Įkraunama...
Įkraunama...

Pilnų namų bendruomenė

Buvau pas GERB.Rudzinska ir Nemunaityje ir cia vazineju. Toli, bet surandu laiko retkarciais nuvaziuoti. Kiekvienas turime savo nuomone ir geriau sau pasilaikyti ypac neigiamas. Kas del vaistazoliu mielos mamaites, pasiskaitykime kaip jos turi buti surinktos, isdziovintos ir ttp, o jau tik tada reiskime nuomone. Aciu Pilnu namams uz ju veikla ir pasiaukojima.
Atsakyti
Daug gražių atsiliepimų apie šią bendruomenę, pati dar nebuvau, bet būtinai artimiasiu metu važiuosiu.
Atsakyti
Dievo Gailestingumo koplyčioje yra Marijos Visų Karalienės ikona, prie kurios meldžiamasi dėl pasveikimo nuo vėžio.
Atsakyti
esu buvusi tik nemunaityje keleta kartu
naujuose namuose neteko pabuvoti
o reiktu,nerandu bendramintes.......su kuria galeciau nuvykti
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 11 08, 13:44)
esu buvusi tik nemunaityje keleta kartu
naujuose namuose neteko pabuvoti
o reiktu,nerandu bendramintes.......su kuria galeciau nuvykti


Mielai ir aš nuvažiuočiau, bet mašiniuko neturiu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 08, 15:55)
Mielai ir aš nuvažiuočiau, bet mašiniuko neturiu.

Aš irgi. ax.gif
Atsakyti
va ir as,ieskom pakeleiviu:)
Atsakyti
teko pabuvoti ir su kunigu bei broliais pabendrauti ax.gif praleidau ten visa diena...ir dabar uzsimerkus jauciu ta gera aura...vel noriu ten rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 11 08, 21:16)
teko pabuvoti ir su kunigu bei broliais pabendrauti  ax.gif praleidau ten visa diena...ir dabar uzsimerkus jauciu ta gera aura...vel noriu ten  rolleyes.gif

fain
as iki daba pamenu,o buvau prie 10m
gyvenau ten apie savaite
kas vakara su kunigu sukdavom ratus aplink baznycia,ir daug kalbejome

beje,as biski nesupratau,jis uzdejes ranka ant mano galvos kazka kalbedavo tyliai,galva lyg muselem badydavo
nenusakomas jausmas
Atsakyti
QUOTE(laurytux @ 2010 11 08, 21:16)
vel noriu ten  rolleyes.gif

Tai, kad iš PNB grįžti visiškai kitoks - atsinaujinęs - ir traukia vėl ten grįžti. ax.gif
Man nei motais, ką blogo kas kalba. Žmonės visuomet turi kitą apdrabstyti purvu, jei jis ne toks kaip visos pilkos žuvėdros besirūpinančios tik kaip pramisti. Kad tik Dievas apdovanotų gera sveikata ir ilgu amžiumi kunigą V. Rudzinską. Mažai tokių Lietuvoje, kurie atiduotų savo gyvenimą visuomenės atstumtiems žmonėms.
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 11 12, 15:09)
Tai, kad iš PNB grįžti visiškai kitoks - atsinaujinęs - ir traukia vėl ten grįžti.  ax.gif 
Man nei motais, ką blogo kas kalba. Žmonės visuomet turi kitą apdrabstyti purvu, jei jis ne toks kaip visos pilkos žuvėdros besirūpinančios tik kaip pramisti. Kad tik Dievas apdovanotų gera sveikata ir ilgu amžiumi kunigą V. Rudzinską. Mažai tokių Lietuvoje, kurie atiduotų savo gyvenimą visuomenės atstumtiems žmonėms.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 11 12, 14:09)
Tai, kad iš PNB grįžti visiškai kitoks - atsinaujinęs - ir traukia vėl ten grįžti.  ax.gif 
Man nei motais, ką blogo kas kalba. Žmonės visuomet turi kitą apdrabstyti purvu, jei jis ne toks kaip visos pilkos žuvėdros besirūpinančios tik kaip pramisti. Kad tik Dievas apdovanotų gera sveikata ir ilgu amžiumi kunigą V. Rudzinską. Mažai tokių Lietuvoje, kurie atiduotų savo gyvenimą visuomenės atstumtiems žmonėms.


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti