Įkraunama...
Įkraunama...

Atsargiai! Mane apgavo II

Nu mane dar nevisai apgavo, bet bando apgaut smile.gif
Uzsisakem 1ai nakciai kambari viesbutyje "Europa Royal". Paziurejau Internete, kainos buvo tokios:
jei uzsisakai is anksto (anksciau negu pries 2 savaites), naktis kainuoja 122 eurus,
jeigu ne is anksto - 135 eurai.

Nu mano draugas pries menesi paskambino, uzsisake kambari su balkonu, tiesa jam pasake , kad kainuos 135 eurus (nu bet galvojau, vietoj issiaiskinsime - uzsisakem gi tikrai is anskto, o jeigu ir teks 135 eurus sumoket vietoj 122 tai velniai nemate...).
Siandien is ryto draugas paskambino i Europa Roayl pasitvirtinti, kad viskas tvarkoj (o vestuves jau ant nosies!!!). Jam sako, taip, yra jusu uzsakymas, viskas gerai. Ir jau beveik dedamas rageli sako, o is balkono vaizdas grazus? smile.gif O jam sako: "tai kad jusu kambarys be balkono". Nu as tai negirdziu, ka jam atsake, tik matau, visai isbalo MB, sako, kaip be balkono, as su balkonu prasiau! Tai jam sako "gerai, padarysim su balkonu". Taip lengvai sutiko, kad man kyla abejones, ar tikrai bus tas kambarys su balkonu... g.gif

Toliau - dar idomiau. Draugas paklause, o tai kiek moket uz kambari reikes. - 165 eurus!!! Kokio velnio?!?!?!? Tai draugas taip ir sako, kad Internete buvo apskritai 122 eurai, bet darbuotoja jusu pries menesi sake, kad 135 reikes moket, o dabar jau 165?! Tie sako, nieko nezinome, tokiu kainu, kaip jus kalbate (122 ir 135) pas mus niekada nebuvo ir buti negalejo!
Tai rytoj vaziuos jis gyvai pas tuos dalbaj...bus aiskintis! Is tikruju tie 30 euru ne esme, esme tame, kad tipo krutas viesbutis, o klientus apgaudineja ir bardakas ten visiskas!

As jau praktiskai isitikinus, kad kambarys bus be balkono... verysad.gif

P.S. Ka tik nepatingejau ir patikrinau Internete sio viesbucio kainas... Standartinis kambarys kainuoja nuo 105 iki 116 euro...
Ir kaip tai suprast?! Kai pries 2 valandas jie sake, kad pas juos net uz 135 niekada kambariu nebuvo?!
Saunu, Internete rasome 105 - gyvai lupame 165... gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandute83 @ 2007 10 10, 15:41)
Saunu, Internete rasome 105 - gyvai lupame 165...  gun_bandana.gif



internete gali būti senos kainos, arba viena kaina užrašoma, kad klientus privilioti, o kai realiai užsisakinėji smegenis praplauna ir vis tiek moki

jūsų atveju toliau negadinčiau nervų ir susirasčiau kitą viešbutį
Atsakyti
hmz...gal jus nestandartini uzsisakete?o liuxa?
antravertus, aisku kad kazkas neaisku su jais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 10 10, 15:44)
jūsų atveju toliau negadinčiau nervų ir susirasčiau kitą viešbutį

Tai kad jau sestadieni to kambario reikia - nelabai jau ka ir besusirasi verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(remisita @ 2007 10 10, 15:47)
hmz...gal jus nestandartini uzsisakete?o liuxa?
antravertus, aisku kad kazkas neaisku su jais g.gif

