Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią knygą verta dovanoti

Man patiko apie masaza knyga,reikes jauciu pasinaudoti ta ideja thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Reda318 @ 2007 01 31, 13:08)
Man patiko apie masaza knyga,reikes jauciu pasinaudoti ta ideja  thumbup.gif

dar ir kamasutra neblogai wub.gif blush2.gif arba dar sakiau nupirksiu apie bmw automobilius nes be proto jais domisi rolleyes.gif
Atsakyti
Artėjančio gimtadienio proga noriu draugei padovanoti knygą. Pasirinkimas didelis, o konkrečios nesu nužiūrėjusi schmoll.gif tiesa sakant, nežinau naujausių tendencijų. Patarkite, kokią knygą būtų galima padovanoti? Draugei 25 metai, netekėjusi.
Atsakyti
na jei jau nusprendei dvanoti knyga tai turetum atsizvelgti i tai ka ji megsta g.gif
kiekvenas zmogus turi savo pomegius.
jei tavo drauge megzsta skaityti grozines knygas tai gali nupirkti kokia populiaria grozine knyga seip internete gali rasti knygu top biggrin.gif
D.Brown „Da Vinčio kodas“ 23,99 Lt
R.Khoury „Paskutinis tamplierius“ 24,99 Lt
D.Brown „Angelai ir demonai“ 23,99 Lt
B.T. Greive „Draugai visam gyvenimui“ 13,99 Lt
D.Brown "Meteoritas" 24,99 Lt
G.R. Savas „Orakulas“ 16,99 Lt
E.Katan „Moterys ir meilužiai“ 17,99 Lt
F.Taunytė "7 nuodėmės ir 12 ligų“ 24,99 Lt
bet jei ji turi koki pomegi tai gali nupirkti buten ta tematika knyga pavyzdziui jei ji domisi augalais tai gali nupirkti knyga apie idomesniu augalus jei domisi psichologija tai gali nupirkti pschologine knyga biggrin.gif
Viskas priklauso nuo to zmogaus kuriam tu ja dovanosi mirksiukas.gif


Atsakyti
Enciklopediją, bet irgi reikia atsižvelgti į pomėgius. Aš dovanojau vyrui milijonierių enciklopediją, buvo labai patenkintas blush2.gif
Atsakyti
Aciu judviem uz patarimus thumbup.gif . aisku, atsizvelgsiu i drauges pomegius, tikrai isrinksiu kazka. reikia jau rytdienai, o narsyt po interneta neturiu kada su lialyte namie, uztat ir prasau jusu patarimo.
Atsakyti
O jei ka gali nupirkti pavyzdiui vagos dovanu ceki ir pati issirinks knyga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 31, 16:43)
O jei ka gali nupirkti pavyzdiui vagos dovanu ceki ir pati issirinks knyga biggrin.gif


Na taip, nuo cekio ir pradejau mastyt, bet dovana vertingesne, kai ji konkreti. aisku, jei "i tema" nuperki. mano vyras nenori cekio dovanot, o einam sveikint drauge ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 31 sausio 2007 - 16:51
QUOTE(jufka @ 2007 01 31, 15:31)
na jei jau nusprendei dvanoti knyga tai turetum atsizvelgti i tai ka ji megsta  g.gif
kiekvenas zmogus turi savo pomegius.
jei tavo drauge megzsta skaityti grozines knygas tai gali nupirkti kokia populiaria grozine knyga seip internete gali rasti knygu top biggrin.gif
D.Brown „Da Vinčio kodas“ 23,99 Lt
R.Khoury „Paskutinis tamplierius“ 24,99 Lt
D.Brown „Angelai ir demonai“ 23,99 Lt
B.T. Greive „Draugai visam gyvenimui“ 13,99 Lt
D.Brown "Meteoritas" 24,99 Lt
G.R. Savas „Orakulas“ 16,99 Lt
E.Katan „Moterys ir meilužiai“ 17,99 Lt
F.Taunytė "7 nuodėmės ir 12 ligų“ 24,99 Lt



Na D.Brow-o knygos nevisiems patinka. Aš siūlyčiau geriau kokią Johno Irvingo knygą. mirksiukas.gif
Atsakyti
Irwingo ziurint kokia smile.gif Gavau dovanu "Nasle vieneriems metams", tai nelabai ji man. Visos giria Irwingo "Sidro namu taisykles" arba "Pasaulis pagal Garpa".
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2007 01 31, 21:24)
Irwingo ziurint kokia smile.gif Gavau dovanu "Nasle vieneriems metams", tai nelabai ji man. Visos giria Irwingo "Sidro namu taisykles" arba "Pasaulis pagal Garpa".

Veeeeeee Garpas, man asmeniškai žiauriai nepatiko smile.gif Nea, nedovanok geriau Irvingo, kam patinka, pats nusipirks, o jei nepatiks?

Būna dar visokių knygų, kurių pats sau nepirksi, bet kai padovanoja - visai nieko. Nu ten iš serijos - profesinių visokių, akmenų enciklopedijos, nuotraukų albumai...
Atsakyti
Gali padovanoti dovanų čekį iš knygyno. Kai buvo mano gimtadienis ir pasakiau, kad noriu knygos. Tai draugai padovanojo čekį, o jau aš pati išsirinkau knygas. Šiais laikasi knygos tikrai brangios, bet gi dėl to nenustosi skaityti ax.gif
Atsakyti
Esu dovanojus kelias "Geišos išpažintis" . Tai labai patiko.
Atsakyti