Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasigaminti sūrį?

Labas rytas, dariau suri panyras, labai labai skanus gavosi ir padaryti vieni niekai...recepta kazkur buvau radus interneto platybese...dariau is 2 litru pieno ( pirkau turgeli is ukininku) +4 saukstai citrinos sulciu, uzviriau sudejau citrina.....iskart sutrauke...supyliau i marle..truputi perpyliau saltu vandeniu...uzkraciau druskeles...su visu merliu pakraciau ...i surmaisi....paslegiau. Skanumelis thumbup.gif
Tik svoris gavosi 280 gr 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2010 11 24, 00:43)
kiek bandžiau iš naminės varškės lydytą sūrelį daryti, na niekaip nesigauna. iš pradžių galvojau, kad dėl to, jos iš saldaus pieno varškė. paskui bandžiau iš rūgusio, bet irgi nieko.  schmoll.gif
o iš parduotuvinės varškės iškart išsilydė  thumbup.gif skanumėlis.  essen.gif bet pas mus nėra tos pakeliuose yra tik biri ir jokių gumuliukų nelieka .  g.gif

iš naminės irgi gaunasi, bet reikia tada ją pertrinti per sietelį... tik nežinau ar iš saldaus pieno varškės gaunasi
Atsakyti
labai gaznai darau sureli lydyta. Nu bet niekad nesu dariusi is pakeliu varskes... niekad tos slapios pakelines ir neperku. Dariau is kaimiskos, is zemaitijos pieno sveriamos ir naines. nieko pertrint NEREIKIA. Bekaitinant visi gruelaii issilydo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kad neliktų gumuliukų gaminant iš tos stambesnė varškės, reik dažniau permaišyt laikant su soda ir galima ilgesnį laiką palaikyt. Kai užmiršau valandą porai valandų, po to lydant labai gražiai išsilydė.
Atsakyti
Aciu merginos uz atsakymus 4u.gif Siandien darysiu Ules suri mirksiukas.gif ,o k
ita kart lydyta.
Papildyta:
Dar norejau Vixiukes paklausti apie ricotos suri,gal galite visa gamybos procesa aprasyt,kokio skonio gaunasi?Aciukas.
Atsakyti
reikia užšaldyti kameroje šaltibarščių kefyro pokiuką (iš to man skaniausiai gaunasi iš naminio rūgpienio kažkoks nesusipratimas išvis išėjo) ir kai sušąla įdėti gautą ledo luitą į sūrmaišį ir palikti atšilti bei nusivarvėti. Varva ilgokai, tai aš darau iš vakaro ir palieku per naktį varvėti. 4u.gif
Atsakyti
as siandien dariau is daugiau nei dvigubos normos ules suri ir pusiau su rugpieniu... tai kai i piena verdanti supyliau rugpieni su grietine is kiausiniais, maisiau 20 min, kol varske eme darytis i gumuliukus doh.gif
Atsakyti
Merginos, nedarot nei viena sūrio desertinio su žele gabaliukais?ydomu būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2010 11 25, 10:59)
Merginos, nedarot nei viena sūrio desertinio su žele gabaliukais?ydomu būtų g.gif


biggrin.gif MB prašė pagaminti to pačio Ulės sūrio, tik jau su želė gabaliukais - pažadėjau... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 11 25, 12:21)
biggrin.gif  MB prašė pagaminti to pačio Ulės sūrio, tik jau su želė gabaliukais - pažadėjau...  g.gif  biggrin.gif

Man vakar ir tą patį sakė, kad šitam sūrį įdėčiau žele lotuliukas.gif mirksiukas.gif bet aš sakau, kad gal netinka g.gif laukiu mb, kad kiaušinių parvežtų ir vakare darysiu sūrį bet be žele.Parašyk jai darysi su žele ar tinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiber @ 2010 11 25, 10:59)
Merginos, nedarot nei viena sūrio desertinio su žele gabaliukais?ydomu būtų g.gif

desertinis suris su zele

as dariau sitoki

Iš vakaro dviejų skirtingų spalvų pasidarau žele (tik reikia vandens pilti ne 500, o 400 ml, tada kietesnė būna), atvėsta ir į šaldytuvą nakčiai. Tada 5-6 valgomus šaukstus želatinos užpilu 0,5 litro pienu ir irgi į šaldytuvą. Ryte iškaitinu želatiną su pienu ir atvėsinu. Tame tarpe ištrinu su cukrumi 0,5 kg varškės (tinka ir liesa, ir konditerinė, ir iš pokelių). Ir pilu po truputį pieną su želatinu į masę. Tada supjaustau gabalais žele ir sudedu į varškės masę. Galima dėti ir aguonų su riešutais, manau ir šviežių uogų. Aš visada dar truputį vanilino įdedu dėl kvapo. Tada į kažkokią formą supilstau ir po pusdienio jau valgom. Gana nebrangu
Atsakyti
Lusasita, na reikės pabandyti ir tokį variantą, tik bijau, jog želė kito ryto nesulauks lotuliukas.gif MB tiesiog dievina želė
Atsakyti