Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnų namų bendruomenė

Ar galima pas jus atvaziuoti ne sekmadieninems misioms, o kasdieninems? Kada jos buna?
Atsakyti
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2008 03 27, 14:40)
Ar galima pas jus atvaziuoti ne sekmadieninems misioms, o kasdieninems? Kada jos buna?


Taip galima atvykti ir paprastom dienom. Geriausia pries atvykstant pasiskambint nes programa gali kisti. Siulyciau apsilankyti sioje svetaineje www.pnb.lt

Svečiai, kurie dėl atvykimo registruojasi telefonu, tai gali atlikti kasdien nuo 10 val. iki 13 val. ir nuo 16 val. iki 18,30 val., išskyrus pirmadienį.

Pirmadienis – ypatinga bendruomenės dvasinio susitelkimo diena. Todėl pirmadieniais svečių nepriimame ir neatsakome į telefono skambučius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teologas: 29 kovo 2008 - 02:25
Girdėjau kun. Rudzinsko pamokslą praeitą sav. Gailestingumo Šventovėje Vilniuje. Tokios ilgos reklamos jau seniai neteko girdėti, o kad reklama būtų visas pamokslas, tai iš viso niekada neteko girdėti biggrin.gif Argi gerus dalykus reikia taip reklamuoti?.. g.gif Buvau aš toje bendruomenėje, bet man asmeniškai kai kurie dalykai ten labai keisti pasirodė...
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2008 03 19, 12:39)
aš tai savo rūtų daržely visokių vaistažolikių pati prisiauginu, tai ir nereik taip toli važiuoti gydomų žolių ieškoti, o dėl "gydomųjų" maldų , tai dabar pilna Lietuva įvairiausių maldos grupelių ir panašiai, taip kad galima ir arčiau kur pasidairyti, ir paprašyti, kas gali už mane pasimelsti.... rolleyes.gif



pritariu...Sunku patiketi, kad zolele tampa gydomaja tik tada, kai prie jos pasimeldziama...Zolele yra zolele jau pati is saves...
Atsakyti
QUOTE(mamalora @ 2008 03 19, 12:59)
o tai kas ten "gydo"? Rudzinskas? Ar bažnyčia jam suteikė įgaliojimus "gydyti", kaip tu, teologai rašai?
"Jei kada vaziuosit pro sali siulau isigyti vaistazoliu nuo ivairiu ligu ir pan, nes jie ten patis augina priziuri"
oho, jai prekyba vyksta.... blush2.gif


Manau, kad niekas ir nesake, kad gydo kunigas smile.gif. Gydo Dievas, o zmones tiesiog meldziasi, praso Dievo, kad isgydytu. Cia juk nieko blogo. Ir mes juk meldziames uz savo artimuosius, draugus ir kitus, jei beda, ar ne?

O del zoleliu - zmones turi is kazko gyventi, tai ar cia blogai? Jei neparduotu zoleliu, prasytu ismaldos, tai vel sakytume, kad va, lodoriai, nieko nedirba, is auku nori gyventi... Man tai grazu, kad vienuoliai, kunigai pragyvena is darbo, kaip ir mes, pasaulieciai, juk jie irgi turi rankas, tai negi negali zemes kasti - tegul tik dirba. Juolab, kad ten suzeisti zmones, buve narkomanai, tai jiems ranku darbas ypac reikalingas, o ir duona valgo neveltui.

QUOTE(Jurgulė @ 2008 03 21, 14:06)
O šiaip tai man yra keistas toks dalykas: o kas trukdo nuoširdžiai melstis ir tikėti savo parapijos bažnytėlėje. Manau jei žmogus bus nuoširdus savo tikėjime tai jis dvasiškai galbūt ir fiziškai gali pagyti nebūtinai važiuojant į tą ar kitą vietą.
  Keista ir tai kai nuvykę prabyla, va aš čia Dievą atradau, ....o savam kaime Jo nėra? o savoj bažnyčioj Dievas kitoks?....


