Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalų valymas

QUOTE(UnknownUser @ 2012 04 30, 13:28)
Arba plomba/protezas prasti, arba prastai valotes. Kanalu, jei gerai sugydyti, ko gero pergydyt neteks, bet jei norit, kolegos uz jusu pinigus ta mielai padarys smile.gif
Papildyta:
O taip, tikrai cesnakas padejo smile.gif Apskritai reikejo cesnaka palaikyt, ir visai kanalu nereikeje butu gydyt smile.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nesusilaikiau... geras komentaras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 01, 17:21)
Tikrai nepaguodet dabar manes..
Vienintelis dantis taisytas ir turiu problemu.. Pradzioje taise odontologe ir paliko adateles galiuka, o dabar pertaise endontologe ir vel problema. Tik dabar galvoju praejus keturiems menesiams po taisymo, ar galiu teigti, kad tai nekokybiskai atliktas gyd. darbas?


Siaip turejo informuot, kad po kanalu gydymo rekomenduojamas vainikelis. Jei to atsisakete pati, kaip daugumas atsisako, galvodami, ai, atlaikys kaip nors, tada kalta pati. Jei luzo po vainikeliu, kuo abejoju, kad pas jumis taip yra, tada gal truputis kaltes ir yra, kad nepraskaiciavo ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2012 05 01, 22:56)
Siaip turejo informuot, kad po kanalu gydymo rekomenduojamas vainikelis. Jei to atsisakete pati, kaip daugumas atsisako, galvodami, ai, atlaikys kaip nors, tada kalta pati. Jei luzo po vainikeliu, kuo abejoju, kad pas jumis taip yra, tada gal truputis kaltes ir yra, kad nepraskaiciavo ...

Nieko manes neinformavo, nelabai likau patenkinta darbu ir dar sumokejau 900lt. Kaip man sake, kad plomba(tas pats virsus danties) pakeis po breketu nesiojimo ir uzdejo uz 100 lt, o po breketu kainuos 200 lt. Ir aplamai man nepatinka tas mano dantis patamsejes, tas tarpdancio kvapas ir dar iskilo jis..Ar ten ta klinika taip uzdarbiauja gal doh.gif
Labai aciu uz jusu atsakymus smile.gif Nes kai nesusigaudau pati sioje srityje..Ir tada dar uzduosiu klausima, kai man sutvarkys plomba, uzdes vainikeli ir kad netamsetu dantis, ka reikia uzdeti ar apvilkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 02, 08:11)
Labai aciu uz jusu atsakymus smile.gif Nes kai nesusigaudau pati sioje srityje..Ir tada dar uzduosiu klausima, kai man sutvarkys plomba, uzdes vainikeli ir kad netamsetu dantis, ka reikia uzdeti ar apvilkti 4u.gif


Tai po karūnėle niekas danties spalvos nematys.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 02, 09:11)
Nieko manes neinformavo, nelabai likau patenkinta darbu ir dar sumokejau 900lt. Kaip man sake, kad plomba(tas pats virsus danties) pakeis po breketu nesiojimo ir uzdejo uz 100 lt, o po breketu kainuos 200 lt. Ir aplamai man nepatinka tas mano dantis patamsejes, tas tarpdancio kvapas ir dar iskilo jis..Ar ten ta klinika taip uzdarbiauja gal doh.gif
Labai aciu uz jusu atsakymus smile.gif Nes kai nesusigaudau pati sioje srityje..Ir tada dar uzduosiu klausima, kai man sutvarkys plomba, uzdes vainikeli ir kad netamsetu dantis, ka reikia uzdeti ar apvilkti 4u.gif


Jei paklaustumete dar karta kiek kitaip, meginciau atsakyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2012 05 02, 15:30)
Jei paklaustumete dar karta kiek kitaip, meginciau atsakyt smile.gif

o geriausia tai susitikt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 05 03, 05:48)
o geriausia tai susitikt lotuliukas.gif

Buciau vilniuje tai tikrai uzsirasyciau vizitui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(UnknownUser @ 2012 05 02, 14:30)
Jei paklaustumete dar karta kiek kitaip, meginciau atsakyt smile.gif

Bandysiu suformuluoti paprasciau.
Pas mane taisytas/uzplombuotas pats danties viduriukas ir dabar atitruke ne visai per puse danties, o iskiles sonas ir taip atrodo, kad breketas isjudino ir kad nukris tas danties galiukas su tuo breketu. Patamsejes pats dantis ir tarpas pajuodes, bet neskauda pacio danties nei valant dantis, nei valgant, nejautrus karsciui/salciui. Aisku, turbut jau neissaugosiu danties? O del to patamsejimo, tai man sake, kad reikia ji apvilkti. Visi grazus dantys, o tas taisytas vienintelis toks negrazus issiskiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 03 gegužės 2012 - 07:15
QUOTE(Tresor @ 2012 05 03, 08:13)
Buciau vilniuje tai tikrai uzsirasyciau vizitui smile.gif
Papildyta:

Bandysiu suformuluoti paprasciau.
Pas mane taisytas/uzplombuotas pats danties viduriukas ir dabar atitruke ne visai per puse danties, o iskiles sonas ir taip atrodo, kad breketas isjudino ir kad nukris tas danties galiukas su tuo breketu. Patamsejes pats dantis ir tarpas pajuodes, bet neskauda pacio danties nei valant dantis, nei valgant, nejautrus karsciui/salciui. Aisku, turbut jau neissaugosiu danties? O del to patamsejimo, tai man sake, kad reikia ji apvilkti. Visi grazus dantys, o tas taisytas vienintelis toks negrazus issiskiria.


O jei tiesiog nufotografuotumete danti, tik paprasykite ko nors kito, ne pati veidrodyje. Pasistenkite maksimaliai aiskiai ji nufotografuot, man reikia aiskiai pamatyti, kur eina skilimas, tada galesiu mazdaug pasakyt, kaip blogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2012 05 03, 10:27)
O jei tiesiog nufotografuotumete danti, tik paprasykite ko nors kito, ne pati veidrodyje. Pasistenkite maksimaliai aiskiai ji nufotografuot, man reikia aiskiai pamatyti, kur eina skilimas, tada galesiu mazdaug pasakyt, kaip blogai smile.gif

Pabandysiu vakare, jeigu aisku pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 03, 10:41)
Pabandysiu vakare, jeigu aisku pavyks smile.gif


Stenkites padeti man jums padeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2012 05 03, 15:38)
Stenkites padeti man jums padeti smile.gif

Aciu uz gerus ketinimus smile.gif
Buvau vakar pas savo ortodonte, tai ji sake, kad truputi reikes pataisyti ir tikrai danties neprarasiu.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 05, 09:48)
Aciu uz gerus ketinimus smile.gif
Buvau vakar pas savo ortodonte, tai ji sake, kad truputi reikes pataisyti ir tikrai danties neprarasiu.


Nu va, lieka kolegos be darbo mano, matyt nerimtai luzo dantis tada smile.gif
Atsakyti