Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

QUOTE(mergytia @ 2007 04 16, 22:25)
man padejo  thumbup.gif  - 3 cm



o tu sportavai? fitness3.gif
Atsakyti
Jus man tundrai pasakykit, kaip jūs tą medų su kavos tirščiais sumaišot, kai ji su šaukštu vos iš stiklainio eina išgremžt unsure.gif
Atsakyti
Gal ir kvailas klausimas, bet kaip jūs vyniojatės tą plėvelę, bu ka aš susivyniojau, tai paskui vos paeit galiu, visus galus ir kraujagysles užspaudė, o kai laisvai užsivynioju, tai visa ta košė su visa plėvele zemyn slenka, po to dar tenka "pasportuot" ir grindis valyt... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iievukas @ 2007 04 18, 00:20)
o tu sportavai?  fitness3.gif


ne trupucio smile.gif thumbup.gif tik uzhsivynodavau ir atisesdavau prie kompiuterio arba ejdavau sknyga skaityt wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Fanfan @ 2007 04 29, 02:44)
Jus man tundrai pasakykit, kaip jūs tą medų su kavos tirščiais sumaišot, kai ji su šaukštu vos iš stiklainio eina išgremžt  unsure.gif


smile.gif yra du varijantai... arba pirkti skysta medu arba ta sunkiai ishgremdziama ishtirpdyti wub.gif ash taj tirpdau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jolie23 @ 2007 04 30, 18:29)
Gal ir kvailas klausimas, bet kaip jūs vyniojatės tą plėvelę, bu ka aš susivyniojau, tai paskui vos paeit galiu, visus galus ir kraujagysles užspaudė, o kai laisvai užsivynioju, tai visa ta košė su visa plėvele zemyn slenka, po to dar tenka "pasportuot" ir grindis valyt...  lotuliukas.gif


smile.gif negalima vyniotis taip stipriai kad jau kojas uzhspaustu lotuliukas.gif geriau laisviau ir nieko nedaryt man gerai buvo ir "nesportavus" thumbup.gif tik palaukiau su ta plevele ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif
vakar vėl pabandžiau, ėmiau kietą medų, tai niekas nebenubėgo thumbup.gif bet kažkokio super poveikio tai nepajutau, nei oda degė, nei kas perštėjo... g.gif nu, bet tikiuosi, kad tas nesąmonė celiulitas tirpo...? g.gif šiandien vėl vyniuosiuos tongue.gif
Atsakyti
Nu ką, reiškias reiks tirpdyt ir vyniot. O kad nekristų, tai kažkur skaičiau, kad ant viršaus plevelės mergycos vynioja elastinį bintą. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2007 05 01, 21:52)
Nu ką, reiškias reiks tirpdyt ir vyniot. O kad nekristų, tai kažkur skaičiau, kad ant viršaus plevelės mergycos vynioja elastinį bintą.  cool.gif

ax.gif As tai dedavaus tokias tamprias kelnias,liaudiskai tariant "timpas" thumbup.gif
Atsakyti
o gal yra pabandžiusių medų keisti kokiu kitu produktu? g.gif
Atsakyti
Atleiskit, kad patingejau skaityti visa temele (gal buciau radusi atsakymus i savo klausimukus) blush2.gif , bet kiek daznai galima tokius 'isivyniojimus' daryti per savaite ir kiek laiko jus su jais bunat? aciu, mergaites mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona_uoga @ 2007 05 04, 10:47)
o gal yra pabandžiusių medų keisti kokiu kitu produktu?  g.gif

aš ne vyniodavau, bet šiaip duše trindavau šlaunis su kavos tirščiais, tai sumaišydavau juos su dušo žele.... tai tikras pylingas gaudavos... odelė labai gerai nusišveičia
nuuuu dabar ir vyniot su medumi bandysiu.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bercike: 09 gegužės 2007 - 10:41
QUOTE(Simonitta @ 2007 04 08, 12:57)
sveikos, tikiuosi i sita tema pataikiau smile.gif

turiu problemele su kojomis .jos nera storos, taciau turbut raumenuku truksta, kad kai einu tai taip ir kliuksi  biggrin.gif  arteja vasara, vaziuosiu i siltus krastus ir taip noretusi galet pasipuost sortukais, o ne bridzais ar sijonais iki keliu ax.gif

ar imanoma per keleta menesiu sutvirtinti slaunis? siaip pati galvojau imtis sokdynes, bet nezinau, ar pasieksiu norimu rezultatu..  rolleyes.gif



pabandyk šituos (pats pirmas)pratimus parsisiūsti ir daryti mirksiukas.gif . man celiulitas tirpsta thumbup.gif . o dabar dar prieš juos darydama apsivyniosiu taip, kaip čia jūs rekomenduojat. Tikiuosi tirps dar greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 05 10, 13:33)
pabandyk šituos (pats pirmas)pratimus parsisiūsti ir daryti  mirksiukas.gif . man celiulitas tirpsta thumbup.gif . o dabar dar prieš juos darydama apsivyniosiu taip, kaip čia jūs rekomenduojat. Tikiuosi tirps dar greičiau  mirksiukas.gif



as taip pat norejau parsisiusti siuos pratimus, tik kazkodel atsisiuntus jie neatsidaro, kai isskleidziu praso ideti kazkoki diska g.gif
Atsakyti