Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Bronius Žaliūnas

Prieš savaitę laiko gimdžiau savo dukrytę pas šį gydytoją. Likau labai patenkinta jo profesionalumu, racionalumu, supratingumu ir rūpesčiu. Visus sprendimus priėmėme kartu - nė karto nebruko per prievartą savo nuomonės, pateikdavo galimus variantus/siūlymus ir būtinai pasakydavo privalumus ir trūkumus, jei pasielgsim taip, ar anaip - taigi labai patiko, kad sprendimus galėjome priimti kartu. Tiek per gimdymą, tiek ir po gimdymo buvo labai dėmesingas ir rūpestingas - likau labai patenkinta šio gydytojo darbu - netgi iškart po gimdymo sakiau, kad norėsiu gimdyti darkart biggrin.gif ir jei tik bus galimybė tik pas šį gydytoją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Fėja** @ 2012 01 05, 21:33)
Ar teko man nors si gydytoja kviestis nakti? Ar vaziavo jis?


Taip, teko.

I mano gimdymą gydytojas atvažiavo sekmadienio vakarą (tiesiai iš savo sodybos). Dukrytė gimė 0:17 pirmadienio rytą.
Atsakyti
Gimdziau pirma leliu pas si gydytoja. Mano nuomone tokia: nesitarciau ir nerekomenduociau. Is VGN rekomenduociau tartis su gyd. Razumu
Atsakyti
QUOTE(ninfa @ 2013 12 09, 13:11)
Gimdziau pirma leliu pas si gydytoja. Mano nuomone tokia: nesitarciau ir nerekomenduociau. Is VGN rekomenduociau tartis su gyd. Razumu


o kodel ir kas nepatiko?
Atsakyti
Reikalinga info. apie "padėkos" dydį.
Ar skiriasi, jei gimdai gydytojo darbo metu ir ne darbo metu ? Ar reikia kažkiek mokėti oficialiai i ligoninės kasą ?
Atsakyti
gal kas galetu sio gydytojo tel nr parasyti i az. Aciu smile.gif

QUOTE(Sara33 @ 2014 01 13, 00:21)
Reikalinga info.  apie "padėkos" dydį.
Ar skiriasi, jei gimdai gydytojo darbo metu ir ne darbo metu ? Ar reikia kažkiek mokėti oficialiai i ligoninės kasą ?


mane taip pat domina sita informacija smile.gif
Atsakyti
Tik patys geriausi atsiliepimai.jei gimdysiu,tai tik vėl pas jį ax.gif
Atsakyti
Gimdziau pas si gydytoja abu savo vaikucius. Trecia irgi noriu pas ji. Puikus gydytojas. Tik tel.Nr. neissaugojau. Gal kuri galite parasyti jo numeriuka? Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ninfa @ 2013 12 09, 11:11)
Gimdziau pirma leliu pas si gydytoja. Mano nuomone tokia: nesitarciau ir nerekomenduociau. Is VGN rekomenduociau tartis su gyd. Razumu


Visiškai pritariu!
Atsakyti
Treciakart kuo puikiausi atsiliepimai apie si daktara 4u.gif
Atsakyti
Puikus gydytojas, tikras savo srities profesionalas, turintis puikų humoro jausmą, šiltas ir rūpestingas. Visada išklauso, įsigilina į konkrečią situaciją, paaiškina galimus sprendimus ir atsižvelgia į gimdyvės pageidavimą. Abu berniukus gimdžiau pas jį ir viskas vyko puikiai!
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mamytes, pasidalinkite, prasau, gydytojo kontaktais ir kiek mokejote tos, kurios buvot susitarusios su gydytoju is anksto? rolleyes.gif

Is anksto dekoju.
Atsakyti