Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?

QUOTE(Lusasita @ 2010 11 25, 15:07)
desertinis suris su zele

as dariau sitoki

Iš vakaro dviejų skirtingų spalvų pasidarau žele (tik reikia vandens pilti ne 500, o 400 ml, tada kietesnė būna), atvėsta ir į šaldytuvą nakčiai. Tada 5-6 valgomus šaukstus želatinos užpilu 0,5 litro pienu ir irgi į šaldytuvą. Ryte iškaitinu želatiną su pienu ir atvėsinu. Tame tarpe ištrinu su cukrumi 0,5 kg varškės (tinka ir liesa, ir konditerinė, ir iš pokelių). Ir pilu po truputį pieną su želatinu į masę. Tada supjaustau gabalais žele ir sudedu į varškės masę. Galima dėti ir aguonų su riešutais, manau ir šviežių uogų. Aš visada dar truputį vanilino įdedu dėl kvapo. Tada į kažkokią formą supilstau ir po pusdienio jau valgom. Gana nebrangu

ačiū 4u.gif
Atsakyti
As darau sita http://www.skanausvi...skes-suris-619/
Man jis tobulas. smile.gif
Tik cukraus dedu daug daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienia: 25 lapkričio 2010 - 19:41
QUOTE(pienia @ 2010 11 25, 20:39)
As darau sita http://www.skanausvi...skes-suris-619/
Man jis tobulas.  smile.gif
Tik cukraus dedu daug daugiau.

Norėjau paklausti, o tą grietinėlės skonio žele paruošiat kaip nurodytyta pakelyje ir jos nestingdot, o pilat į varškę?Ar gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2010 11 26, 10:23)
Norėjau paklausti, o tą grietinėlės skonio žele paruošiat kaip nurodytyta pakelyje ir jos nestingdot, o pilat į varškę?Ar gerai supratau?

As zele daryti uzpilu 200 g vandens ir ~20 g zelatino. Kitaip nzn kas butu biggrin.gif
Pilu zele tiesiai i varske smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienia: 26 lapkričio 2010 - 10:47
QUOTE(pienia @ 2010 11 26, 11:46)
As zele daryti uzpilu 200 g vandens ir ~20 g zelatino. Kitaip nzn kas butu biggrin.gif
Pilu zele tiesiai i varske smile.gif

Dar dedat želatino g.gif aišku ačiū 4u.gif
Atsakyti
tai jau tada geriau piene zelatia ismaisyt g.gif nei grietineles skonio zele, g.gif
Atsakyti
aciu Ulei uz jos ideto surio recepta,labai labai skanus net i darba nesiau moterytems paraugauti tai sendien visos gamina smagu kad ir negyvenant lietuvoje gali megautis tokiu skaniu suriu 4u.gif
Atsakyti
uoj kaip smagu meduza 370 wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat dariau sūrį pagal Ulės receptą.Ačiū už jį,labai skanu,o nuo naminių kiaušinių jis buvo geltonas geltonas...kitą kartą kogero jų dėsiu mažiau rolleyes.gif gal nuo to skonis stipriai nepasikeis ax.gif
Atsakyti
skonis pasikeis, bet ir su maziau kiausiniu ir maziau grietines labai skanu ... dariau is digubos pieno - rugpienio normos, o grietines ir kiausiniu kaip 1 normai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vyrams tai net labiau patiko toks thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui Lusasita,ėmei per pusę rūgpienį su pienu?
Dabar šaldytuve stengsta lydytas sūrelis su prieskoninėmis žolelėmis wub.gif
Atsakyti
as dejau 3 l pieno, 1 lt rugpienio .
Atsakyti