Įkraunama...
Įkraunama...

Atsargiai! Mane apgavo II

QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 09 01, 10:54)
Na va, mūsų "planuotoja" išviešinta

Na tikiuosi, kad jei bus atlyginta uz tokius poelgius... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2007 09 06, 15:17)
Kažkaip tai labai jau įdomiai čia viskas skamba apie grupę Remix blink.gif  blink.gif blink.gif Toks jausmas, kad čia kažkoks pokštas būtų... Mano vestuvėse Henrikas net nei stikliuko neišgėrė. Vos įpiršom jam alaus... Ir tikrai jokių tokių nesąmonių, kad neleistų piršliams kalbėti, arba kad darytų kažką ne pagal susitarimą - nieko tokio nebuvo. Netikiu net, kad jie taip galėtų elgtis. Nesir šiaip kiek balių jie pravedė (tėvai ne kartą dalyvavo), kiek draugai dalyvavo vestuvėse, kur jie grojo - tikrai nei karto tokių "šposų" nebuvo. Gal čia vis tik ne tas pats Remix'as? blush2.gif Gal kas nors kitas jų vardu pasivadino? rolleyes.gif Nu, tikrai nei vienam žodžiui net negalėčiau pritarti, kad jie taip elgėsi kada nors...



QUOTE(skgreta @ 2007 09 06, 16:47)
As irgi negalejau patiketi, ir daugelis kitu sveciu, kurie yra dalvave kur jis grojo, jis net pries 4 metus grojo pas mane simtadienyje, ir as apie ji labai geru atsiliepimu prisiskaicius buvau ir gal net koki 10 zmoniu man juos rekomendavo, o skaudziausia yra tai kad jie buvo mano tevu pazystami, jis mano tecio grupiokas, ir del to labai liudna, as niekad netikejau kad butent tie muzikantai gali taip pasielgti... verysad.gif


Praitais metais buvau vestuvese kur Remix dainavo. Jaunieji jau zinojo jog vedimui jie netinkami o tik dainavimui, tai nusisamde vedeja ir nebuvo jokiu problemu. Nepertraukinejo jie nei svotu, nei pacio vedejo. Atvirksciai vedejas greit isikisdavo ir juos pertraukdavo jei tik pajusdavo, kad jau tie i pievas ka nusnekes. Geras vedejas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2007 09 09, 14:18)
Praitais metais buvau vestuvese kur Remix dainavo. Jaunieji jau zinojo jog vedimui jie netinkami o tik dainavimui, tai nusisamde vedeja ir nebuvo jokiu problemu. Nepertraukinejo jie nei svotu, nei pacio vedejo. Atvirksciai vedejas greit isikisdavo ir juos pertraukdavo jei tik pajusdavo, kad jau tie i pievas ka nusnekes. Geras vedejas buvo  thumbup.gif

Tai tikrai pasiseke tiems jauniesiems, nes mes to nezinojom, ir kas man juos rekomendavo tai visi sake kad labai geri, labai gerai ir idomiai veda ir pan., as ir pastikejau, ir internete visur prisiskaiciau geru atsiliepimu apie juos, ir jie patys save labai auksta iskele ir isgyre o gavosi kazkokia nesamone. Kuo toliau tuo daugiau isgirstu is sveciu ko jie prisnekejo ir kaip elgesi, kaip nepagarbiai bendravo su kitais sveciais. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2007 09 10, 17:30)
Tai tikrai pasiseke tiems jauniesiems, nes mes to nezinojom, ir kas man juos rekomendavo tai visi sake kad labai geri, labai gerai ir idomiai veda ir pan., as ir pastikejau, ir internete visur prisiskaiciau geru atsiliepimu apie juos, ir jie patys save labai auksta iskele ir isgyre o gavosi kazkokia nesamone. Kuo toliau tuo daugiau isgirstu is sveciu ko jie prisnekejo ir kaip elgesi, kaip nepagarbiai bendravo su kitais sveciais.  verysad.gif



