Įkraunama...
Įkraunama...

Storos šlaunys

QUOTE(OPP @ 2007 05 15, 15:58)
as taip pat norejau parsisiusti siuos pratimus, tik kazkodel atsisiuntus jie neatsidaro, kai isskleidziu praso ideti kazkoki diska  g.gif


parsisiuntus visas dalis reikia isarchivuoti-norint isarchyvuoti (reikia tureti winrar arba winzip programa)ant kurios nors dalies spaudi desini peles ir pasirenki ''extract files''- tuomret isarchyvuoja ir turi jau mankstele.sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebriuke: 15 gegužės 2007 - 18:15
QUOTE(zebriuke @ 2007 05 15, 19:14)
parsisiuntus visas dalis reikia isarchivuoti-norint isarchyvuoti (reikia tureti winrar arba winzip programa)ant kurios nors dalies spaudi desini peles ir pasirenki ''extract files''- tuomret isarchyvuoja ir turi jau  mankstele.sekmes mirksiukas.gif

Labukas gal gali issamiau papasakoti kaip parsisiusti? Man su rusu nekas blush2.gif ax.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebriuke @ 2007 05 15, 19:14)
parsisiuntus visas dalis reikia isarchivuoti-norint isarchyvuoti (reikia tureti winrar arba winzip programa)ant kurios nors dalies spaudi desini peles ir pasirenki ''extract files''- tuomret isarchyvuoja ir turi jau  mankstele.sekmes mirksiukas.gif



as taip ir darau, ir winrara turiu, bet kai isskleidziu man raso :jums reikalingas sis archyvo tomas... idekite diska ir t.t. vienu zodziu neikas neiseina verysad.gif
Atsakyti
Sveikos sunglasses2.gif , mano bėda panaši kaip daugumos, (sveriu 60/169) bet per žiemą nesportavau tai suminkštėjo mano sėdimoji biggrin.gif , dabar sportuoju jau antras mėnuo klube, rezultatai tikrai nedideli, nors nuoširdžiai darau pratimus. Valgau nedaug, celiulitą tepu kremu. Pabandysiu šį įvyniojimą irgi drinks_cheers.gif

Mano pažįstama darė procedūrą klinikoj (darė jų 20- vienos kaina 200 lt) tai celiulitui pas ją galas, tokio dalyko jau nėra, efektas geras. Kas turi šlamančių- tam gerai.

Dar yra tokie pratimukai fitness3.gif : klasikiniai- atsiklaupti ant kilimuko ir kilnoti kojas, koja tiesi, pėda užlenkta, ramiai ir lėtai nedarant neriekalingų mostų - serija 15; tada 15 su sulenkta koja į viršų tiesiai. O tada jau žudantis 15 su užlaikymu per 3 skaičius. Aš tai pagalvojau o ką jei nešokti apsivyniojus, o sportuoti.

Bet klube aš mačiau moterį apsivyniojusią- tai labai keistai atrodo blush2.gif schmoll.gif ir be to valytojos dėl kavos tirščių pyksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutė*: 16 gegužės 2007 - 07:48
QUOTE(OPP @ 2007 05 15, 20:34)
as taip ir darau, ir winrara turiu, bet kai isskleidziu man raso :jums reikalingas sis archyvo tomas... idekite diska ir t.t. vienu zodziu neikas neiseina  verysad.gif



pirmiausiai aisisiųsk visas dalis, o tada išarchyvuok, čia tau prašo kitos dalies.
Visas failiukas suskaldytas į mažesnius, kai atsisiųsi visus ir išsiarchyvuosi - turėsi viena failą. Sėkmės siunčiantis ir dar daugiau sportuojant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 05 16, 11:13)
pirmiausiai aisisiųsk visas dalis, o tada išarchyvuok, čia tau prašo kitos dalies.
Visas failiukas suskaldytas į mažesnius, kai atsisiųsi visus ir išsiarchyvuosi - turėsi viena failą. Sėkmės siunčiantis ir dar daugiau sportuojant  mirksiukas.gif



