Įkraunama...
Įkraunama...

"Šoninė"

QUOTE(irmulia @ 2011 08 12, 12:37)
ha irnesakyk.gif tada tirkai nesitikėk, kad šoninė savaime išnyks  tongue.gif

nros jei tie pasivaikščiojimai yra aktyvūs ( pvz. greitas ėjimas) tada dar yra šansų  cool.gif


žinau, žinau blush2.gif gėda pelėda man, gėda blush2.gif

Tiesiog anksčiau užtekdavo atšilus orams sumažint miltinius patiekalus/saldumynus, daugiau pasivaikščiot ir ta šoninė dingdavo savaime, o dabar tie kg tupi ištisus metus doh.gif ankstesnių priemonių nebeužtenka, o griežčiau susiimt trūksta valios verysad.gif

Sakykit, o elipsinis treniruoklis šiuo atveju naudingas būtų? 4u.gif
Atsakyti
elipsninis net labai gerai, ypač, jei jį mini juosmenį apsivyniojusi plėvele thumbup.gif super riebaliukus tirpdo tokia kardio treniruotė mirksiukas.gif tik reikia nepatingėti minti dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acorus: 28 rugpjūčio 2011 - 14:54
QUOTE(irmulia @ 2011 08 26, 17:05)
elipsninis net labai gerai, ypač, jei jį mini juosmenį apsivyniojusi plėvele  thumbup.gif  super riebaliukus tirpdo tokia kardio treniruotė  mirksiukas.gif  tik reikia nepatingėti minti dažniau  mirksiukas.gif


daug plėvelės reiks biggrin.gif

o jei rimtai, kokia plėvele? paprastu maišiuku? unsure.gif kaip apsivynioti? paprastai tiesiog? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 08 29, 20:29)
daug plėvelės reiks biggrin.gif

o jei rimtai, kokia plėvele? paprastu maišiuku? unsure.gif  kaip apsivynioti? paprastai tiesiog? 4u.gif


maistinė plėvelė, visuose prekybos centruose būna, 20 metrų apie 2 lt kainuoja biggrin.gif
kur vynioja maistą, tokia permatoma, Va čia suvyniota į

Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2011 08 29, 21:53)
maistinė plėvelė, visuose prekybos centruose būna, 20 metrų apie 2 lt kainuoja biggrin.gif
kur vynioja maistą, tokia permatoma, Va čia suvyniota į


niu jei naudoti maistinę plėvelę, tai greitai į bankrotą nueisit panos ... hihihi.gif + ji yra per plona mirksiukas.gif

pirkite iš senukų ar kokio ermitažo mirksiukas.gif pakavimo plėvelę thumbup.gif

buvau kažkada ir foto įmetusi

user posted image

200 metrų kainuoja ~ 20 ltmirksiukas.gif
Atsakyti
O rimtai veiksminga čia? aš vis skeptiškai žiūrėdavau į šitą reikalą, bet dabar susimąsčiau, o gal.. biggrin.gif o kiek jos sluoksniu vynioti iš tikrųjų? Tik per juosmenį vyniojat? (kas vynioja) ar ir ant šlaunų kokių? biggrin.gif
Atsakyti
aišku, kad veiksminga ir dar kaip thumbup.gif vynioju ir ant juosmens ir ant šlaunų vyniodavau mirksiukas.gif

kiek sluoksnių ? įvairiai : kokie 4-5 apsukimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ačiū, merginos - moterys, už naudingą info 4u.gif atrodo, tikrai turėtų būt veiksminga bigsmile.gif
Irmulia, tai taip paprastai apsivyniojat ir sportuojat? o po to nusivyniojat ir išmetat? ar prieš tai kokiu kremu ar kauke išsitepat? unsure.gif
Po kiek laiko pamatėt rezultatus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 08 30, 15:09)
Na ačiū, merginos - moterys, už naudingą info 4u.gif  atrodo, tikrai turėtų būt veiksminga bigsmile.gif
Irmulia, tai taip paprastai apsivyniojat ir sportuojat? o po to nusivyniojat ir išmetat? ar prieš tai kokiu kremu ar kauke išsitepat? unsure.gif
Po kiek laiko pamatėt rezultatus? bigsmile.gif

Isiterpsiu.. Panaudotą celofaną panaudojam dar sykeli maisto produktam.. blink.gif Biski gal aš čia ir žiauriai, neužpykit... 4u.gif Na manau, kad tikrai išmeta.. lotuliukas.gif Bet taip juokas užėmė vos kvapą gaudau.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 08 30, 14:09)
Na ačiū, merginos - moterys, už naudingą info 4u.gif  atrodo, tikrai turėtų būt veiksminga bigsmile.gif
Irmulia, tai taip paprastai apsivyniojat ir sportuojat? o po to nusivyniojat ir išmetat? ar prieš tai kokiu kremu ar kauke išsitepat? unsure.gif
Po kiek laiko pamatėt rezultatus? bigsmile.gif


taip, apsivynioju ir po to išmetu, nes jis juk būna šlapias nuo prakaito thumbup.gif kartais tepu kremais /kaukėmis ,o kartais ne mirksiukas.gif

dabar sunku pasakyti konkrečius terminus g.gif (galėsiu daugiau pakomentuoti po kokių poros mėnesių , nes per tiek laiko užsibrėžusi galutinai atsikratyti likusių lašinukų ax.gif nors šie labai jau ilgai ir sunkiai tirpsta doh.gif ) bet tai tikrai padeda ( na aišku reikia ir mitybą labai žiūrėti ir nekimšti visokių ledų ir bandelių ) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 09 29, 19:45)
taip, apsivynioju ir po to išmetu, nes jis juk būna šlapias nuo prakaito  thumbup.gif  kartais tepu kremais /kaukėmis ,o  kartais ne  mirksiukas.gif

dabar sunku pasakyti konkrečius terminus  g.gif  (galėsiu daugiau pakomentuoti po kokių poros mėnesių , nes per tiek laiko užsibrėžusi galutinai atsikratyti likusių lašinukų  ax.gif nors šie labai jau ilgai ir sunkiai  tirpsta  doh.gif ) bet tai tikrai padeda ( na aišku reikia ir mitybą labai žiūrėti ir nekimšti visokių ledų ir bandelių )  mirksiukas.gif


aišku 4u.gif
na, turiu omeny ne galutinį rezultatą, o pradinius pokyčius kada pastebėjot...

aš irgi paskelbiau karą šoninei gun_bandana.gif
jau antrą savaitę minu elipsinį treniruoklį, o šią ir plėvelę panaudojau - na bet ir kaaaaršta karsta.gif
Pradžioj sunkiai sekėsi, vos po kelias minutes, bet po truputį ilginu laiką ant treniruoklio, su pertraukom, bet kasdien paminu thumbup.gif
Aišku, ir mitybą esu apsitvarkius, tai man, rodos, kad jau yra šiokie tokia rezultatai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Placebo.: 01 spalio 2011 - 11:45