Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas

QUOTE(sadija @ 2009 05 14, 12:22)
Sveikutės, jau visą mėnesį kamuoja padidėjęs pulsas, kuris svyruoja nuo 110-140 kartais ir daugiau. Gėriau ir valerijonų ir gudobelės lašų, bet niekas nepadeda verysad.gif . Kaip kovojate jūs su padidėjusiu pulsu? g.gif



Mano irgi šiaip padidėjęs pulsas, bet toks didelis tai dar niekad nėra buvęs... Aš išgeriu gudobelės lašelių ir širdis aprimsta.
O kelintos savaitės tavo nėštumas? Nes kuo didesnis nėštumas, tuo ir pulsas didesnis būna.
Atsakyti
QUOTE(sadija @ 2009 05 14, 10:22)
Sveikutės, jau visą mėnesį kamuoja padidėjęs pulsas, kuris svyruoja nuo 110-140 kartais ir daugiau. Gėriau ir valerijonų ir gudobelės lašų, bet niekas nepadeda verysad.gif . Kaip kovojate jūs su padidėjusiu pulsu? g.gif

Man tas pats būdavo per nėštumą. Gudobelės arba širdies darbą gerinantys lašiukai padėdavo ne per labiausiai. Pulsas būdavo 140 net ir ramybės būsenoje. Padarė kraujo tyrimą, tai trūko kalio ir magnio. Šiek tiek pagerėjo pagėrus preparatų (gėriau Floradix firmos magnį ir geležį- šiek tiek "leliukiški", bet nenorėjau chemijos ir kelias tabletes kalio chlorido) ir pakoregavus maistą (reikia valgyti džiovintų vaisių- abrikosų, razinų ir bananų ir t.t.). Po gimdymo viskas atsistatė, pulsas kuo normaliausias ir kraujas kuo puikiausias.
Atsakyti
Sia problema turiu nuo 7 savaites nestumo, aisku mano pulsas labai retai virsija 100 kartu riba. Dare tyrimus ir nustate, kad kalio bei magnio truksta. Jau 37 nestumo savaites, o as vis dar vartoju kalio ir magnio preparata bei gudobeles tabletes "Chronocard" smile.gif Jei pulsas pasidaro daznesnis nei iprastai tiesiog didinu kalio ir magnio preparato doze, aisku iki leistinos normos, o tada vel susitvarko.

Reikia butinai issitirti ir suzinoti tokio pulso priezasti, nes labai daznas pulsas gali sukelti liudnu pasekmiu g.gif
Atsakyti
Na, pas mane buna kartais 120, bet gydytoja sake, kad nestukei tai nieko baisaus smile.gif

Dabar pasimatavau - 90.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 15 gegužės 2009 - 20:50
Na mano gydytoja, tai labai stebi mano pulsa ir vis pabrezia, kad mano amziuje neturetu virsyti 77 kartu per minute, nesvarbu nescia ar ne. Siaip man jei jau virsija 90 kartu, tai visada pajuntu maudima sirdies srityje ir savijauta tikrai buna neytin maloni g.gif

Bet cia turbut labiau nuo savijautos priklauso, jei ir su padaznejusiu pulsu jautiesi gerai, tai ir tvarkoj rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai nesciai nieko tokio jei padideja pulsas,nes tai yra normali organizmo reakcija,i antsvori,kraujo turio padidejima ir ttt...Pas mane pacia nuo 20sav budavo padaznejes pulsas ,ramybes busenoje siekdavo 100-105,taip pat isgerdavau gudobeles lasiuku,ir kazkuriam laikui praeidavo.Daktarai visi sake ,kad cia nieko tokio,o kai pagimdziau tai kartais buna pulsas tik 55 smile.gif ko gyvenime anksciau neteko to matyti,nes maziausiai budavo 80.
Atsakyti
man ir ne nesciai pulsas budavo ne zemas,visalaik apie 90,gal ir daugiau,kazkodel organizmas nepasisavina to kalio,nes man buvo pripazinta hipokalemija,o per nestuma vel tas pat,tai gyd liepe gerti kalio chlorido,sake jis nekenkia.Gal net visa men geriau.Aiskino,kad kiek reikes organizmas pats pasiims,o perteklius su slapimu pasisalins.
Atsakyti
Mano visad budavo zemas, bet kai buvau nestuke.gif budavo 120-130, nieko papildomo nedariau 4u.gif
Atsakyti
Man ir sirdele makalavos ir pradejo makaluotis, mazdaug 3 men ir tesesi iki pat galo verysad.gif . Geriau gudobeles lasus, kalio tyrima dare, tai jo netruko. Ir spaudimas grybavo, pulsas zemiau 100 nenukrisdavo, o po gimdymo atrodo, kad sirdies neturiu (nebejauciu jos plakimo), viskas susitvarke ta pacia diena ir pulsas ir spaudimas bigsmile.gif
Atsakyti
Pulsas ramybės būsenoje apie 90-100. O būna taip kad iš niekur nieko tiesiog sėdint širdis taip pradeda tabaluotis, atrodo tuoj per gerklę išlips, pulsas apie 120-130. Spaudimas kol kas normalus, netgi gal sakyčiau per mažas.
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes, labai gerai jus suprantu del pulso , as kai pati laukiausi tai kokiam 7 menesy pardejo sirdele tankai plakti, onet permusimai prasidejo, bet deja deja jie nesiliove iki sios dienos sad.gif Tiesa pulsas apsitvarke, nes geriu vaistus, bet permusimai datr liko.
Nestumo metu naturalu, kad kokiam 7-8 menesy pulsas padideja apie 15 tvinksiu per minute, bet jau 120-130 yra daugoka.Pasikonsultuokit su seimos gyditoju, tai gali buti ne tik nuo sirdeles bet ir nuo isgyvenimu, pervargimo ir .t.t
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ir as turiu tokia beda.. doh.gif Man 28 sav.. ne keikviena ryta..betpakankamai daznai rytais mano pulsas buna 130-140 verysad.gif
Jauciu kad sirdis issoks.. doh.gif
Laukiu vizito pas kardiologa.. tikiuosi cia nieko blogo unsure.gif
Atsakyti