Aciu labai 4u.gif, pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2007 05 10, 13:33)
pabandyk šituos (pats pirmas)pratimus parsisiūsti ir daryti  mirksiukas.gif . man celiulitas tirpsta thumbup.gif . o dabar dar prieš juos darydama apsivyniosiu taip, kaip čia jūs rekomenduojat. Tikiuosi tirps dar greičiau  mirksiukas.gif



kur davei si puslapi jame viskas rusiska o as ta kalba nibumbum blush2.gif gal tiksliau galetum parasyti kaip ten reikia rasti tuos pratimielius? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mergytia @ 2007 05 01, 12:04)
ne trupucio  smile.gif  thumbup.gif  tik uzhsivynodavau ir atisesdavau prie kompiuterio arba ejdavau sknyga skaityt  wub.gif
Papildyta:
smile.gif  yra du varijantai... arba pirkti skysta medu arba ta sunkiai ishgremdziama ishtirpdyti  wub.gif  ash taj tirpdau  rolleyes.gif
Papildyta:
smile.gif negalima vyniotis taip stipriai kad jau kojas uzhspaustu  lotuliukas.gif  geriau laisviau ir nieko nedaryt man gerai buvo ir "nesportavus"  thumbup.gif  tik palaukiau su ta plevele ir viskas  thumbup.gif



o tos koses daug tepat nu as pasitepiau su tokiaus tarpais nes puse nubirejo ir ar nusiemusi pleve tau palieka grioveliai nuo kavos tu granuolikiu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avengeress @ 2007 05 17, 19:15)
kur davei si puslapi jame viskas rusiska o as ta kalba nibumbum  blush2.gif  gal tiksliau galetum parasyti kaip ten reikia rasti tuos pratimielius?  smile.gif



prašom mirksiukas.gif
1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis

atsisiųsk visas dalis, tada išsiarchyvuok ir sportuok mirksiukas.gif bigsmile.gif
čia aktyvi tokia aerobikos treniruotė užpakaliukui, šlaunims,
žemiau yra jogos ir pilates (nezinau kaip išversti blush2.gif ) toms pačioms vietoms, čia jau kas ką labiau mėgsta, aš darau aerobiką ax.gif

Sėkmės! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakondaaz: 17 gegužės 2007 - 18:32
QUOTE(Avengeress @ 2007 05 17, 18:15)
o tos koses daug tepat nu as pasitepiau su tokiaus tarpais nes puse nubirejo ir ar nusiemusi pleve tau palieka grioveliai nuo kavos tu granuolikiu ?  smile.gif

Na pasidalinsiu savo kavos-medaus tepimo patirtim- tikrai efektyviau už kai anticeliulitinius kremus kuriuos naudojau- odos būklė pagerėja, ji pastangrėja- apimtys tikrai nepamažėjo ax.gif Aš pasiėmiau šaukštą sustingusio medaus pašildžiau truputi mikrobagų krosnelėj, įdėjau šaukštą tirščių ir tepiau. Šiaip minusas kad truputi varva ir po to aptempiančios kelnės būna lipnios. O taip visai nieko- aš net lauką buvau išėjus. Tik va sėdėti tai nelabai patogu.

Atsakyti
Na va ir as nusprendziau prie jusu prisijunkt, nes jau nebesugalvoju ka daryti su tom storom slaunim doh.gif , siandien pabandziau issitrinti ir isivinioti, tikrai labai geras sveitiklis ax.gif o dar jei pasportuociau isivyniojus, tai manu tikrai butu geras efektas, ziuresim kaip cia bus toliau rolleyes.gif
Atsakyti
sveikosč oi kaip įdomiai šnekate, reiks man bandyti ta celiulito šveitimą, va tik reikia nusipirkti maistines pleveles, tai cia ta kaip poletileno maiseliai?
Atsakyti
QUOTE(jausma @ 2007 05 25, 20:46)
sveikosč oi kaip įdomiai šnekate, reiks man bandyti ta celiulito šveitimą, va tik reikia nusipirkti maistines pleveles, tai cia ta kaip poletileno maiseliai?


ta pati 4u.gif
Atsakyti