Gal ir nieko butu, jei liuksa duotu, tik, deja, jis apie 400 euru kainuoja... smile.gif
As galvoju, gal gyvai draugas ten geriau sukalbes, nu administratoriu pasikvies, paburbes ten... smile.gif
Atsakyti
taip tai mielosios aS jau seniai pastebejau kad cia reklama zmones darosi sau,tode reikia labai gerai isiskaityti ka raso ir kaip raso, nors mes su vyru butent cia pries vestuves siame forume daug laiko praleisdavome ir daug idomiu minciu prisirinkome ,ir tiesiog buvome labai atsargus 10 kartu skambindavomes ir tikrindavome zmones su kuriais susidurdavome planuojant vestuves,todel jokiu nusivilimu BEVEIK NEBUVO,ISSKYRUS TAI KAD KAUNE SUKNELIU SALONAS MAN NE IKI GALO SUKNELE SUTVARKE,NES JI PER PRIMATAVIMUS PER VISUS GALUS KRITO,TAI MAN JA VIS SIAURINO,TRUMPINO,BET....FINALAS BUVO TAS KAD UZDEJO DIDZIAUSIA LANKA IR PALEIDO ,TIPO AI DAUGIAU NIEKAIP KITAIP NEISEINA JOS SUTVARKYTI,TAI VA SUKNELE BUVO PER ILGA,VILKOSI ZEME VISA LAIKA,UODEGA PASTOVEI NUTRUGDAVO NES BUVO BLOGAI PRITVIRTINTA,SAGUTES ESANCIOS GALE,PAPRASCIUSIAI NEATLAIKYDAVO SVORIO IR VOS KAS UZKLIUDYDAVO AR SOKIU METU PRIMYNDAVO,JI NUTRUKDAVO,IR TAIP NNNNNNNNNN KARTU,TAI NEMOKU PAPASAKOTI KAIP MAN NUSIBODO BEGIOTI IR SIUTI JA,KAD TIK GALECIAU PAJUDETI,NESKAITANT TO KAD LANKAS DAR BUVO DIDZIAUSIAS NUOTAIKA BUVO SUGADINTA,NORS KAD IR KAIP STENGIAUSI NEKREIPTI DEMESIO, JAI SUKNELE LABAI PATINKA IR MOKI UZ JA DIDELIUS PINIGUS ,TAI MANAU KAD SALONO DARBUOTOJAI TURI ISTENGTI TA SUKNELE TINKAMAI IR PARUOSTI KAD SU JA GALIMA BUTU NE TIK PASTOVETI GALIMA , BET IR VALSA SUSOKTI. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrituliukas @ 2007 10 13, 01:09)
taip tai mielosios aS jau seniai pastebejau kad cia reklama zmones darosi sau,tode reikia labai gerai isiskaityti ka raso ir kaip raso,

visiskai pritariu. juk kiekvienam pasakiusiam savo subjektyvia nuomone apie kazkoki zmogu ir jo siulomas paslaugas (ka visi traktuoja kaip reklama, o ne nuomones issakyma ar draugiska rekomendavima) neimi ir nepatiki zmogum kuris tau kazka siulo. tiesiog pasiklausai, galbut susidomi, tada kreipiesi i ta siuloma zmogu, kaip sakant "patikrini" ji ir tik tada sprendi kaip kas ir kur. o kitaip tik isklausius tos jusu vadinamos "reklamos" ir iskart uzsisakant to zmogaus siulomas paslaugas tai tolygu kas pirkti kate maise..
Atsakyti
QUOTE
taip tai mielosios aS jau seniai pastebejau kad cia reklama zmones darosi sau,tode reikia labai gerai isiskaityti ka raso ir kaip raso, nors mes su vyru butent cia pries vestuves siame forume daug laiko praleisdavome ir daug idomiu minciu prisirinkome ,ir tiesiog buvome labai atsargus 10 kartu skambindavomes ir tikrindavome zmones su kuriais susidurdavome planuojant vestuves,todel jokiu nusivilimu


tikra tiesa - taip ir reikia daryt
tacia ta Natakija buvo atvaziavus pas mane bandomaji padaryt
ir man viskas labai patiko
taciau tuo, kad jinai gali napasirodyt vestuviu diena - net isivaizduot nagalejau verysad.gif

Atsakyti
[quote=laurutis,2007 09 29, 22:13]
Apie sodyba Namija, Traku rajone - be jokiu emociju.


OI kaip pritariu, jau pati buvau pasisakius apie Namija, bet neistveriu neisikisus, nes Tavo komentaras vel man primine ,,ispudzius'' is tos sodybos. BAISUUUU! Uzteko tik pradet derint viska su Jurgita, kad nutarciau rinktis kita sodyba (nors vieta pas juos tikrai nepakartojama, bet radom ne ka prastesne su bent jau saziningais nesukciais seimininkais, kur buvo aisku kas kodel ir uz ka). O kad pas juos viskas uzimta yra gryniausias melas ir blefas (turejau budu patikrint ir tai man buvo pirmas dalykas kur nepatiko, kad zmogus paprasciausia meluoja i akis). Zodziu naujienos sklinda kaip niekas kitas greitai ir beveik garantuoju, kad namijoj klientu vis mazeja ir mazeja nukemtejusiu nuo jos intrigu zmoniu.
Papildyta:
QUOTE(Rani @ 2007 10 02, 10:06)
sveikos