Jurgule, aisku galima visur melstis ir tiketi - taip juk ir darome visi. Bet juk su bendruomene melstis yra jega. Kodel negalima kazkur nuvaziuoti, pasisemti bendrystes, kartu pasimelsti, atsinaujinti? Juk kartais uzrugstame savose sultyse. Paskui grizes ir vietineje baznyteleje su kitais daliniesi, ka gaves - taip ir augame.
O Dievas yra laisvas zmogu paliesti ten, kur nori, jei jis kazka prakalbino butent ten, o ne vietineje baznyteleje rolleyes.gif , tai jau tada priekaistaukime jam mirksiukas.gif - Jo valia, ne musu. Juk ir tu pati turbut Dieva patiri ne tik savo baznycioje, ar ne? Kodel zmones nuo senu senoves vaziuoja i piligrimines keliones, renkasi kartu melstis vienoje ar kitoje vietoje, daro suvaziavimus - tai yra jega. Dabar va skaiciau, kad bus Sekmines Siluvoje - visi kvieciami atvaziuoti ir kartu jas sutikti, kaip kad ir apastalai rinkosi Aukstutiniame kambaryje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelikanė @ 2008 04 09, 14:20)

O del zoleliu - zmones turi is kazko gyventi, tai ar cia blogai? Jei neparduotu zoleliu, prasytu ismaldos, tai vel sakytume, kad va, lodoriai, nieko nedirba, is auku nori gyventi... Man tai grazu, kad vienuoliai, kunigai pragyvena is darbo, kaip ir mes, pasaulieciai, juk jie irgi turi rankas, tai negi negali zemes kasti - tegul tik dirba. Juolab, kad ten suzeisti zmones, buve narkomanai, tai jiems ranku darbas ypac reikalingas, o ir duona valgo neveltui. 
O Dievas yra laisvas zmogu paliesti ten, kur nori, jei jis kazka prakalbino butent ten, o ne vietineje baznyteleje  rolleyes.gif , tai jau tada priekaistaukime jam  mirksiukas.gif - Jo valia, ne musu.

drinks_cheers.gif Nei pridesi, nei atimsi!
Atsakyti
kiek girdejau,pas Rudzinska sveiksta narkomanai.taip pat teko girdet,kad ir pats kunigas turi ekstrasensiniu sugebejimu g.gif
tai tik nnuogirdos,tiesos mes nezinom
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2009 11 14, 11:09)
kiek girdejau,pas Rudzinska sveiksta narkomanai.taip pat teko girdet,kad ir pats kunigas turi ekstrasensiniu sugebejimu g.gif
tai tik nnuogirdos,tiesos mes nezinom

Dažnokai lankausi jau šešti metai. Matau faktus dėl narkomanų ir kitų buvusių užribio žmonių pasikeitimo. Dauguma jų dabar vienuoliai, kiti į teologijos mokslus pasidavė, vienetai išliko pasauliečiais. Normalūs beprobleminiai žmonės. O kunigai ten, jų keletas, ypatingai žmogiški, šilti,visiems be galo atidūs ir padedantys. Ektrasensorikos nemačiau ir neieškojau. Ženklūs aplinkos pasikeitimai, statoma koplyčia, vaistažolių laukai, vaistažolių džiovyklos, neužmatomi gėlynai, pačių "narkomanų" daug akmens skulptūrų padaryta. Žodžiu, visi darbštūs, dirba, užsidirba, išsilaiko. Duok, Dieve, šios santarvės subūrėjui kunigui Valerijui ilgų metų. Pridedu kai kuriuos vaizdus iš bendruomenės,ką patys sukūrė, pastatė, padarė. Geriausia tai savo akim pamatyti... doh.gif
http://public.fotki.com/FondaXXL/pnb/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 15 lapkričio 2009 - 23:02
Butinai cia apsilankysiu su visa savo seima...
Atsakyti
Nuostabi vieta, neapsakomai šiltos auros apgaubta wub.gif dažnai lankausi, bet vėsesniais metų laikais, o dabar planuoju šį mėnesį vykti smile.gif

Kun. Valerijus Rudzinskas tikrai turi nepaprastų galių, mano kaime vaikystėje jisai buvo klebonas, asmeniškai nesu patyrusi kažkokio ekstrasensiškumo, tačiau mano močiutei kartą skausmą su rankomis tiesiog "nuėmė" blink.gif tai močiutė dar pajuokavo, kad su tokiomis rankomis tau "ne kunigauti reikia" laugh.gif

o šiaip labai rekomenduoju kaip vietą dvasios susikaupimui, maldai... wub.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš čia atvažiuoti.Nuo bendruomenės namų tikriausiai netoli yra Merkinės piramidė? Ar buvote piramidėje? Kokia nuomonė apie ją, ar verta važiuoti?
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 06 05, 23:24)
Nuostabi vieta, neapsakomai šiltos auros apgaubta  wub.gif  dažnai lankausi, bet vėsesniais metų laikais, o dabar planuoju šį mėnesį vykti  smile.gif

o šiaip labai rekomenduoju kaip vietą dvasios susikaupimui, maldai...  wub.gif

Mums taip pat čia labai patiko. ax.gif
Atsakyti