tikrai uzjauciu, negreitai viskas prisimirs...
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 08 25, 00:44)
na ir as ykisiu savo trigrasi, ir as pasiguosiu vieninteliu dalyku, kuris buvo ne taip, kaip turejo buti. tai - muzikantai.
Ju neminesiu, kai kurie gal ir zino, o jei nezinot-paklauskit-parasysiu i AZ. Tik tiek pasakysiu, kad populiarus duetas is Vilniaus.
Tikrai fainai dainiuoja, brangiai ir kainuoja  biggrin.gif , bet buta nusivylimo. Vyrukas tikrai vykes ir balsa turi, ir bendraujantis, taciau:
1.grupe atvykusi turejo pradeti groti sodyboje nuo 6val vakaro nepriklausomai ar jaunimas gryzo ar dar ne. musu ''seniokai'' pliumpe alu lauke sodyboj ir maldaute maldavo pagroti kanors mat liudna, sake nors imk ir pats dainuok-nesugrojo ne takto kol jaunieji parsirado apie 7.30.
buvom sutare prades nuo 6val ir moketa buvo uz valandas.  doh.gif  mama sake nu tuokiu stuobriu  vlnias nemate doh.gif  doh.gif
2. jau visai nakti pribegau ir klaustelejau dueto poniutes kur padejo muzikini centra mat jo vietoj dabar ju koloneles-o ji buvo tokia linksmuole, mat jau liezuvis vos vertesi. ir tikrai, antra diena seimininkes sake kad laaabai jau ji vaisinosi prie saldumynu stalo tortu ir konjaku  doh.gif  na kitakart sakyciau tam vyrukui porininke namie palikti, mat ji nieko naudos neduoda.
gaila viskas buvo po laiko, ir pinigeliai sumoketi is anksto. Busimos nuotakos! tarkites dali iki vestuviu ymoketi, ir dali po vestuviu, kitaip va kas darosi!


uogute, parasyk man i sandra.g@rezetana.lt kas tokie? buciau labai dekinga, nes dabar kaip tik ieskom muzikantu nesinori apsigauti..
Atsakyti
O, prisiminiau, čia ne tai kad jau labai skaudžiai apgavo, bet tikrai vertinga informacija toms kur savo sveikatą saugo. Dariausi manikiūra Vilniuj grozio salone (pavadinimo nežinau, bet Šeškinėj,prie pat Gelvonu stoteles, toj pusėj gatvės kur važiuot į miestą). Manikiūrininkės tik atėjus klausiau ar dirba su vienkartiniais instrumentais (lazdelės odelėms nustumti, dildės), tai sakė, kad ne, bet po kiekvieno kliento jas virina dezinfekavimo dėžėj. Kai baigė manikiūrą, prisėdau tam pačiam jos kabinete ant kėdės kol truputį nudžius lakas. O ji tik nuvalė stalą, tuos pačius įrankius (net nenuplovus) gražiai į eilutę sustatė, uždengė servetėle ir pakvietė kitą klientę. Kad įsitikinčiau tuo ką matau, pasėdėjau ilgiau pažiūrėt ar tikrai taip nieko nepakeitus,nenuplovus ir nedezinfekavus ir pradės dirbti su kita kliente. Pradėjo.... PASIBAISĖJAU, norėjau kažką dar pasakyt, bet buvau netekus žado... Išėjau ir niekada ten daugiau neisiu.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2007 09 06, 17:23)
Sveikos mergaites,

Pries dvi savaites atsokau vestuves.Labai gaila kad ir man tenka parasyti i si skireli. Sia diena planavau metus laiko, ir maniau kad viskas bus idialu, nes viska suplanavau iki menkiausios smulkmenos...
Bet visa vakara sugadino muzikantai, tai grupe REMIX, pagrindinis muzikantas Henrikas. Atrodo viska smulkiai ir aiskiai buvom sutare, visas vestuviu detales, sakem kad bus su visom tradicijom (stalo uzsedimais, pasitikimasi pirslio korimais ir t.t.), pirsliai susitiko su muzikantais pries vestuves ir viska smulkiai aptare, kas po ko ir kaip eina, atrode viskas bus idialu, bet gavosi kazkoks bardakas...
Pirmiausiai tik atvaziavus i sale muzikantai neorganizavo jokio stalo uzsedimo, kai mano mama paklause, jie pasake kad jaunieji nenori stalo uzsedimo ir kitu tradiciju (leles vystimu, ir pan.), nors pirsliai viska buvo atveze, ir su jais apkalbeje. Bet po to mano mama greit viska suorganizavo ir padare stalo uzsedima (nors sioki toki), kol mes susinesem daiktus i sodyba.
Po to prasidejo dar graziau, pirsliai sneka, o muikantas Henrikas juos perrekia, tyciojasi ir daro visokias nesamones. Pirsliai kazka savo sako, jis vis terpiasi ir daro kitaip, sneka nusisneka ir dare balagana is vestuviu. Su juo ejo kalbet ir pirsliai ir mano vyras, bet jis vis tiek savo daro, ir gadino svente. Dainuoja ir groja jie graziai, bet vestuviu organizuot jie nemoka, gal kazkam ir pasiseke, nes kartais atrodydavo, kad tycia nori sugadinti vestuves. Nes ten tikrai buvo didelis bardakas. Antra diena pradejo kart pirsli, o mane buvo pagrobe, mano vyras sako palaukit, o jie vistiek savo daro. Ir ka pirsliai kazka kitaip idomiau sugalvoja, jie isitycioja is ju ir saiposi akivaizdziai ir nori daryt pagal save.  Kai pirsliene pasiule pasakyti kas nori tosta, muzikantas pradejo liept sakyt tosta kikevienam ir kuom jauniesiems gali padet klausineja pas  kiekviena visokiu nesamoniu, o zmoniu tai daug, daugelis sveciu net pasimete kai juos pradejo tik atsistojus taip klausinet, nors buvo pasiruose grazius tostus. Antra diena jau pirsliene susinervinusi modavo ranka ir rodydavo kad uzsiciauptu, bet HYenrikas vistiek perekia. Daznai varydavo ir parukyt ir pagert, ir pavalgyt, ir dar su sveciais pabendraut, is kai kuriu net ir akvaizdziai tyciodavosi...
Dar daug nemaloniu akimirku buvo, del kuriu labai nervavausi ir verkiau, tiek pirma ir antra diena... Niekam nelinkeciau nei tokiu vestuviu nei muzikantu. Galiausiai antra diena, kit sveciai pasake, kad kai mano mama jiems nunese ir dave sakocio ir sampano, buvo labai nepatenkinti kad mazai gavo is siu vestuviu.Labai liudna  schmoll.gif , kad taip viskas nepasiseke, bet nors grazios nuotraukos ir filmas gavosi  smile.gif
Tai tiek bukit atsargios, sekmes jums visoms


