Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atrodo jūsų darbo vieta

Oj kaip ir as svajoju apie savo kampeli... kol kas su vyru dalijames vienu verysad.gif O mano svajone tureti kazka panasaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 08 18, 17:24)
Oj kaip ir as svajoju apie savo kampeli... kol kas su vyru dalijames vienu  verysad.gif  O mano svajone tureti kazka panasaus   bigsmile.gif

tikriausiai kiekviena taip noretu biggrin.gif
Atsakyti
Čia mano gėriai sandėliuojami, neskaitant dar kelių dėžių siūlų ax.gif
Šiaip jau daros ankšta vienai bute su savo gėriais lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
kokia idomi deze wub.gif

Gal pati darei?
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 08 18, 17:24)
O mano svajone tureti kazka panasaus   bigsmile.gif


Och blink.gif dievulėliau bigsmile.gif , tos lentynėlės, siūliukų stendas .... Ach ... Kaip gražu nors pažiūrėt ir pasvajot ax.gif

QUOTE(Aga @ 2007 08 18, 19:42)
Čia mano gėriai sandėliuojami, neskaitant dar kelių dėžių siūlų ax.gif
Šiaip jau daros ankšta vienai bute su savo gėriais  lotuliukas.gif


Kokia spalvinga piramidė thumbup.gif
Tokios tai net pakampėm kaišiot , slapstyt nereikia- smagus akcentas bigsmile.gif
Atsakyti
Nea, čia Maximoj dabar yra tokių dėželių dovanų, kaina nuo 2,99 iki 3,99 Lt. visokių dydžių ir kelių ornamentų. Man labai patiko, nes kietos thumbup.gif Neturėjau tik pačios mažiausios, vis neužtaikydavau, ale mėlinytė atsiuntė joje dovanėlę wub.gif Šiaip geras dalykėlis, kol yra vis po vieną nusiperku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 08 18, 17:24)
Oj kaip ir as svajoju apie savo kampeli... kol kas su vyru dalijames vienu  verysad.gif  O mano svajone tureti kazka panasaus   bigsmile.gif


vat tokio kampelio labai norėčiau: wub.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2007 08 18, 20:22)
Nea, čia Maximoj dabar yra tokių dėželių dovanų, kaina nuo 2,99 iki 3,99 Lt. visokių dydžių ir kelių ornamentų. Man labai patiko, nes kietos thumbup.gif Neturėjau tik pačios mažiausios, vis neužtaikydavau, ale mėlinytė atsiuntė joje dovanėlę wub.gif Šiaip geras dalykėlis, kol yra vis po vieną nusiperku ax.gif


Labai fainos dėželės. Reiks ir man Maximoj apsilankyt, kai grįšiu. Tikiuosi, kad jų dar bus. rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai esu užsiėmus dvi sekcijos spinteles, kurios prigrūstos karoliukų.Vyras parodė, kur galima įsigyti puikių dėžučių karoliukams susidėt. Tai žvejų parduotuvė.Svajoju įsigyti atskirą darbo stalą su dienos šviesos lempa. Kadangi daugiausiai darbas vyksta vakare, tai trūksta apšvietimo, o kartais nesinori ir nebaigtų darbelių sukaišiot. Žiūriu, kad visos auksarankės apie tą patį svajoja - turėti savo kampelį. smile.gif
Atsakyti
as taip pat uzsiimu rankdarbiais truputi..pas mane tai luzta spinta nuo skuduru skudureliu ir visokiu kitokiu daikciuku doh.gif nebezinau kur viska talpinti... g.gif
Atsakyti
MAGIC nuostabi darbo vieta. wub.gif
as kaip ir neturiu tokios nes nesu didele rankdarbiautoja tik kai ''uzeina''kazka gaminu...o jei gaminu tai savo mazam kambareli...daiktu rankdarbiams turiu gal kokias3 batu dezes bet ko reik kartais nerandu. lotuliukas.gif doh.gif
taip tai okupuoju savo kompiuterini stala. lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane siuvinejimo "atributika" rado vieta(okupavo smile.gif ) ant kosmetinio stalelio ir po juo
prisiziuriu pas visas "auksarankes" SM ir pritaikau sau kokia nors ideja bigsmile.gif
Atsakyti
reiks ir man [pasieskoti ideju kokiu ax.gif
Atsakyti