jie ten patikrina?

o apie golfus - as zinau kad jie barskuciai, nusibode ir pan. bet kazkaip man tai ne esminis dalykas - puikiai suvokiu kad as ta masiniuka drosiu ir drosiu kol normaliai vaziuot ismoksiu... blush2.gif taip kad manau tikrai man neverta pirkti brangesne masinike ir ja niokoti - sazine neleidzia biggrin.gif

o apie golfus man daug kas pasakojo kad jie nemirtingi... daug gali atlaikyt...
nors siaip tai tas mano prisirisimas prie golfu del to kad su jais ir mokiaus vaziuot - nu cia kaip pirma meile blush2.gif

Atsakyti
sveika, jei ieskai 3 golfo galim pasiulyti parvaryta Is Austrijos,, ant tralo dar nestovi, nes kol kas Marijampoles aikstelej, bet bus kaune 1994m, dyzelis, baltas, 5 durys, 160 tuks. pravaziaves, bukle gera, kaina jei domins tarsimes mirksiukas.gif
Atsakyti
man atrodo, kad tema, kaip issirinkti masina, kaip nusipirkti bei patikrinti servise egzistuoja jau. Viskas ten aptarta, milijona kartu isdiskutuota, tad cia tingiu kartotis.
Tas Golf'as man idomu kiek kainuoja ir ar yra serviso knyga. Nepirksiu. Idomu ir tiek, kokios ju kainos, nes man Golfai niekad nepatiko, net jei ir patiktu po buto langais negaleciau laikyti - iskart nulupinetu.
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2007 08 16, 22:37)
sveika, jei ieskai 3 golfo galim pasiulyti parvaryta Is Austrijos,, ant tralo dar nestovi, nes kol kas Marijampoles aikstelej, bet bus kaune  1994m, dyzelis, baltas, 5 durys, 160 tuks. pravaziaves, bukle gera, kaina jei domins tarsimes  mirksiukas.gif

Kas idomiausia, Užsienyje retai rasi nedaužtą mašiną kuri butu pravažiavusi mažiau kaip 250t.km. O pas mus atvažiuoja reta kuri pravažiavusi daugiau negu 200t.km.
13 metų mašina ir tik 160t., nelabai tikisi, kad į metus pravažiuodavo tik apie 12t.km.
Atsakyti
Buna, zinokit, ir tokiu stebuklu. Galiu pateikt pavyzdziu: Vectra 96 m. nuvaziavus realiai 160000 km, is Svedijos, pilna privalumu, sedanas, 2.0 benzas, serviso knyga. Visi irasai toje knygoje puikiausiai atsispindi vairo bei pedalu nusitrynime, sedyniu nusidevejime. Yra toks niuansas net kaip vairuotojo dureliu fiksatoriai (atidarytos dureles fiksuojasi keliose padetyse), jei jie nelaiko, ta vadinasi durys daznai darinetos. o daiktai naudojami dyla mirksiukas.gif
Beje, ta Vectra kiek zinau yra parduodama. Ir tikrai parduos per si savaitgali, nes taip gerai atrodancia 11 metu masina sunku rast. Va ka reiskia, kai yra serviso knyga, tai realus irodymas, kad spidometras neatsuktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonija: 17 rugpjūčio 2007 - 10:41
QUOTE(Taktas @ 2007 08 17, 12:22)
Kas idomiausia, Užsienyje retai rasi nedaužtą mašiną kuri butu pravažiavusi mažiau kaip 250t.km. O pas mus atvažiuoja reta kuri pravažiavusi daugiau negu 200t.km.
13 metų mašina ir tik 160t.,  nelabai tikisi, kad į metus pravažiuodavo tik apie 12t.km.

nu cia lietuviu bruozas tureti savu stereotipu. Man aisku visai nesvarbu jusu nuomone, bet tik noriu parasyti, kad tikrai ne visos atvarytos turguje masinos yra dauztos, atsuktais spidometrais ir pan. Protingas zmogus ir pats pirkdamas masina mato kiek realiai su ja pravaziuota-pagal vairo nutrynima, sedynes ir kt. Ir del dauzimo matosi ar masina dazyta ar ne. Siap cia nejauciu jokio noro gintis, nes nesijauciu kalta.
Atsakyti
kaip zmogus, kiek suprantu besisukantis toje srityje, turit zinot, kad vistik didzioji dalis buna dauztos, nes kaip kitaip pacioj Vokietijoj gali masinos brangiau kainuot nei LT, dar atvezimas ir kazkas uzdirba is to? Nedauztu masinu nelabai apsimoka vezt, nes labai brangu, nebent kazkas spec.uzsisako ir negaili pinigu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonija: 17 rugpjūčio 2007 - 12:31
QUOTE(Taktas @ 2007 08 17, 11:22)
Kas idomiausia, Užsienyje retai rasi nedaužtą mašiną kuri butu pravažiavusi mažiau kaip 250t.km. O pas mus atvažiuoja reta kuri pravažiavusi daugiau negu 200t.km.
13 metų mašina ir tik 160t.,  nelabai tikisi, kad į metus pravažiuodavo tik apie 12t.km.

blink.gif o kodel nebuna, maniske 95m o prabegusi tik 140t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_braskute @ 2007 08 17, 21:08)
blink.gif  o kodel nebuna, maniske 95m o prabegusi tik 140t  smile.gif

drinks_cheers.gif tikra teisybe, yra tikrai neblogu masinyciu ir pati tokia turiu. Idomu kokiais duomenimis remdamasi daromos tokios isvados?
Atsakyti
isvados daromos paprastai - remiantis statistika, kiek vidutinis vokietis vidutiniskai nuvaziuoja per metus. o nuvaziuoja min 30.000 km. masina 95 metu? Vadinasi, per 12 metu turejo but nuvaziuota 360.000 km. Bet juk kiekvienas lietuvis vazineja masina "pirkta is 95 metu dieduko, kuris nuvaziuodavo iki parduotuves", arba "60-mete nuvezdavo ligota vyra iki baznycios ir ligonines".
Stebuklu buna, bet tik su serviso knygos irodymais mirksiukas.gif
dar patyres zmogus, gali nustatyt pagal ivairius pozymius, kiek mazdaug masina nuvaziavus. Va giminaiciai nusipirko 96 m. masina, ant spidometro palygint nedaug, bet pagal viska matosi, kad tikrai maziausiai kokius 350.000 km nulekus.
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 08 17, 23:31)
isvados daromos paprastai - remiantis statistika, kiek vidutinis vokietis vidutiniskai nuvaziuoja per metus. o nuvaziuoja min 30.000 km. masina 95 metu? Vadinasi, per 12 metu turejo but nuvaziuota 360.000 km. Bet juk kiekvienas lietuvis vazineja masina "pirkta is 95 metu dieduko, kuris nuvaziuodavo iki parduotuves", arba "60-mete nuvezdavo ligota vyra iki baznycios ir ligonines".
Stebuklu buna, bet tik su serviso knygos irodymais  mirksiukas.gif
dar patyres zmogus, gali nustatyt pagal ivairius pozymius, kiek mazdaug masina nuvaziavus. Va giminaiciai nusipirko 96 m. masina, ant spidometro palygint nedaug, bet pagal viska matosi, kad tikrai maziausiai kokius 350.000 km nulekus.

labas, nu tu thumbup.gif pasiskaitinejau tavo zinutes, noriu padekot, super tiek naudingos info gavau, 4u.gif
sekmadieni vaziuojam i kauno turgu masinos pirkti, kokia tavo nuomone apie automatines? turbut sunkoka rasti priimtina varianta?
aciu.
Atsakyti