Vargsiuke, neisivaizduoji, kaip tave suprantu verysad.gif
Man irgi dabar nemalonu, kad po vestuviu vis dar visi prisimena, kokie prasti buvo muzikantai - tai ne tie patys, apie kuriuos rasei, kiti unsure.gif
Mums buvo atsitikusi beda: muzikantai, labai isgirti Vilniuje (nezinau tiksliai ju pavadinimo, nes mano tevai su jais taresi), mums atsake groti, kadangi jiems pasiule pelningesni pasiulyma. As tuo metu net nenumaniau, kokia didele beda atsitiko. Tie muzikantai tikrai graziai dainavo, svarbiausia, vienas ju buvo mano tecio buves draugas, tai tikrai nemanem, kad apgaus, ir is anksto nedave avanso, manem, pora menesiu pries vestuves susitiksim kai aptarinesim scenariju, ir duosim. O jie nusprende geriau groti pelningiau, o ne draugams su nuolaida (is dalies negali ju kaltinti, versle draugu nera).
Mama gal savaite man nesake, kas atsitiko, bande ieskoti muzikantu, bet rado tik toki SUPER vaikinuka, kuris grojo namuose - reikejo jo prasyti, kad grotu ir sodyboje!!!! Bet net nepagalvojom, kad su muzikantais gali kilti problemu, kadangi kai mama pasake, kas atsitiko, per 15 min radau muzikantus.
Deja... to cut the long story short, atsitiko labai panasiai, kaip SKGRETAI verysad.gif
Muzikantai pertraukinejo pirslius, iskreipdavo ivairias atrakcijas, nusisnekedavo, izeidinejo svecius (juos pravardziavo!!!...), ir net... daznai nemokedavo dainu zodziu!!! verysad.gif blink.gif cia galeciau pasakot be galo, nes labai skaudu, kad susinervine ir patys su MB truputeli apsipykom, gerai, kad tik trumpam, ir nemalonu, kad dar dabar sveciai primena mums, kaip buvo nefaina verysad.gif
ziauriai gaila, kad sventes vakaras nebuvo toks tobulas, kaip visos ceremonijos - CMB ir Baznycioj!!! Tai puikiai suprantu Skgreta unsure.gif
Mes dabar taip pat dziaugiames, kad turim grazu filma ir grazias nuotraukas - po truputi nuoskaudos pasimirsta, tikiuosi, po kiek laiko blogi prisiminimai neuzgos geru unsure.gif

