Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas

Del to ir padazneja, kad laukiesi, musu irgi 94, bet sake, kad taip buna, o dar kai spaudimas labai zemas tai organizmuj nemazas sokas smile.gif
Atsakyti
Na, nezinau, as negeriu jokiu preparatu pulso daznumui mazinti. Bet pavargstu kol i 4 auksta uzlipu. O pries nestuma aktyviai sporavau ir jokio oro trukumo nebuvo. Manau, kad cia nuo to, kad kvepuojame dviesia ir svoris siek tiek padidejas, organizmas neprates prie tokios staigios situacijos pasikeitimo. Man kardiologas nieko keisto nerado, todel nepaskyre jokiu vaistuku. ramybeje pas mane 85 kartai, o kaip skubu tai sokteli iki 110
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2009 10 12, 08:39)
Sveikutes 4u.gif Mane kamuoja ta pati problema - pulsas 90-100. Seimos gydytoja liepe gerti panangina, geriu jau savaite, bet pulsas nemazeja. Gal kuri nors girdejote ar saugus tas vaistas? o gal geriau nebevartoti jeigu kazkaip nepadeda g.gif

Man kaip tik siandien isrese gydytoja Panangina del auksto kraujospudzio ir tachikardijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyyle @ 2009 10 12, 17:55)
Man kaip tik siandien isrese gydytoja Panangina del auksto kraujospudzio ir tachikardijos  unsure.gif

O mano kraujospudis kaip tik zemas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2009 10 12, 08:39)
Sveikutes 4u.gif Mane kamuoja ta pati problema - pulsas 90-100. Seimos gydytoja liepe gerti panangina, geriu jau savaite, bet pulsas nemazeja. Gal kuri nors girdejote ar saugus tas vaistas? o gal geriau nebevartoti jeigu kazkaip nepadeda g.gif

O tu kiek per diena tableciu isgeri?As tai turiu isgerti 2 tabletes po 140 mg unsure.gif
Kiek jums savaiteliu dabar? nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazyyle: 13 spalio 2009 - 13:35
QUOTE(mazyyle @ 2009 10 13, 14:35)
O tu kiek per diena tableciu isgeri?As tai turiu isgerti 2 tabletes po 140 mg  unsure.gif
Kiek jums savaiteliu dabar?  nestuke.gif

Man pasake gerti po 2 du kart dienoj, ir mums jau 16 sav 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2009 10 14, 12:19)
Man pasake gerti po 2 du kart dienoj, ir mums jau 16 sav  4u.gif

As vakar isgeriau 1 tablete pabijojau ,o siandien dar internetu gydytojos paklausiau ar jis nepavojingas tai parase kad galiu drasiai ji vartoti,jis nesciajai saugus vartoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyyle @ 2009 10 14, 17:23)
As vakar isgeriau 1 tablete pabijojau ,o siandien dar internetu gydytojos paklausiau ar jis nepavojingas tai parase kad galiu drasiai ji vartoti,jis nesciajai saugus vartoti    mirksiukas.gif

aciuuuu 4u.gif pasidare daug ramiau, nes as tokia paranoike vaistu atzvilgiu - bijau kad viskas pakenks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2009 10 15, 06:35)
aciuuuu 4u.gif pasidare daug ramiau, nes as tokia paranoike vaistu atzvilgiu - bijau kad viskas pakenks  biggrin.gif

N a ar pagerejo tau nuo Panangino?
Atsakyti
QUOTE(Pušūnė @ 2009 10 12, 16:30)
Na, nezinau, as negeriu jokiu preparatu pulso daznumui mazinti. Bet pavargstu kol i 4 auksta uzlipu. O pries nestuma aktyviai sporavau ir jokio oro trukumo nebuvo. Manau, kad cia nuo to, kad kvepuojame dviesia ir svoris siek tiek padidejas, organizmas neprates prie tokios staigios situacijos pasikeitimo. Man kardiologas nieko keisto nerado, todel nepaskyre jokiu vaistuku. ramybeje pas mane 85 kartai, o kaip skubu tai sokteli iki 110


Is asmenines patirties galiu pasakyti - tau tikrai truksta gelezies. Pagerk skystos bent pora savaiciu bent po puse rekomenduojamo kiekio kas dien arba kas antra diena is ryto su vandens puse stiklines sumaisius. Siaip gelezies trukuma organizma is pradziu kazkaip toleruoja, bet ilgainiui vystosi anemija. Tada jau ilgai reikia gerti. Issitirk kad ramiau butu ,bet keik zinau kartaias kraujo tyrimas rodo kad beveik norma pas tave.... o trukumas yra. Ir miegoti sunku ir oda sauseja... pagersi - praeis.
Papildyta:
QUOTE(sweety123 @ 2009 10 12, 09:39)
Sveikutes 4u.gif Mane kamuoja ta pati problema - pulsas 90-100. Seimos gydytoja liepe gerti panangina, geriu jau savaite, bet pulsas nemazeja. Gal kuri nors girdejote ar saugus tas vaistas? o gal geriau nebevartoti jeigu kazkaip nepadeda g.gif



Kvalifikuotai patars tik KARDIOLOGAS ir po tyrimu, daugiausiai rodo ultragarsas.
Atsakyti
Mano pulsas irgi 90-100 kasdien, tad nezinau ar cia normalu ar per daug...gydytojuj sakiau, bet jis nesusirupino ir nieko daugiau neklausiau. ax.gif
Atsakyti
man tik 8sav o sianden nuvaziavusi i vaistyne pamatavau spaudima 125/73 pulsas 105 kai mano svoris vos siekia 40kg doh.gif visa diena plysta galva...jau spejau ligoninei paguleti del gresiancio verysad.gif o kas toliau bus..
Atsakyti