Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenys :)

Ne juratės akmeneliai - ten siaubingai brangu. O ten labai didelis pasirinkimas ir kainos tikrai geros.
Atsakyti
Sveikutes, gal kas moka apipynti akmenis?Labai noreciau ismokti, skaiciau instrukcijas, tik nelabai suprantu, kaip ta pinta kryziuku juostele laikosi nt didelio akmenelio, padekit man blush2.gif gal kuri is Vilniaus galetu pamokinti?
Atsakyti
Labai užsinorėjau papuošalo su turkiu. blush2.gif
Anksčiau šis akmuo mano akį patraukdavo dėl gražios žydros-žalios spalvos. Bet dabar tiesiog intuityviai užsinorėjau.

Merginos, dirbančios su akmenukais. Ar Jūs, nešiodamos papuošalus su akmenukais, renkatės juos intuityviai? NU gi reikia kažkaip patikrinti, ar akmuo tinka? bigsmile.gif Tinka šiuo atveju palaikymas rankoje ir šilumos pajutimas? smile.gif

pvz.: man turkis imponuoja, nes kiek teko domėtis tai vario turintis mineralas, vertinamas dėl gydomojo ir stipraus apsauginio poveikio. Tai pergalės, laimės šauklys, karių talismanas. Ne veltui turkį mėgsta valdingi žmonės, nes jis, kaip buvo manyta senovėje, pritraukia turtus. mirksiukas.gif

Gal kuri pasidalins savo žiniomis, praktinėmis žiniomis. Labai lauksiu, nešiojančių šį akmenį, atsiliepimų.
Nes jau labai labai noriu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurosperle @ 2007 12 05, 16:46)
Pilies g 23 tai čia "Jūratės akmenėliai" ar ne?  O gal kas gali pasakyt kur geriau apsimoka ar Jūratės akmenėliuose ar Silver city?

"Jūratės akmenėliai" yra Pylimo gatvėj,o ne Pilies mirksiukas.gif Ten labai brangu,kiek žiūrėjau ir Silver sity visai ne pigu schmoll.gif Aš perkuos pas vieną moterį,žymiai pigiau ir labai didelis pasirinkimas,jei kam reiks koordinačių rašykit az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2007 12 10, 12:45)
pvz.: man turkis imponuoja, nes kiek teko domėtis tai vario turintis mineralas, vertinamas dėl gydomojo ir stipraus apsauginio poveikio. Tai pergalės, laimės šauklys, karių talismanas. Ne veltui turkį mėgsta valdingi žmonės, nes jis, kaip buvo manyta senovėje, pritraukia turtus. mirksiukas.gif

as perku akmenis tuos, kurie man patinka ir neziuriu ten i tuos pgl horoskopa sudarytus sarasus.
Turkis yra tikrai labai grazus, ir begalo brangus akmuo doh.gif
LT pagrinde yra sintetinis arba presuotas, kuriame gal ir to paties vario rastum
Todel, jei tikrai nori kokio papuosalo su tikru turkiu -tai buk pasirengus ir pinigine atverti, bei sazininga pardaveja rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 12 10, 15:21)
as perku akmenis tuos, kurie man patinka ir neziuriu ten i tuos pgl horoskopa sudarytus sarasus.
Turkis yra tikrai labai grazus, ir begalo brangus akmuo  doh.gif
LT pagrinde yra sintetinis arba presuotas, kuriame gal ir to paties vario rastum
Todel, jei tikrai nori kokio papuosalo su tikru turkiu -tai buk pasirengus ir pinigine atverti, bei sazininga pardaveja rasti  g.gif

Ačiū už nuomonę. mirksiukas.gif Beje, nesiremiu jokiais horoskopais, tiesiog pasidomėjau pačiu akmeniu. O kad jis nepigus ir sunku rasti nesintetinį ar presuotą, jau irgi žinau. Vis gi ir toliau juo žaviuosi. Nes manau, kad nuojauta daug ką pasako. Pvz.: aš negaliu dabar nešioti aukso, manau, kad jis man netinka, nors dar prieš dešimt metų visi mano papuošalai buvo auksiniai. O dabar renkuosi tik sidabrą. Tiesiog šis metalas man tapo "šiltesnis", nors auksas labiau tinka palei horoskopą (o jais nesiremiu). g.gif

Bet visai smagu sužinoti ir enolių rinktą informaciją, kuri nemanau, kad yra bevertė. rolleyes.gif Astrologai tvirtino, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo brangakmenį. Todėl žmonės, gimę tam tikru metu, turi nešioti žiedą su atitinkamu akmeniu, nes kitu atveju, svetimas akmuo gali blogai įtakoti likimą. Kai kurie akmenys buvo ypatingai rekomenduojami tam tikrų profesijų žmonėms: jūreivius nuo pavojų saugojo smaragdas, dailininkų akmuo buvo turmalinas, dvasininkų – ametistas. Taip pat įvairiose gyvenimiškose situacijose gerai buvo turėti atitinkamą akmenį – talismaną. Renesanso laikais sutuoktiniai pasikeisdavo žiedais, kuriuos puošdavo smaragdas. Šis brangakmenis rūpindavosi jausmais. Mėnulio akmuo nugalėdavo meilės kliūtis. Žaidėjai nešiodavo aleksandritą, o nėščios moterys – smaragdą.

