Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas

Man taip pat dabar gan daznai sirdele permusineja, lyg ir oro trukumas pasijaucia. Cia mergaites rase, kad geria sirdies darba gerinancius lasus. O tai juos gyd. leidzia gert nestuke.gif ?
Atsakyti
sveikos, dauguma rasot apie padidejusi pulsa, o norejau pasiteiraut ar yra tokiu kurioms tiesiog labai jauciasi tas pulsas visame kune ypac pilvo srityje? pulsas pas mane 70 tai kaip ir norma sakyciau, bet kartais net pabundu kaip visas kunas pulsuoja. nestuke.gif -23 savaites
Atsakyti
QUOTE
dauguma rasot apie padidejusi pulsa, o norejau pasiteiraut ar yra tokiu kurioms tiesiog labai jauciasi tas pulsas visame kune ypac pilvo srityje? pulsas pas mane 70 tai kaip ir norma sakyciau, bet kartais net pabundu kaip visas kunas pulsuoja.  -23 savaites


būna, dažniausiai tada kai gulint užspaudžiu ar guliu kažkaip kad kraujagyslė stambesnė paspausta - tada tvinkčioja. ir labai tvinkčioja bet kas bet kur kai tik ranką pridedu - iškart visur galiu pulsą pajaust mirksiukas.gif o pilvukas ypatingai tvinkčioja ranką pridėjus (ne judesiukai - pulsas) mirksiukas.gif

QUOTE(ambre @ 2010 04 28, 11:05)
laba.turiu ir as sia problema. Ramybes busenoj pulsas apie 100, o spaudimas zemas- 60/105...Jauciuos nestabiliai.Neseniai pasirode, kad mano hemoglobinas nukrites iki 103,  tai  va tik pabaigoj atrado priezasti...Nors gyd. nieko blogo tame nemato...
Tikiuos turesiu sveikatos pati pagimdyti. smile.gif


ir man su pulsu ir spaudimu tas pats... bet kai tik nueinu pas gydytoją - viskas idealiai. tai kai sakau, kad namie žemas, o pulsas aukštas - palinguoja galvą ir irgi sako , kad normalu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meravigliosa: 29 birželio 2010 - 18:57
Aš irgi susidūriau su šia problema. Tik pajudu vos ir pulsas užšoka iki 120. Nesijaučiu labai jau blogai, bet pojūtis nemalonus ax.gif Ramybės būsenoj apie 90. Spaudimas mano žemas. Jaučiuosi kaip pensininkė dėl to savo pulso, nes net paeiti spartesniu žingsneliu vengiu, nes po to širdutės palkimą jaučiu ir oro trūksta unsure.gif Dabar tik 5,5 mėnesio, kas bus vėliau nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,mums dar tik 5 sav. nestuke.gif ,o man jau pulsas dauzia.Mano gyd.liepia gerti Betalok,kardiologas priepuolio metu pataria gerti Verapamil,bet as labai bijau pakenkt savo kleckiukui. Ka man daryt?
Atsakyti
QUOTE(ingeborg34 @ 2010 10 22, 00:50)
Sveikos,mums dar tik 5 sav. nestuke.gif ,o man jau pulsas dauzia.Mano gyd.liepia gerti Betalok,kardiologas priepuolio metu pataria gerti Verapamil,bet as labai bijau pakenkt savo kleckiukui. Ka man daryt?

jokiu budu negerk situ vaistu pasitark su ginekologu ar paskanbink i ligonine jie patars tau geriau.Geriau magni disporali pagert nors jis man nepadedavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske83: 29 lapkričio 2010 - 20:36
Sveikos 4u.gif
norejau pasiteiraut,gal kuri buvot susiduri,kad kraujo spaudimas buna zemas arba normalus,bet pulsas sukyla net iki 130,sirdis makaluojasi neina uzmigt,prie to dar ir dusina.laukiuosi 39sav...anksciau viskas buvo gerai,retsykiais ta sirdele pasimakaluodavo vakarais,bet db ir rytais sitas malonumas isimete....kazin ar leliukui nieko,nes lb smarkiai spurdet pradeda tuo metu...nei pervargstu nei nervuojuos...gal reik nuvaziuot i GN kad pasiziuretu? o gal tik seip per daug db panikuoju del to pulso tokio...
Atsakyti
QUOTE(***qwe*** @ 2011 12 06, 21:08)
Sveikos  4u.gif 
norejau pasiteiraut,gal kuri buvot susiduri,kad kraujo spaudimas buna zemas arba normalus,bet pulsas sukyla net iki 130,sirdis makaluojasi neina uzmigt,prie to dar ir dusina.laukiuosi 39sav...anksciau viskas buvo gerai,retsykiais ta sirdele pasimakaluodavo vakarais,bet db ir rytais sitas malonumas isimete....kazin ar leliukui nieko,nes lb smarkiai spurdet pradeda tuo metu...nei pervargstu nei nervuojuos...gal reik nuvaziuot i GN kad pasiziuretu? o gal tik seip per daug db panikuoju del to pulso tokio...