gaila, bet tenka ir man guostis cia. kadangi esu smulkmeniska ir viska megstu planuoti, todel kaip visos jus vestuves planavau is anksto ir apgalvojau visas smulkmenas.
sukuosena susitariau su grozio galerija kirpeja dar rugpjucio pradzioje, susitarem, kad vestuviu savaites pirmadieni ateisiu pasidaryti bandomaja ir uzsirasem laika sestadieniui. ir kagi ateinu as pirmadieni vakare o man saki kirpeja susirgo, o jusu tel. neturejom (kazko keista, nes rasesi prie abieju dienu mano tel), tai ateikit ketvirtadieni vakare padarysim ta bandomaja. as sutikau, juk gali zmogus susirgti, tik kazkoks vidinis balsas pakuzdejo man pasiziureti i sestadieni kelinta as ten uzrasyta, o pasirodo, kad su korektorium uzbraukyta ir mano laiku kazkoks diedas irasytas  blink.gif 
sakau kaip cia suprast, tai jos nieko mes nezinom dabar eikit, o mes jums paskambinsim rytoj.  blink.gif 

ir ka - paskambino ir pasiule ateiti 5.30 kai buvau pirma uzsirasius 7val.
kagi jei jiems svarbiau kazkokio diedo seveliura, nei jaunosios (uz kuria beja ima nuo150 iki 200lt) ir nesugeba net pasakyti atsiprasau, tai rodo poziuri i klientus.

tad jeigu norit buti tikros kad jus vestuviu ryta neliksit be sukuosenos ir didziulio soko venkit sito salono


O cia kur? Kokiam mieste? Kokioj gatvej ?

Papildyta:
QUOTE(Žizel @ 2007 10 10, 14:44)
internete gali būti senos kainos, arba viena kaina užrašoma, kad klientus privilioti, o kai realiai užsisakinėji smegenis praplauna ir vis tiek moki

jūsų atveju toliau negadinčiau nervų ir susirasčiau kitą viešbutį



tai va, kad tokiu nesamoniu nebutu reikia sumoketi uz kambari kreditine, o ten jau aiskiai paraso kokia suma moket, ateina patvirtinimas, kad sumoketa, kambarys rezervuotas ar pan... Tai tada atejus i viesbuti jie gali ka nori kalbet, nes jau buna sumoketa, apmokejimas patvirtintas to paties viesbucio.

Buvo draugai is uzsienio atvaziave, tai ejom jiems ieskoti viesbucio. Atejus registraturoj sako pvz. 140 euru,o nueje i Interneta, per viesbuciu paieskos svetaines kambari tame paciame viesbutyje rado uz 99 eurus. Neisivaizdavau, kad taip buna, taigi klausiau merginu registraturoj, tai jos akis isputusios aiskina, kad ne ne m viskas po 140, tai maniskiai rezervavo kambarius per interneta, sumokejo tuos 99 eurus dienai ir ramiai pragyveno tas dienas. Isvykstant primoket niekas neprase. Manau, kad tie kur viesbuciuose dirba gal ir nezino, kad yra sutartys su kokiom kelioniu agenturom ar viesbuciu asociacijom ir perkant interbnetu per ju tinklapi yra tikrai pigiau nei kad moketum tiesiai jiems.
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 10 10, 13:44)
internete gali būti senos kainos, arba viena kaina užrašoma, kad klientus privilioti, o kai realiai užsisakinėji smegenis praplauna ir vis tiek moki

jūsų atveju toliau negadinčiau nervų ir susirasčiau kitą viešbutį


Vistiek jau cia sakyciau melaginga reklama, arba tinklapyje turetu buti nurodyta informacija, kad uzsisakius ne internetu kainos aukstesnes g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2007 10 16, 21:24)
O cia kur? Kokiam mieste? Kokioj gatvej ?




veiksmas vyko Kaune, Savanoriu pr. priesais "patrankas"
Atsakyti
o kur ta namija trakuose randasi? atrodo lyg ir kazkiek pazistu trakus, bet jokia namija dar neuzkliuvo
Atsakyti
QUOTE(mamytele @ 2007 10 18, 08:59)
o kur ta namija trakuose randasi? atrodo lyg ir kazkiek pazistu trakus, bet jokia namija dar neuzkliuvo



tai jie ir yra ne paciuose Trakuose,o kokiu geru 10 km uz Traku. Dali kelio reikia tokiu ziauriu sunkeliu pasikratyt. Mes buvom ziuret pavasari, kai buvo patirpes sniegas, tai jau buvom issigande, kad kurioj kons toj kelio duobej paliksim ratus...
Atsakyti