Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atrodo jūsų darbo vieta

as tai turiu labai smagiu zebrisku batu deziu.ejau kazkada i batu kalna ir ziuriu visa kruva tookiu dezuciu sakau pardavejoms gal galit duoti kelias sako prasom prasom imkit tai as ir pasiemiau keturias.. wub.gif cool.gif
Atsakyti
kazi gal dar kur dalina ax.gif
Atsakyti
Cia gal ne i tema, o gal ir i tema, norejau paklausti mezgejeliu, kokiu budu jos saugo virbalus. As tai juos visus plauku gumyte surisau ir laikau pintame krepsyje su siulais. Gal kas originaliau juos saugo, pasidalinkit savo isradingumu.
Atsakyti
QUOTE(Dangviva @ 2007 08 20, 19:53)
Cia gal ne i tema, o gal ir i tema, norejau paklausti mezgejeliu, kokiu budu jos saugo virbalus. As tai juos visus plauku gumyte surisau ir laikau pintame krepsyje su siulais. Gal kas originaliau juos saugo, pasidalinkit savo isradingumu.


as tai taip teptukus laikau.su gumyte surisau ir neisimeto...
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 08 17, 18:27)
Atleisk man negudriai,bet ka reiskia Etazere,kas cia per baldas?

Tai paprasčiausia kelių aukštų lentynėlė ant kojyčių.

QUOTE(Dangviva @ 2007 08 20, 19:53)
Cia gal ne i tema, o gal ir i tema, norejau paklausti mezgejeliu, kokiu budu jos saugo virbalus. As tai juos visus plauku gumyte surisau ir laikau pintame krepsyje su siulais. Gal kas originaliau juos saugo, pasidalinkit savo isradingumu.

Susidėjau į popierinį dovanų maišelį ir laikau dėžėje kartu su siūlais. Aišku, gal galima ir gudriau sugalvoti.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 08 18, 20:22)
Nea, čia Maximoj dabar yra tokių dėželių dovanų, kaina nuo 2,99 iki 3,99 Lt. visokių dydžių ir kelių ornamentų. Man labai patiko, nes kietos thumbup.gif Neturėjau tik pačios mažiausios, vis neužtaikydavau, ale mėlinytė atsiuntė joje dovanėlę wub.gif Šiaip geras dalykėlis, kol yra vis po vieną nusiperku ax.gif


nu sendien palaksciau po maksima tai be 7 litu nieko neradau schmoll.gif , o kokio jos dydzio, gal ne ten ieskojau g.gif
Atsakyti
Gerai jums- su svariais dalykais dirbat... tai ne as- tikraja to zodzio prasme purvas, sako atsirades is priestvaniniu zuvu kakuciu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 08 20, 21:37)
Gerai jums- su svariais dalykais dirbat... tai ne as- tikraja to zodzio prasme purvas, sako atsirades is priestvaniniu zuvu kakuciu doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Bet galutinis darbo rezultatas thumbup.gif yra kur akis paganyti.
Atsakyti
QUOTE(rimgaile @ 2007 08 20, 22:59)
Bet galutinis darbo rezultatas  thumbup.gif yra kur akis paganyti.

o ka dirbi?butu ydomu suzinoti?kad jau taip giria cia tave. blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolyt*: 20 rugpjūčio 2007 - 21:08
As okupavau virtuve, tamsu sandeliuka....dali spintos....ai visur mano daikteliu prikrauta...pilnas butas . Svajoju apie darbo kambari. Savo bardakeli geda fotografuoti,nors bandysiu kiek patvarkyti ir tada gal pasirodysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(karolyt* @ 2007 08 20, 22:07)
o ka dirbi?butu ydomu suzinoti?kad jau taip giria cia tave. blush2.gif  rolleyes.gif

Crassulos parase nuoroda yra wink.gif
Atsakyti
nu kur jusu nuotraukytes?a? unsure.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 08 20, 20:43)
nu sendien palaksciau po maksima tai be 7 litu nieko neradau schmoll.gif , o kokio jos dydzio, gal ne ten ieskojau  g.gif

Nu pas mane Maximoj pramonės pr. Kaune, tai sudėta dabar prie stendo, kur vestuvinė atributika, visokios smukmenėlės joms.
O dydžiai nuo 19/19/13 iki 10/10/7 berods cm. Žodžiu bent aš turiu 5 dydžių jau thumbup.gif
Atsakyti