Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią knygą verta dovanoti

QUOTE(Ida66 @ 2007 01 31, 18:12)
Na D.Brow-o knygos nevisiems patinka. Aš siūlyčiau geriau kokią Johno Irvingo knygą. mirksiukas.gif


Skaityti mėgstu, na, bet jau Irvingo "Pasaulis pagal Garpą" tai man.. schmoll.gif Apskritai, juk knygos kiekvienam patinka labai skirtingos, priklauso nuo pačio žmogaus, todėl nežinau, ar drįsčiau net gerai pažįstamai draugei pirkti konkrečią knygą - lieka didelė tikimybė prašauti.. g.gif
Atsakyti
aha ir as manau kamasutra kiekvienam kaip pirstu i aki smileysex.gif bet siaip mazai tu vyru knygas skaito. Tai geriau kur paveiksliuku daugiau. cool.gif
Atsakyti
Manęs prašė ,kad padovanočiau "Pasaulio stebuklai"
Atsakyti
as megstu dovanot knygas ir jas gauti rolleyes.gif
kai brolis isteige firmele padovanojau knyga apie smulku ir vidutini versla ar kazkaip panasiai (senokai tas buvo), is pradziu padekojo ir nukiso, o po kiek laiko susirado ir kad skaito (zmona sake, kad labai giria, tik supratimas turejo pribrest biggrin.gif )
broliene labai gelemis domisi, tai dovanojau geliu enciklopedija - pataikaiu nupirkt labai didele, labai praktiska - apie labai daug veisliu, kaip atrodo nuotraukeles mini, kaip priziuret, sodint, apie ligas ir t.t. maciau,kad pavarto kartas nuo karto biggrin.gif
su ikurtuvem dovanojau zurnalo mano namai prenumerata (nes nuziurejau kad perka, o dar nebaige pilnai isirengti (nebuvo visu baldu ir t.t.) isikrauste i buta), patiko biggrin.gif
dar esu broliui dovanojusi knyga apie etiketa (na jis labai daug su uzsienieciais bendrauti turi darbe, tai jie ten labai laikosi, ne taip, kaip lietuviaia)
megstu praktiskas pritaikomas knygas dovanot, groziniu nedovanoju beveik, nebent zinau,kad tos konkrecios knygos nori biggrin.gif
Atsakyti
Kaip Tu čia knygą parekomenduosi doh.gif Man jau atrodė, kad Irvingo "Pasaulis pagal Garpą" tai bet kam tiktų, o pasirodo ne blink.gif Nepatikėsit, praeitom Kalėdom MB Šliogerio raštus padovanojau biggrin.gif Buvo laimingiausias žmogus biggrin.gif
Atsakyti
o as gavau dovanu Da Vincio kodas. Buvau tikrai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Man irgi kažkaip atrodo, kad sunku su knyga žmogui pataikyti. O kaip jūs galite žinoti, ar jis jos nebus skaitęs? Aišku, jei dovanojate vyrui ar kitam labai jau artimam žmogui, tai gal ir žinote, bet kitu atveju, manau, kad tikrai geriau čekis knygyne g.gif
Atsakyti
Su knygom iš tikrųjų reikia atsargiai. Pamenu kažkada su drauge ėjom į draugų gimtadienį (du draugai šventė). Vienam nupirkom 2 knygas, kitam 4 knygas (plonesnes, tai ir daugiau). Padovanojom ir pasirodė, kad abu visas tas knygas buvo perskaitę doh.gif Ir pataikyk tu taip, visas 6 knygas biggrin.gif Nuo to laiko stengiuos geriau čekį knygyne nupirkti biggrin.gif

Man draugai irgi nerizikuotų pirkti knygos, nes namie virš 300 yra, nemažai perskaičiusi, tai tikimybė, jog nepataikys labai didelė biggrin.gif Vaikystėj esus gavusi knygą, kurią jau turėjau. Tai prie svečių pasakiau, kad man jos nereikia. Mama dar bandė gėdinti, kad taip negalima sakyt, kad čia dovana (aš dar to nesupratau). Ir labai piktai sakiau: "Nu kam man dar viena tokia knyga, jeigu aš jau turiu" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 07 gruodžio 2009 - 03:43
Šiaip tai jo, sunku pataikyti. Aš net sau perku tik tas knygas, kurias jau esu skaičiusi ir kurias, žinau, norėsiu skaityti dar kartą. Beje, taip apsisprendžiau būtent po Irvingo "Našlės vieneriems metams", kuria klaikiai nusivyliau. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Nors vaikinas nėra labai skaitantis, bet pratinu prie knygų, nes pati su jomis esu labai susijusi smile.gif Esu dovanojusi Kamasutrą, tik kad dabar ji dulka lentynoj, gal kada ir pavartysim biggrin.gif dar esu įteikusi Paolo Coelho "Vienuolika minučių". Jam sakė labai patiko, dabar pati tą knygą skaitau tai irgi taip lengvai ir įdomiai pateikta smile.gif
Atsakyti
Na, mano rate dovanos - knygos labai vertinamos. Apdovanoju visus - ir seseris, ir tėvus, ir uošvius. ax.gif Tik kiekvienam atrinkti reikia pagal skonį.
Atsakyti
Tai jau tikrai vienareikšmio atsakymo negali būti: vienam fantastinis romanas, kitam - kulinarijos knyga. Jei jau neišeina "išpešt", kokios konkrečios knygos žmogus trokšta, tuomet čekis - geriausia išeitis. Manyčiau taip smile.gif
Atsakyti