Sveika. Man ta pati bėda buvo nėštumo pradžioje - labai žemas spaudimas ir pulsas 110-120. Net prasidėdavo dusulio priepuoliai vos ne iki alpimo. Ta liga vadinama sinusine tachikardija, gali apie ją pasiskaityti nete. Aplaksčiau visus įmanomus gydytojus, ir kardiologas galiausiai pasakė, kad tokia organizmo reakcija į nėštumą, kad gerčiau magnį, daug ilsėčiausi ir nepanikuočiau, nes kūdikiui tas nekenkia, deguonį jis gauna per placentą ir tikrai nejaučia jo trūkumo. Taigi nurimau ir pamažu tas praėjo.
Dabar man 33 savaitės, dusuliukas vėl pamažu grįžta, širdis ir patvaksi dažnai, bet manau, kad tai dėl didelio pillvuko ir krūvio organizmui. Taigi patarčiau per daug neimti to į galvą. Tačiau jei tau dusuliai stiprūs ir dažni, pasisakyk savo ginekologei ir pasiteirauk, ar tas neturės įtakos gimdymui. Geriau jau jie bus iš anksto apie tai informuoti ir turės galvoje, kad galėtų laiku padėti, jei kas.
Taigi ramaus ir lengvo likusio laukimo bei sėkmingo gimdymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane labai busena- zemas spaudimas ir didelis pulsas,sirdies darbas trinka,fizinio kruvio ir streso nepakeliu nes is karto bloga darosi,taip pat dustu....gydytojai nieko neranda,sako CIA man nerviskai blink.gif na nezinau as bijau pagalvot apie gimdyma g.gif
Atsakyti
na penktadieni eisiu pas ginekolge savo,pasisakysiu,ziuresim ka sakys...
Atsakyti
pas mane si beda. Bet ne del nestumo. Dazniausiai spaudimas buna 90-100/45-60 o pulsas 70-90. Dazniaisiai gerai jauciuosi, bet kartais tai buna tiesiog tragedija doh.gif . Truksta oro, dauzosi sirdis, ypac tai juntama pries uzmiegant, neina uzmigti, kartais svaigsta galva, sunku, tingisi net zodi pasakyti, kalbeti, nes atrodo, kad visiskai issekusi bunu. Pagalvojau, gal tas spaudimas blogai deguonimi aprupina organizma, todel sukasi galva ir sala galunes. Nors atrodo tonusas mano turetu buti geras, dirbu darba kur reikia nemazai lakstyti smile.gif. Gal dar ir mazakraujyste gali buti. Cia viskas susideda i kruva doh.gif . Dabar pradejau gerti vitaminu, daug C vitamino, reiks darnusipirkti folio rugsties, kiek zinau ji reikia gerti nescioms. Padeda pernesti deguoni.
Papildyta:
jei buciau nescia tikrai susirupinciau, manau lelius maziau deguonies gali gauti ir gali pablogeti jo vystymasis. Butinai kreipkites i savo ginekologa o folio rugstis tikrai nepakenks.
Papildyta:
o didelis puslas manau del to, kad zemas kraujospudis. Tai lyg kompensacija.
Papildyta:
Sveikas Zmogus raso:
"Ilgai liga būna nepastebima

Ir tik smarkiai sumažėjus hemoglobino koncentracijai išryškėja anemija.

Žmogų gali varginti:

• Silpnumas ar nuovargis
• Dusulys ar oro trūkumas fizinio krūvio metu
• Lūžinėjantys nagai
• Šiurkštūs ir slenkantys plaukai
• Galvos skausmas
• Galvos sukimasis
• Spengimas ausyse
• Krūtinės skausmas ar smarkus širdies plakimas
• Žemas arterinis kraujo spaudimas

Didžiausia rizika susirgti geležies stokos anemija – menstruacinio amžiaus moterims, nėščiosioms, vegetarams, sergantiesiems skrandžio ar dvylikapirštės opa, po skrandžio rezekcijos. "

Papildyta:
"nes kūdikiui tas nekenkia, deguonį jis gauna per placentą "

Labai kesita, o ar deguonis is placentos ne per kraujotaka? Juk placenta neturi savo kvepavimo aparato g.gif .
Papildyta:
gal ir neverta jaudintis. Nuo zemo kraujo spaudimo gal nieko rimto ir nenutinka, bet jei jau pastebejot, kad sveigsta galva (deguonies trukumas smegenyse), patarciau kreiptis i gydytojus ir pasidaryti bendra kraujo vaizda. Manau tai gali buti ir del mazakraujystes. Netikiu, kad tai nekentu vaisiui g.gif .
Papildyta:
o mamos zurnalas tai ka raso:

"Nėštumo metu padidėja geležies poreikis, nes mamos turimą geležį pasiima vaisius. Vaisiui geležies nepritruks, gamtos taip suplanuota, kad vaisius gali pasiimti geležies tiek, kiek reikia, nepriklausomai nuo to, kiek tos geležies liks mamai. Vaisus pradeda kentėti nebent tada, kai mamos kraujyje geležies sumažėja iki kritinės ribos (hemoglobino kiekis kraujyje mažesnis nei 90 g/l). Tuomet mažiau geležies gavęs vaikelis patiria deguonies trūkumą ir gali gimti mažesnio svorio, neišnešiotas.
Geležies stokos anemija dažniausiai pasireiškia po 20 nėštumo savaitės"

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rupuziokas: 02 kovo 2012 - 05:18
4u.gif
Ir mano ta pati problema, bet aš tą pulsą greitą turiu jau labai seniai (ypač po visokių baliukų būdavo, kai vyno padaugini). Šiuo metu nieko nevartoju, geriu magnį, jokiu būdu NEGALIMA KAVOS, nesvarbu, kad spaudimas žemas. Nuo kavos išvis gali prasidėti panikos priepuoliai, kada ne tik gaūnės atšala, bet dar ir drebėti ima. Ir baimė sukyla iš niekur nieko.
Aš pasisakiau vidaus gydytojai, dėl spaudimo, tai ji sako, kad žemas yra kur kas geriau negu aukštas, sako, jūs tik nenorėkit aukšto..
Atsakyti