Įkraunama...
Įkraunama...

"Šoninė"

QUOTE(Angel*ina @ 2011 04 15, 14:02)


Visiškai atsisakyti angliavandenių irgi nėra gerai schmoll.gif o ypač ilgą laiką.
Atsakyti
QUOTE(Cara-Mel @ 2011 04 15, 16:12)
QUOTE(Angel*ina @ 2011 04 15, 14:02)


Visiškai atsisakyti angliavandenių irgi nėra gerai schmoll.gif o ypač ilgą laiką.



As kalbu apie bloguosius angliavandenius ir ju atsisakyma ar griezta ribojima. Dar nemaciau nei vienos numirusios del to, kad atsisake cukraus, baltos duonos, pyragu, visokiu blyneliu ir pan. tongue.gif
Naudingu angliavandeniu galima gauti is vaisiu, darzoviu, riesutu ir pan. Aisku, nieko nenutiks jei 1 karta savaitgali pasilepinsi skania lazanija, ar gabaleliu pyrago prie kavos. Taciau daugumos kasdienybe yra blynai blyneliai, pyrageliai, sausainiukai, sumustiniai, bulviniai patiekalai, cukrus ir pan. O paskui verkia kad sonai auga doh.gif
Atsakyti
Kai lankiau treniruotes, klausiau savo treneres del tos sonines. Sake reikia tiesiog pasimt kokius svarelius, bonkas ar beleka kas butu sunkesnio ir atsistojus linkti i desine ir i kaire bet ziuret kad kojos butu tiesiai. As darau taip tai man kita diena tuos soniukus net skauda. O seip lankas geras dalykas, tik va kad neisigiju as jo..
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, ir vis gi linkstu prie to, kad geriau jau kokį elipsinį treniruoklį paminti, krosiuką nubėgti, nei lankstyti it pingvinams biggrin.gif ir subalansuota sveika mityba - pagrindas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 04 22, 06:26)
Perskaičiau visą temą, ir vis gi linkstu prie to, kad geriau jau kokį elipsinį treniruoklį paminti, krosiuką nubėgti, nei lankstyti it pingvinams  biggrin.gif  ir subalansuota sveika mityba - pagrindas  thumbup.gif

mano ta pati nuomone , turiu treniruokli elipsini na gal tik krosiukus keiciau i pingvineliu ar kitus pratimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 04 30, 21:39)
mano ta pati nuomone , turiu treniruokli elipsini na gal tik krosiukus  keiciau i pingvineliu ar kitus pratimus  4u.gif



O man geriausiai padėjo pingviniuko pratimai thumbup.gif Ypač gerai kai negalvoji, žiūri TV ir darai pratimus. Aišku, ir maistą reikia reguliuoti. 4u.gif
Atsakyti
Aš siūlau masažinį lanką nei užpakalis, nei krutinė nemažėja smile.gif tik dabar nelabai patogu, nes pamėlynuoja pradėjus sukt.., bet rezultatai neblogi, man po maždaig triejų savaičių dešim centimetrų nuo liemens nunyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinelė @ 2011 05 19, 22:47)
Aš siūlau masažinį lanką nei užpakalis, nei krutinė nemažėja  smile.gif tik dabar nelabai patogu, nes pamėlynuoja pradėjus sukt.., bet rezultatai neblogi, man po maždaig triejų savaičių dešim centimetrų nuo liemens nunyko smile.gif

netikiu blink.gif
Atsakyti
Manau šonai nukris su viso svorio metimu, bent man taip visada būdavo, jei pilvukas mažėja tai ir šonai kažkiek tampa dailesni. Visdėlto, manyčiau, kad svarbiausia yra bėgimas ;] nors tiesą sakant, kai lankiau, kadaise, aerobika, taipogi padėjo ;]
Atsakyti
O gal kas nors iš jūsų man paaiškins kaip atsikratyti šoniukų, riebaliukų nuo pilvuko, bet pastorint kojas? Nes per kokius 5 metus priaugau beveik 10kg (viskas gerai, labai džiaugiuosi, nes buvau plonutė), tik bėda kad dauguma priaugto svorio nuėjo į pilvą, o kojos nedaug pastorėjo, norėčiau jas dar šiek tiek pastambint, bet nuo pilvo numest. Kaip tai padaryt? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sportuot namuose arba saleje visa kompleksa pratimu - cia treneris geriausiai parinks kruvi tempa ir svori, kad koju raumenukai augtu, o pilvo riebaliukai tirptu. Aisku ir ant pilvo bus raumenukai, bet pilvas bus plokscias ir grazus, o kojoms treneris parinktu butent raumenuku auginimo varianta. Nes kas is to kad kojos pastores jei ten bus lasiniai ir celiulitas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2011 05 17, 10:45)
O man geriausiai padėjo pingviniuko pratimai  thumbup.gif  Ypač gerai kai negalvoji, žiūri TV ir darai pratimus. Aišku, ir maistą reikia reguliuoti.  4u.gif


kaip atrodo tie pingviniuko pratimai? smile.gif
Atsakyti