Įkraunama...
Įkraunama...

"Šoninė"

Apsivyniokite plėvele ar specialia juosta-iškart tirpsta šonai.
Atsakyti
O man šitai daliai geriausias toks pratimukas:
Kojos šiek tiek plačiau, nei pečių plotyje, kojas šiek tiek sulenkti per kelius (pritūpti). Stovėti tvirtai, rankas sudėti už galvos ir lenktis paeiliui į šonus, stengiantis alkūne paliesti kelią. Būtinai lenktis Į ŠONĄ, nesvirti į priekį.
Tik svarbu pirmą dieną nepadauginti, nes antrą labai skausminga būna tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū superinis pratimas! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aš darau tokius kaip ir atsilenkimus: gulint ant šono, kojos kiek sulenktos, ranka kuri viršuje - prie ausies - ir keliesi aukštyn šonu
Atsakyti
as taippat zinau gera pratima .....smile.gif atsiguli ant nugaros( geriausiai kurnors prie stalko) rankas istiesi i virsu, isikimbi i stalo kojas ir woliojies i wiena i kita puse...... thumbup.gif super pratimas...smile.gif as darau tol kol paraudonuoja tops wietos.... wink.gif taj kajp tarkawimas bet laaabaj wejksmingas... isbandykit doh.gif
Atsakyti
Ladute įdomus tavo tas pratimas g.gif bet arba jis sudėtingas arba man neiseina nes kazkaip sunkoka padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Pasiimkit sluota uz galu, padekit ant peciu, us nugaros ir sukinekites iki valiai!!! thumbup.gif Tikrai padeda thumbup.gif



thumbup.gif aš ir šitą pratimą praktikuoju, labai gerai sukinėtis koky filmą ar laidą bežiūrint biggrin.gif kartais net persistengt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(winter @ 2005 05 30, 19:24)
labai geras pratimas šonams -posukiai į šonus su štanga (galima ir paprasčiausia lazda ) ant pečių  thumbup.gif  thumbup.gif

O su šituo pratimu-ATSARGIAI blink.gif Man raumuo įtrūko-persistengiau cry.gif
Atsakyti
jetau tu rimtai unsure.gif nu nzn aš tai sporto klube darydavau tai man labai padėjo gal štangą per sunkią pasirinkai sad.gif ohmy.gif
Atsakyti
na taip merginos tos sonines rankos tikrai grozio nedadeda
man pagrinde treneris sake taip:
nori numesti soninius lasinukus
turi buti subalansuota mityba...ant apatinio pilvuko ir sonu nuseda pagrinde miltiniai produktai .... saldumynai ....bei bulves .....
bei sportuojant butini papildai riebalu deginimui....
tokie trenerio zodziai ...beja ir zinoma pratimai.......negailint saves.....
siaip pagal jo zodzius sunkiusia yra numesti sumazinti riebalini sluoksni ant apatinio pilvuko bei sonu.....
taigi sekmes ....... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2005 09 16, 14:59)
na taip merginos tos sonines rankos tikrai grozio nedadeda
man pagrinde treneris sake taip:
nori numesti soninius lasinukus
turi buti subalansuota mityba...ant apatinio pilvuko ir sonu nuseda pagrinde miltiniai produktai .... saldumynai ....bei bulves .....
bei sportuojant butini papildai riebalu deginimui....
tokie trenerio zodziai ...beja ir zinoma pratimai.......negailint saves.....
siaip pagal jo zodzius sunkiusia yra numesti sumazinti riebalini sluoksni ant apatinio pilvuko bei sonu.....
taigi sekmes ....... mirksiukas.gif

hmm g.gif na aš miltinių nevalgau saldumynus tai retkarčiais bet keptas bulvytes tai mėgstu doh.gif oi būtų sunku jų atsisakyti blush2.gif šiaip pas mane pilvukas ir šoniukai pačios problematiškiausios vietos sad.gif aisqu nėra jis toks jau baisus bet man vis tiek nepatinka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winter: 17 rugsėjo 2005 - 14:21
Labuks, blush2.gif o man svoris po truputį krenta, bet pilvas ir ta "šoninė" arba kaip aš vadinu "gelbėjimo ratai" praktiškai nemažėja schmoll.gif , beveik kiek žinau pratimų šoninei sumažinti, juos visus ir darau, bet nemažėja cry.gif Nors paimk ir apipjaustyk peiliu g.gif . Na, bet aš šito taip nepaliksiu...... nono.gif
Atsakyti