Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas

man taip buvo 6-9 mėn, kadangi tai buvo vasara ir karščiai. Pulsas, jei eidavau, šokteldavo iki 140 net, o spaudimas vos 110 max . Bet absoliučiai nieko tokio nerado, net širdies echoskopiją darė. Pagimdžiau sveiką mergaitę.

Su antru nėštumu nieko panašaus nebuvo, gal kad 1-3 mėn buvo vasarą, o gimdžiau žiemą g.gif
Atsakyti
Susiduriau ir as su tokia savijauta, ypac naktimis... taigi pries nakti isgeriu gudobeles lasu, kad apramintu sirdele, ir Sedalios sirupo, kad ramiau miegociau smile.gif ir sirdis susitvarke, o spaudimas ir toliau zemas, vaikstau su zvaigzdutem akyse smile.gif Kavos 1 puodukas ryte, nes ji duoda musima sirdziai
Atsakyti
QUOTE(Grigė @ 2012 03 09, 15:13)
Susiduriau ir as su tokia savijauta, ypac naktimis... taigi pries nakti isgeriu gudobeles lasu, kad apramintu sirdele, ir Sedalios sirupo, kad ramiau miegociau smile.gif ir sirdis susitvarke, o spaudimas ir toliau zemas, vaikstau su zvaigzdutem akyse  smile.gif Kavos 1 puodukas ryte, nes ji duoda musima sirdziai


sveiki, ir man buvo, kad pulsas iki 120-130, ypac greiciau paejus, ir tik paskutiniu momentu seimos gydytojas susigraibe, kad tai ko gero, magnio trukumas, ir planines operacijos turejau vaziuot i Vilniu, nes sirdies gydytoja pati paskambino i ginekologini ir pasake-jus ka, tokioj situacijoj dar norite cia operuoti?...
Atsakyti
Man irgi tas pats. Žemas spaudimas ir aukštas pulsas. Ypač kankino pradžioj nėštumo, kai dar nežinojau kad nėščia. Būdavo nueinu parūkyt ir kai pradeda kalt per visur, tai metu cigaretę ir bėgu atsisėsti, jausmas labai keistas lyg apima didelis jaudulys ir visa tvinkčioji, rankos kalatuojasi, kaklas tvinkčioja, širdis šokinėja. pamenu ir per pirmą nėštumą būdavo taip, pradžioj ir pabaigoj nėštumo. Vakar nusipirkau magnio, gersiu ir žiūrėsiu, bet pirkau su B6, sako jis geriau magni pasisavina. g.gif
Atsakyti
ir mano didelis pulsas buvo,nestumo gale,ir nakti sirdis kalatodavosi...pagimdziau ir viskas vel gryzo kaip buve,nei piulsas sokineja nei sirdele purtosi 4u.gif
Atsakyti
Ir mano pulsas padidėjęs. Šeimos gydytoją siuntė pas kardiologą, bet nieko nerado, o ginekologas paskui pasakė, kad normalu, jog padidėjęs. Tik sakė, kad jei jau iš ryto labai daužosi širdis ir pulsas didelis, tai jau nelabai gerai g.gif
Atsakyti
Dėl padažnėjusio pulso gydytoja man iš karto skyrė išsitirti kraują. Paaiškėjo,kad kalio kiekis ties žemutine norma. Pradėjau gerti kalį,žiūrėsim kas gausis g.gif
Atsakyti
Man kartais uzeina tokie greiti sirdies plakimai doh.gif atrodo net oro truksta. o kartais ramu-kaip nieko ir nebuve.
Gal cia normalu.
Na reiks gydyt pasisakyti-gal ka nors istirs ax.gif
Atsakyti
Sveikos, keliu tema i virsu. Zodziu taip mano sirdele ir dauzosi kaip pabludusi. pries dvi savaites vaziavau i ligonine nes net salikas kilnojosi nuo sirdies dauzymosi, kadangi priemime pasakiau kad laukiuosi is kart paeme kraujuka. Kalio trukumas, kaip siaip norma yra 3.5-5.5, pas mane buvo 2.9 doh.gif .. Gavau laseline su 6gr kalio, visa nakti praleidau klinikose. Praejo dvi sav. dariau pakartotinai kali ats nenudziugino verysad.gif 3.3 liepe gerti kali per pietus,o ryte desporali. Valgau bananus, bulves, pomidorus, vynuoges na tipo tai kur kalio yra daug, bet kazkaip rezultatai nedziugina. Ka jus dar darot apart vaistu gerimo, ir ar tie vaistai nekenks pilvelio gyventojui? g.gif
Atsakyti
Mano seimos gyd tai sake kad normalu kai nesciai pulsas padaznejes, nes padaugeja kraujo, ir sake kad del to ir galva gali labai uzspausti ir skaudeti, bet zinoma visada manau reikia stebeti ir ziureti iki kokio lygio ten ta sirdele uzsibaladoja, nes vistiek gali buti ir kitu priezasciu tam.
Atsakyti
Pas mane kraujospūdis per žemas 110/60 kai man norma yra 134/80 daug maž, pulsas visada būdavo 110 dabar 130 būna, bet gydytoja nelabai kreipia dėmesį unsure.gif
Atsakyti
O kaip jus jauciat ta pulso padaznejima? Man cia pora naktu buvo - tik ramiai atsigulu i lovyte ir toks jausmas uzeina, atrodo kad skrandye smarkiai tvinkcioja ir nueina taip gilyn iki gerkles. Nedusina, nealpstu, po kiek laiko tas tvinkciojimas susilieja i toki krutines sunkuma. Vakar ejau i darbeli, nemazas atstumas, bet nieko keisto nepajutau, bet va ki ramybes busenoj nakti ir uzeina. Tai cia man pulsas ar kazkas kito?
Atsakyti