Išsirinkti labai nelengva. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijurka @ 2007 12 10, 16:34)
Tiesiog šis metalas man tapo "šiltesnis", nors auksas labiau tinka palei horoskopą (o jais nesiremiu). g.gif

Bet visai smagu sužinoti ir enolių rinktą informaciją, kuri nemanau, kad yra bevertė. 


o man sidabras yra labai saltas metalas, kazkada ji nesiojau, o dabar ne per kur schmoll.gif, nors ir auksu apsikabinejus nevaikstau -kazkaip baisiai man atrodo, kai vos ne ant kiekvieno pirsto po zieda, ant kaklo gal kokios 4 skirtingo storio ir ilgio grandiniu ir tt. blink.gif

Tokio bendro pobudzio info ir as vadovaujuos, turiu visokiu akmenuku, ivairiuose namu kampeliuose ax.gif, o jei nori zinoti konkrecius savo akmenis -tai reikia individualaus apsilankymo pas astrologa ir jie jau tiksliai pasako ko reikia, o ko -ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 10 gruodžio 2007 - 16:44
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 12 10, 16:43)
o man sidabras yra labai saltas metalas, kazkada ji nesiojau, o dabar ne per kur  schmoll.gif, nors ir auksu apsikabinejus nevaikstau -kazkaip baisiai man atrodo, kai vos ne ant kiekvieno pirsto po zieda, ant kaklo gal kokios 4 skirtingo storio ir ilgio grandiniu ir tt. blink.gif

Sutinku visiškai su Tavimi. drinks_cheers.gif
O renkantis papuošalus (aksesuarus) man ypač svarbus "neperkrovimas". Dažnai užtenka vieno žiedo ir auskarų. bigsmile.gif
O "nusagstyti" žiedais pirštai ir po kelias grandinėles ant kaklo man jau kvepia tiesiog beskonybe. tongue.gif
Atsakyti
Nemegstu turkio. Man jis nepatinka. Tiesiog kartais akmenuku net neciupineju, nuotrauka pamaciusi galiu pasakyti kuris man patinka, o kuris ne. Pvz. oniksas vienas mano mylimiausiu akmeneliu, dar nemaciusi jo, zinojau jog jis man laaaabi patinka. Tau tiesiog turi patikti jo pavadinimas, kaip jis atrodo (turkis laabi grazus akmenukas, bet man asmeniskai jis negrazu, ne del isvaizdos na... bet.... negrazus tiesiog man, nors pripazystu, jog jis tikrai isvaizdus). Sidabara megstu, kai jo neperkrauta. Tikrai negrazu, kai ten kruvos sidabro ar aukso. Aukso tai nenesioju, man jo spalva nepatinka. Labiau myliu sidabra. Tik kad su juo dirbti brangoka sakyciau...
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 11, 18:53)
Nemegstu turkio. Man jis nepatinka. Tiesiog kartais akmenuku net neciupineju, nuotrauka pamaciusi galiu pasakyti kuris man patinka, o kuris ne. Pvz. oniksas vienas mano mylimiausiu akmeneliu, dar nemaciusi jo, zinojau jog jis man laaaabi patinka. Tau tiesiog turi patikti jo pavadinimas, kaip jis atrodo


o kas tau sake, kad butina akmeni ciupineti, kad suprastum ar patinka ar ne blink.gif -nuotrauka yra taip pat labai informatyvi siuo klausimu.
Akmuo,kurio tik aprasa perskaitai-vargu ar galima sakyti,kad jis tau patiko, dar jo nemacius-tau tiesiog patiko tai kas apie ji parasyta -deja, bet tai visai kitas dalykas negu kai tu ateini i akmenuku parduotuve ir tave staiga patraukia koks nors akmuo, ir paskaicius apie ji -tu suvoki, kad jis yra tai -ko tau dabar reikia

man ir daugelio akmenu aprasymai patinka ir pavadinimai, bet savo isvaizda nekelia didelio susizavejimo -todel ir yra didelis skirtumas, kai tik perskaitai ir kai pamatai. Vizualinis momentas yra svarbiausias, nes ne zmogus renkasi akmeni, o akmuo -zmogu
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 11, 18:53)
... oniksas vienas mano mylimiausiu akmeneliu, dar nemaciusi jo, zinojau jog jis man laaaabi patinka. Tau tiesiog turi patikti jo pavadinimas, kaip jis atrodo

Vis dėlto rekomenduočiau pasidomėti plačiau akmenų savybėmis prieš juos įsigyjant.
"Renkantis akmenį labai svarbus motyvas – ko žmogui reikia: pakelti nuotaiką, pašalinti stresą. Gerai nuotaikai išlaikyti rekomenduojami klampesni akmenys - malachitas, nefritas. Lėtesnio būdo žmogui patariama rinktis aštresnės formos akmenis, temperamentingesnio charakterio žmonėms– apvalesnės formos."
„Žmogus jaučia akmenį. Jei jis netinka, ilgai pas žmogų neužsibūna. Jis dažniausiai pametamas. Mūsų pasąmonė tarsi pasako, ką rinktis. Tik mūsų logika reikalauja pažiūrėti į knygą, surasti patvirtinimą“.

Ir dar, radau vieną mintį į kurią manau irgi verta atkreipti dėmesį: "Svarbu išvalyti akmens energetinį lauką. Tai labai lengvai atliekama. Tereikia akmenį 10 – 15 minučių palaikyti po tekančiu vandeniu, vėjyje ar saulėje. Ne mažiau svarbu, kad akmens energetinis laukas būtų artimas jo šeimininkui. Renkantis akmenį patariama vadovautis nuojauta. Jums tinkantis papuošalas gali turėti panašų poveikį kaip psichologijos seansas.". 4u.gif



Atsakyti
dabar as labai noriu juodu ir sodriai raudonu akmenu...
nors sirdy juoda juodziausia jau 8men, buvo daug visokiu spalvu, o dabar noriu juodo , raudono ir siek tiek balto
Atsakyti