Dar, beje, merginos!!! Nesinuomokite 8 vietu mercedes "limuzino", kuris skelbiasi "Vestuviu" kataloge - ju pavadinimo nera, bet tel numeris yra 8600 87775! Nezinau, kodel jis ten skelbiasi kaip limuzinas... Padarem klaida, kad nepaziurejom jo is anksto doh.gif atvaziavo neisplautas, sonuose dideles skyles - itruke dazai, taip garsiai burzgia dyzelis, viduje tik 1 langas atsidaro, vaziuoja tik ant 40 km/h, o pats bernas (a-la vairuotojas) atvaziavo vos ne su treningu!!! Su maike ir neatsimenu, kokiom kelnem - apie baltus marskinukus ar bent svarka tyliu!!! Mes visi issipuste, o jis kaip i statybas! Dar tyliu apie koki nors aptarnavima ir gera muzika (kaip skelbiasi kataloge)- grojo nezinau kas, ir Yva bei 69 Danguje!.. doh.gif
Ir dar paeme uz 30min virsvalandziu... doh.gif

Tai tiek rolleyes.gif gaila, kad turiu rasyti i sita skyreli unsure.gif bet ka padarysi, juk viska planavom patys, ir tai darem pirma karta, be pagalbos... Dabar uz tai kiek patirties sitoj srity turim blink.gif
Atsakyti
Vienas nesklandumas mum buvo su gelem. Mes viska uzsakinejom Roziu patale(kaune panemunej). Pirmas blynas kad diena pries vestuves 15 valanda maniskis nulekia pasimt papuosimu virs jaunuju -sirdziu- o jos net nepradetos gamint. As jau susinervavus laukiu kitoj vietoj nes tas sirdis reikia nuvest ir manikiuras laukia o jau veluojam. Nu kad ryte nebutu tas pats MB pasiteirauja ar ryt bus viskas laiku, sako laiku. Sedziu as kirpkloj ir laukiu geliu i plaukus, o pasirodo ju niekas maniskui nedave, bet uz jas sumokejo 14 Lt , ju puoksteje taip pat neaptikau.Mano puokste turejo but su karoliukais, ju nebuvo, rozes turejo but smulkios o idejo kelias dideles,ziedu nesejos puokste turejo but is vieno ziedo o parade is kruvos chrizantemu. Zodziu kai pamaciau issiziojau gun_bandana.gif ,bet paskui galvoju nesinervuosiu del to, aiskintis laiko nebebuvo, bet daugiau ten kojos nekelsiu. gun_bandana.gif Gerai kad sese nuleke iki artimiausio turgelio tai gavom geliu i plaukus. Visa kita sventeje buvo liuks
Atsakyti
del Roziu patalo mums irgi panasiai buvo. Tiksliau sutarem, kokios bus jaunosios puokste, pamergiu, svocios ir jaunikio. tai sudejo ne tokias geles, vietoj stambiu roziu ziedu- paprastas, karoliuku nebuvo. nusivyliau jomis, o diplomu, padekos rastu prisikabinejusios...
Atsakyti
Man diplomai ispudzio nedaro, tik SM buvau skaicius kelis atsiliepimus, kad dirba su fantazina. Na del fantazijos tai gal ir neblogai, kol vaiksciojau ir tariausi, puokstes ten stovejo tokios neblogos, nelabai matytos, nei tarp geliu nei floros simfonija. Bet jei tau atnesa foto tai buk malonus ir padaryk tokia pat, ir laikykis susitarimo, juk man nereikia staigmenos vestuviu ryta. help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitten @ 2007 09 11, 10:18)
tikrai uzjauciu, negreitai viskas prisimirs...



[quote=Intimacy,2007 09 11, 14:56]
Vargsiuke, neisivaizduoji, kaip tave suprantu verysad.gif
Man irgi dabar nemalonu, kad po vestuviu vis dar visi prisimena, kokie prasti buvo muzikantai - tai ne tie patys, apie kuriuos rasei, kiti unsure.gif ....

Dekui jums mergaites uz uzuojauta, praeis kazkiek laiko ir tikiuosi uzsimirs, nors dabar prisiminus kartais dar susigraudinu verysad.gif , bet stengiuosi tas mintis nubaidyti ir dziaugtis tuo kad mudu susituokem. Tad ir jum linkiu visom sekmes renkantis, stenkites megautis svente, nes ji praeina kaip sapnas.... smile.gif
Atsakyti
straipsniukas

http://whatson.delfi...goryID=12068705
Papildyta:
QUOTE(Hun @ 2007 08 22, 16:32)
tai kantrybes Jums su izuliomis: Direktore ir administratore (abi tokiom pasisiaususiom sukuosenom doh.gif )

Zodziu ZEMAS LYGIS!!!!!! doh.gif Direktore gal savo darba ir zino, bet KULTUROS schmoll.gif  schmoll.gif  Nezinau kaip tie varksiukai padavejai,-os ten su tom dviem pasisiaususiom apsikencia g.gif



Direktorė yra ir savininkė, taigi sau gali daug leisti.
Atsakyti