Įkraunama...
Įkraunama...

"Šoninė"

o nieko blogo nutikti negali? na, jei oda nekvėpuoja. nežinau net, tiesgio įdomu apsidraust, ar būna kokių blogumų dėl to, ar tik į gerą ta plėvelė?
Atsakyti
Placebo, jei prisižiūrint mitybą, ir taip sportuojant tai per keletą mėnesių galima netekti tų nemielų riebaliukų thumbup.gif

lietaus šypsena, o kas gali nutikti blogo odai ? blink.gif g.gif juk neini miegoti su ta plėvele, o pasportuoji max iki 1 valandos ir nusivynioji mirksiukas.gif čia juk tas pats kas tie spec. šortai, tik savikaina gerokai mažesnė hihihi.gif
Atsakyti
Buvau visai pamirsusi plevele bigsmile.gif
Reiks griebtis sios taktikos. Nes viskuo jau lyg oatenkinta, tik "meiles rankenos" dar kiek didokos.
Atsakyti
QUOTE(Žaidėja @ 2011 10 13, 22:54)
Buvau visai pamirsusi plevele  bigsmile.gif
Reiks griebtis sios taktikos. Nes viskuo jau lyg oatenkinta, tik "meiles rankenos" dar kiek didokos.

mityba , visų pirma - tik mityba ,o tada gretimai ir sportas plėvele apsivyniojus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,priimkit mane su savo sonais i jusu buri 4u.gif
Pagimdzius antra leliuka ir suejus trisdesimciai,kunas jau ne toks koks noretusi. Jau trecia menesi minu dvirati ,o paskutine savaite dar ir i plevele vynioju liemeni ir slaunis.
Tai del to vyniojimo dabar,ar jus kaskart vyniojates biggrin.gif ?
Nemanau aisku,kad pades tas mano dviratis sonams g.gif
Irmulia,jus gal pakomentuosit mano situacija ?
Atsakyti
juratyte26, be mitybos nieko nepakeisite mirksiukas.gif ir toliau minkite dviratuką thumbup.gif taip deginate riebalus mirksiukas.gif ir vakarais nepersivalgykite, paskutinis valgymas vėliauisiai : 20 val. mirksiukas.gif

Mityba turi būti kuo įvairesnė, kuo daugaiu šviežių daržovių, kuo mažiau tuščių kalorijų, jokių bulvinių patiekalų, bulkų, bandelių, pyragaičių ir pan. blogybių mirksiukas.gif

kasdien gerkite vandens mirksiukas.gif

aš plėvele pilvelį ir šonus vyniojuosi ne kiekvieną kartą, bet dažnai mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui labai, pasidomesiu placiau apie maisto derinima ir atkeliausiu pas jus i tema,gera pusdieni skaiciau ir varvinau seile beziuredama motyvuojancias foto.
Bet vyras mane tikrai paliks ,jei tokia busiu g.gif
Bet man nerealiai grazu cool.gif
Bus tu vyru... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2011 11 07, 17:13)
... gera pusdieni skaiciau ir varvinau seile beziuredama motyvuojancias foto.
Bet vyras mane tikrai paliks ,jei tokia busiu  g.gif
Bet man nerealiai grazu  cool.gif
Bus tu vyru... cool.gif


kur ir kokias foto žiūrėjote? bigsmile.gif
ir kokia Jūs ruošiatės būti, kad net vyras gali palikti?
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 11 08, 16:03)
kur ir kokias foto žiūrėjote?  bigsmile.gif
ir kokia Jūs ruošiatės būti, kad net vyras gali palikti?

Skaiciau tema "Atiros istorijos ikveptos"
Mano vyrui nepatinka "sausos" mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2011 11 07, 17:13)
Dekui labai, pasidomesiu placiau apie maisto derinima ir atkeliausiu pas jus i tema,gera pusdieni skaiciau ir varvinau seile beziuredama motyvuojancias foto.
Bet vyras mane tikrai paliks ,jei tokia busiu  g.gif
Bet man nerealiai grazu  cool.gif
Bus tu vyru... cool.gif


kokia? biggrin.gif ai lai nepasakoja , visiems patinka Victorian Secret panos ania? tai jei žmona tokia sexy, netikiu kad dėl to paliks, dar kaip tik labiau saugos nuo kitų akių hihihi.gif
Atsakyti
4u.gif
Kaip jums merginos tokia moteris blush2.gif
http://gyvenimas.del...k.d?id=51633329

kažkaip nemanau, kad ji visų vyrų svajonė schmoll.gif
4u.gif
Atsakyti
tai jau tikrai kad nea...kazkaip vyrai protingeja ir vertina moteriskuma ax.gif
Atsakyti